1

@tomek8756 Jakby mi ktoś płacił za mieszkanie tam w willi z basenem... to i tak bym nie chciał.

0

@daniel32778 Pozdrowienia z Będzina. Dla mnie całe Zagłębie Dabrowskie czy całe województwo Śląskie jest niestety kiepskie i za jakiś czas będziemy szukać czegoś zupełnie innego. W grę wchodzi nawet Edynburg :v

0

@daniel32778 Ja znam z życia i nie polecam ;)

1

@Kgorecki2500 Trójmiasto ze względu na morze i bardzo przyjemny klimat lub Warszawa ze względu na rodzinę, znajomych, sentyment, klimat i możliwości.

5

@Galactico777 Ale zes*ańsko, nawet się nie spodziewałem :v
Posprzątaj teraz po sobie.

0

35

Real Madryt to tak obrzydliwy klub, że gdybym miał wybrać czy być kibicem Realu, czy kibicem Manchesteru United to i tak wybrałbym Manchester United.

2

@kundee Jeszcze jak!

4

@Hshdhrhdh @Luciano99 tym bardziej, że dzisiaj środa dzień loda

4

@Rastafarnianin Przyczepienie się edukacji zdrowotnej to jedna z najdurniejszych rzeczy jaką zrobiła polska prawica. A konkurencja jest spora, więc chapeau bas.

Btw dziennikarz merytorycznie zaorał.

6

@tomek8756 Nie no, gruba przesada i zajeżdża Januszexem - to firma powinna zadbać o taką sytuację, urlop pracownika to zupełnie normalna rzecz należąca się pracownikowi. Pracownik za swoje zastępstwo nie odpowiada i to nie jest w ramach jego kompetencji, firma powinna to zapewnić.

5

@Gaucho Za to Szwagry: "Słuchaj Fermin... a może jednak?"

7

@Aragorn33 Na bank to są komentarze opłacone, pewnie na małej grupie osób, a wgl to źródło bez sensu, Nawrocki TOP ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@shinthps A co Ci się w Lublinie nie podoba? Jesteś chyba pierwszą osobą, która twierdzi, że Lublin jest najbrzydszy i najpaskudniejszy :v

Śliczna architektura, dobra komunikacja, bezpieczeństwo, a samo miasto w rankingach najlepszych polskich miast do życia jest zawsze w TOP 5.

A jeśli chodzi Ci o jakąś konkretną dzielnicę, to absolutnie każde większe miasto ma coś co jest obskurne - nawet np. Barcelona.

@gumaz A od siebie dałbym chyba większość miast na Śląsku. Brud, szarość, spora patologia...

2

@Ku84fcb Dzień dobry.

3

@July_6_BcN Widzisz, @Kessie pewnie by Cię zabrał na polskiego, pięknego, dużego schabowego jakby miał pieniądze, a nie jakieś wypierdki. Wybierz mądrze!

A w kwestii Berlinek coś w tym podobno jest; @Jakchcesz ale wstyd...
https://centrumrespo.pl/zdrowie/ranking-parowek/

4

@July_6_BcN Czyli to wrzeszczenie, które mnie obudziło o 8:30 rano "JULIAAA, JULIAAAAA!!!" na mieście to jednak @Jakchcesz, ogólnie nie rozumiem jak parówki Cię nie przekonały, szczególnie, że podobno to były Berlinki.

@Ojciec5tkidzieci


9

@July_6_BcN Jak tam randka z @Jakchcesz?

12

A taki dobry był, "wyp***ć" do LGBT i Ukraińców na klatce krzyczał...


1

@AlphaNumeric Dlaczego w takim razie mam odpowiadać za innych użytkowników, skoro moje realne zdanie na temat kobiet jest bardzo liberalne, czy w niektórych aspektach wręcz lewicowe? To, że sobie zażartuję na jakiś temat, lub napiszę coś z przymrużeniem oka przecież nie oznacza, że dokładnie tak uważam, ani nie daje przyzwolenia do takiego zdania. Każdy odpowiada za siebie.

3

@AlphaNumeric Dlaczego się napinasz jak plandeka na żuku? Czy to ktoś kogo znasz? Czy to Twoja znajoma? A może ktoś bliższy? Nie uważasz, że część komentarzy jest z przymrużeniem oka? Nie myślisz, że nie wszystkie komentarze muszą być w 100% poważne? Potrafisz to zrozumieć? Zluzowałeś już? Dlaczego zadajesz aż tak dużo pytań?

2

@AlphaNumeric Może być seksistowskie, oczywista sprawa, ale sorry - wpis na toksycznym X z konta, które ma przypięty wpis o prośbie by zaobserwować ją na Insta, dodatkowo styl pisania etc. Po prostu dla mnie to oczywiste co jako pierwsze w takim wpisie przychodzi na myśl. Ale mam nadzieję, że jednak chodzi o poważną, świetną pracę, lub dobry biznes ;)

1

@AlphaNumeric @Kgorecki2500 @Czyhrynski Akurat dla mnie najbardziej odpychające w tym w wpisie jest właśnie wątek o byciu bogatym. Resztę jestem w stanie zrozumieć, co więcej - też święty w tym nie jestem ;)

3

@Kgorecki2500 A to "bycie bogatym" to rozumiem, że przez rzeczy w stylu założenie OF?

6

@Luciano99 weź zabierz chłopaków, też im się coś od życia należy, może nie wypłata i nie tylko rowery, ale coś dla motywacji się przyda

https://x.com/szczerze_kuzwa/status/1959258810884718984

0

@Kgorecki2500 Zgłoszone!

5

Dokładnie 9 miesięcy do premiery GTA VI!


1

@Kgorecki2500 Ale by siadło takie "ku*evsko nedobre novinky" na sali sejmowej :v

1

@Aragorn33 Nie chciałaby się przenieść do PL i dołączyć do Konfederacji?

8

Kiedy ona mówi: rób co chcesz.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?