0

A jakby tak Pep zastosował przykuc Valverde?

1

@NeroTFP1 Na asystenta Pana Trenera Hansiego Dietera Flicka jak znalazł!

0

Po raz pierwszy chyba widzę, żeby Demagog przy jakimś polityku dał "prawda" zamiast "manipulacja" lub "kłamstwo" (choć pewnie parę razy się to już zdarzyło) :D


1

@partymaker Jeden słabszy sezon nie powinien sprawiać, by taki trener jak Guardiola da sobie spokój... zobaczymy jak będzie przebiegać aktualny sezon, bo mamy dopiero drugą kolejkę, a w pierwszej wygrali 4:0.

1

Komentarz usunięty

3

Tak swoją drogą to Thomas Frank wydaje się być bardzo ciekawym trenerem. Nie znałem już wcześniej, ale abstrahując od niektórych, świetnych wyników, to Tottenham super presuje, potrafi przytrzymać piłkę, przeprowadzić szybki atak, są ogólnie uniwersalni wobec rywala.

3

Obrona City TOP, co to było...

Wciąż mi się wydaje, że City będzie mieć lepszy sezon niż poprzedni, ale sporo czasu zajmie Guardioli by w zasadzie zupełnie nowy skład wykorzystał pełnie potencjału.

2

@BORO_12 Weź nie wk***j La Bamby przed kolejnym meczem przepięknej Barcelony Flicka...

2

Raczej nie było spalonego, Tottenham 1:0. City ma graczy o wysokiej jakości, ale momentami totalnie nie kumają tego stylu gry, dużo niezrozumienia jak na razie.

2

@Aveiro Powodzenia! Dawaj znać raz na jakiś czas jak idzie!

1

Haaland co zagrał, świetne podanie

1

@Jakchcesz Właśnie mam nadzieję, że Redzi wraz z Epiciem nieco odmienią problemy UE. Mają najwięcej do powiedzenia ze wszystkich firm. Czas pokaże.

2

@Kgorecki2500 Juz zgłosiłem.

6

@Recha_0684 Wy jesteście niesamowici. Na wszystko znajdziecie idoliotyczne wytłumaczenie, nawet jeśli to nie ma żadnego związku z logiką i resztką inteligencji. Fascynuje mnie Wasze uniwersum i zarazem obrzydza.

Skoro tak fantastycznie znasz ten program, to jakie konkretnie punkty Ci nie odpowiadają i sprawiają, że jest to gniot?

9

@Konradowskyy Jerzego Zięby się zapytam, a później uzupełnię wiedzę filmikami z żółtymi napisami!

2

@papikkuchta W tym przypadku to jest komplement!

3

@DonCarletto Jak lubię Biejat tak tutaj cringe spory :v

2

@Starrk No i namówił.
EDIT: Ewidentny troll jednak ;)

13

@papikkuchta Dobra, ta rozmowa totalnie nie ma sensu. Dramat...

@Jakchcesz @directedbyfcb @Konradowskyy i inni
Tak w ogóle to czytając ten program mega bym się cieszył jakbym miał dziecko, które korzystałoby z tego przedmiotu. Bardzo dużo mądrych i potrzebnych treści. Właśnie podobnego przedmiotu brakowało gdy sam chodziłem do szkoły.

A teraz taka Konfederacja przyjdzie i będzie chciała to zabrać, bo boją się tęczy, której w programie prawie w ogóle nie ma... dramat. Brak słów na ich głupotę. Przypominam również, że istnieje spora szansa, że oni za 2 lata będą rządzić razem z PiSem. Epoka kamienia łupanego welcome to!

10

@papikkuchta Punkt 19, dział VI dla szkół podstawowych "Rodzina - mój pierwszy zespół"

"Co to jest rodzina i jakie pełni funkcje (opiekuńcza, wychowawcza, emocjonalna, edukacyjna, społeczna). Jak wygląda prawidłowe funkcjonowanie rodziny: współpraca, wzajemny szacunek, wsparcie, rozmowa. " itd.

https://zapodaj.net/plik-qTYKjsNxA7

Gdzie tutaj masz marginalizowanie "normalnej, zdrowej rodziny"?

7

@papikkuchta Sprytnie, ale nie odpuszczę: co w tym programie dokładnie jest kompromitacją? Czym młode głowy będą psute? Co w tym programie Ci nie odpowiada? Co jest tam złego i niezgodnego ze zdrowym podejściem do życia?

@Antimadridista_WR
https://www.gov.pl/web/edukacja/przykladowy-program-nauczania-edukacji-zdrowotnej
(trzeba pobrać PDFy)

Tutaj masz streszczenie tego co jest w tych PDFach:
https://www.infor.pl/prawo/dziecko-i-prawo/edukacja/6764194,edukacja-seksualna-obowiazkowa-w-szkolach-od-1-wrzesnia-2025-r-konsultacje-publiczne-podstawy-programowej.html

7

@Ojciec5tkidzieci Też Zajączkowską jeszcze z 2 lata temu w miarę lubiłem, na pewno lubiłem jej słuchać - była dość wyważona. Nawet tutaj pisałem po wyborach 2023, że super się słuchało Zajączkowskiej w TVN24. Ale potem to już ją kompletnie odkleiło, albo może pokazała w końcu swoje prawdziwe oblicze.

@papikkuchta Haha, aż ciężko to co napisałeś skomentować. Ty czytałeś ten program nauczania w ogóle? Co tam jest kompromitacją? Czym mają psuć młode głowy?

@esem91 Jasne, jak najbardziej rozumiem - wyjdzie w praktyce. Ale zniechęcanie do tego przedmiotu jest idiotyczne tak, że już bardziej się nie da. Nie ma żadnych przesłanek, że to będzie indoktrynacja etc. Aż brakuje słów jak bardzo jest to głupie.

9

@Jakchcesz Co więcej: nauka o kwestiach przynależności osób LGBT są fakultatywne, a więc opcjonalne i zależą od nauczyciela.

26

@Konradowskyy Wiedziałem, że Konfederacja jest toksyczna i zacofana, ale nie sądziłem, że aż tak...

27

Totalna kompromitacja Zajączkowskiej.

Wg. programu "Edukacja zdrowotna" ma być tam nauczanie o: zdrowiu fizycznym, psychicznym i społecznym, aktywności fizycznej, odżywianiu, czy zdrowiu seksualnym, a ona chce zachęcać rodziców by wypisywali swoje dzieci z tego przedmiotu? O uj tu chodzi?


5

Ale ta posadzka to ładna jest! Świeci się jak psu jajca


8

@Encore Ciekawostka: aktualnie ta aktorka jest psycholożką, bodajże w Trójmieście :)

EDIT:
https://www.znanylekarz.pl/aleksandra-wozniak-miszewska/psycholog/gdansk

4

@Luciano99 A podaj adres

8

@Luciano99 jak wyżłopiesz ten browarek w mniej niż 3 minuty i pozwolisz to nagrać to Ci odpuszcze te fakturke za strone ok?

https://www.drinksupermarket.com/brewmeister-snake-venom-330ml-bottle?srsltid=AfmBOop1q8ls6XLhJS6V4E-xELs7FYqOzVBHNbOYZMm_1GwkFJ67WF6k

0

@Aragorn33 Oby!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?