macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Jakby mi ktoś płacił za mieszkanie tam w willi z basenem... to i tak bym nie chciał.
0
@daniel32778 Pozdrowienia z Będzina. Dla mnie całe Zagłębie Dabrowskie czy całe województwo Śląskie jest niestety kiepskie i za jakiś czas będziemy szukać czegoś zupełnie innego. W grę wchodzi nawet Edynburg :v
0
@daniel32778 Ja znam z życia i nie polecam ;)
1
@Kgorecki2500 Trójmiasto ze względu na morze i bardzo przyjemny klimat lub Warszawa ze względu na rodzinę, znajomych, sentyment, klimat i możliwości.
5
@Galactico777 Ale zes*ańsko, nawet się nie spodziewałem :v
Posprzątaj teraz po sobie.
0
@Firestone @Frimpong opinia
35
Real Madryt to tak obrzydliwy klub, że gdybym miał wybrać czy być kibicem Realu, czy kibicem Manchesteru United to i tak wybrałbym Manchester United.
2
@kundee Jeszcze jak!
4
@Hshdhrhdh @Luciano99 tym bardziej, że dzisiaj środa dzień loda
4
@Rastafarnianin Przyczepienie się edukacji zdrowotnej to jedna z najdurniejszych rzeczy jaką zrobiła polska prawica. A konkurencja jest spora, więc chapeau bas.
Btw dziennikarz merytorycznie zaorał.
6
@tomek8756 Nie no, gruba przesada i zajeżdża Januszexem - to firma powinna zadbać o taką sytuację, urlop pracownika to zupełnie normalna rzecz należąca się pracownikowi. Pracownik za swoje zastępstwo nie odpowiada i to nie jest w ramach jego kompetencji, firma powinna to zapewnić.
5
@Gaucho Za to Szwagry: "Słuchaj Fermin... a może jednak?"
7
@Aragorn33 Na bank to są komentarze opłacone, pewnie na małej grupie osób, a wgl to źródło bez sensu, Nawrocki TOP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@shinthps A co Ci się w Lublinie nie podoba? Jesteś chyba pierwszą osobą, która twierdzi, że Lublin jest najbrzydszy i najpaskudniejszy :v
Śliczna architektura, dobra komunikacja, bezpieczeństwo, a samo miasto w rankingach najlepszych polskich miast do życia jest zawsze w TOP 5.
A jeśli chodzi Ci o jakąś konkretną dzielnicę, to absolutnie każde większe miasto ma coś co jest obskurne - nawet np. Barcelona.
@gumaz A od siebie dałbym chyba większość miast na Śląsku. Brud, szarość, spora patologia...
2
@Ku84fcb Dzień dobry.
3
@July_6_BcN Widzisz, @Kessie pewnie by Cię zabrał na polskiego, pięknego, dużego schabowego jakby miał pieniądze, a nie jakieś wypierdki. Wybierz mądrze!
A w kwestii Berlinek coś w tym podobno jest; @Jakchcesz ale wstyd...
https://centrumrespo.pl/zdrowie/ranking-parowek/
4
@July_6_BcN Czyli to wrzeszczenie, które mnie obudziło o 8:30 rano "JULIAAA, JULIAAAAA!!!" na mieście to jednak @Jakchcesz, ogólnie nie rozumiem jak parówki Cię nie przekonały, szczególnie, że podobno to były Berlinki.
@Ojciec5tkidzieci
9
@July_6_BcN Jak tam randka z @Jakchcesz?
12
A taki dobry był, "wyp***ć" do LGBT i Ukraińców na klatce krzyczał...
1
@AlphaNumeric Dlaczego w takim razie mam odpowiadać za innych użytkowników, skoro moje realne zdanie na temat kobiet jest bardzo liberalne, czy w niektórych aspektach wręcz lewicowe? To, że sobie zażartuję na jakiś temat, lub napiszę coś z przymrużeniem oka przecież nie oznacza, że dokładnie tak uważam, ani nie daje przyzwolenia do takiego zdania. Każdy odpowiada za siebie.
3
@AlphaNumeric Dlaczego się napinasz jak plandeka na żuku? Czy to ktoś kogo znasz? Czy to Twoja znajoma? A może ktoś bliższy? Nie uważasz, że część komentarzy jest z przymrużeniem oka? Nie myślisz, że nie wszystkie komentarze muszą być w 100% poważne? Potrafisz to zrozumieć? Zluzowałeś już? Dlaczego zadajesz aż tak dużo pytań?
2
@AlphaNumeric Może być seksistowskie, oczywista sprawa, ale sorry - wpis na toksycznym X z konta, które ma przypięty wpis o prośbie by zaobserwować ją na Insta, dodatkowo styl pisania etc. Po prostu dla mnie to oczywiste co jako pierwsze w takim wpisie przychodzi na myśl. Ale mam nadzieję, że jednak chodzi o poważną, świetną pracę, lub dobry biznes ;)
1
@AlphaNumeric @Kgorecki2500 @Czyhrynski Akurat dla mnie najbardziej odpychające w tym w wpisie jest właśnie wątek o byciu bogatym. Resztę jestem w stanie zrozumieć, co więcej - też święty w tym nie jestem ;)
3
@Kgorecki2500 A to "bycie bogatym" to rozumiem, że przez rzeczy w stylu założenie OF?
6
@Luciano99 weź zabierz chłopaków, też im się coś od życia należy, może nie wypłata i nie tylko rowery, ale coś dla motywacji się przyda
https://x.com/szczerze_kuzwa/status/1959258810884718984
0
@Kgorecki2500 Zgłoszone!
5
Dokładnie 9 miesięcy do premiery GTA VI!
1
@Kgorecki2500 Ale by siadło takie "ku*evsko nedobre novinky" na sali sejmowej :v
1
@Aragorn33 Nie chciałaby się przenieść do PL i dołączyć do Konfederacji?
8
Kiedy ona mówi: rób co chcesz.