macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lech jeszcze 3, a najlepiej 4. Zrób to dla Polski, Polek, Polaków!
1
@Vampir707 P***isz. Mylisz zwykłe masło od masła KLAROWANEGO.
Masło klarowane jest bogate w witaminy A, D, E, K oraz w kwasy tłuszczowe. Zawiera mało laktozy co jest odpowiednie dla osób z nietolerancją na laktozę, czy też ogólnie nietolerancję pokarmową. Jest odporne na wysokie temperatury, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej dzięki kwasie linolowemu, poprawia metabolizm, jest lekkostrawne, bo proces klarowania eliminuje białka mleka i laktozę. Ogólnie polecam poczytać.
1
Ale jednak przerzucenie się z oleju na masło klarowane to totalny game changer. Zdrowiej i smaczniej.
5
@JanZagloba Kibole to jedna z najgłupszych grup społecznych, zero zaskoczenia.
1
@clyde Bardzo jestem ciekaw jak oni okiełznają Unreal Engine 5. Sam czasami się bawię w UE5 i optymalizacyjnie jest mega ciężko. Liczę jednak, że razem z Epiciem dadzą radę ogarnąć ten silnik tak, że inni developerzy dzięki temu będą z tego korzystać. Zresztą umowa pomiędzy Redami, a Epiciem właśnie zakłada też wspólny rozwój silnika. Bardzo jestem ciekaw, bo o ile jestem pewien, że Redzi dowiozą artystycznie, technologicznie, jakościowo i fabularnie o tyle w kwestii optymalizacji to jest wielka niewiadoma.
@zazaraza Jak będzie to kolejna wybitna gra jak W3, to nie widzę powodów by się nie spuszczać nad tą produkcją :P
2
@Ku84fcb Co więcej @Kessie za****ał więcej rowerów niż Xavi, Iniesta i Messi mieli minut w Barcelonie razem wzięci
0
@Hshdhrhdh Jeszcze jak!
7
Tymczasem nad nowym Wiedźminem pracuje coraz więcej osób, tak samo jak w przypadku Cyberpunka 2.
Swoją drogą Redzi zatrudniają około 1250 osób z czego ok. 850 osób to sami developerzy. To dużo. Teraz pomyślcie sobie, że Rockstar Games zatrudnia około 6500 osób przy 10 studiach na całym świecie. Absurd.
2
@Culer9002 Wtedy oczekiwałbym chyba sprowadzenia jakiegoś obrońcy. Ale to się nie wydarzy przy Szwagrach, 3 dni do okienka, a oni nie mają zarejestrowanych 4 zawodników... zostawić już kadrę taką jaka jest i nie kombinować.
14
Swoją drogą pewnie Araujo na PSG:
https://i.imgflip.com/39791a.jpg
0
@A4ron 89h autokarem podobno :v
3
@LeszekFCB W sobotę Leszku.
0
@Hshdhrhdh Ale rowerów chyba nie da się jeść
4
Dzieci, w następnym miesiącu obiadów nie będzie, tatuś postawił całą wypłatę na Kajrat Ałmaty w meczu z Realem Madryt, ale spokojnie, przy takim pewniaczku już niedługo sobie wykupimy wszystkie McDonaldy!
3
Tymczasem Laporta oglądający losowanie: pff, ale łatwo, trzeba by sprzedać Fermina lub Casado by Flick dał jakkolwiek szanse rywalom, Deco gotuj tam, puść w Sporcie info, że Chelsea złożyła oferte
0
@Aragorn33 @JohnKennedy @JanneAhonen Obyście wszyscy mieli racje, choć nawet jak to nie będzie w pierwszych kolejkach to i tak mam duży pesymizm ws. stadionu.
1
Śmiesznie będzie grać z PSG na Estadio Johan Cruyff z pojemnością na ok. 10k widzów jak dostawią krzesełka. Ni uja nie uwierzę, że Szwagry się wyrobią z CN na to starcie, ale chciałbym się mylić :v
Można było zostać do końca 2025, czy nawet sezonu na Montuijc, ale po co...
6
Oo, fajny zestaw. Mecz z PSG będzie fascynujący, fajnie, że mamy Newcastle - coś zupełnie nowego. Dobre losowanie :)
1
Real wyjazd 6900 KM, City u siebie i Liverpool na wyjeździe :v
Powodzenia Madrycioki!
8
@Rastafarnianin "Zawsze miałem łeb do interesów..." - Karol Nawrocki
3
@Popitek12 pomożesz koledze?
0
@Zoker Nie tylko - Alba, Busquets, Suarez też, ale zgodzę się, że oczywiście Messi generuje najwięcej.
2
@Zoker Nie, bo nie spodziewałem się, że taki materiał na jutubie będzie mieć aż tyle wyświetleń 10h od premiery. Co więcej - wielokrotnie mówi się, że MLS/Inter Miami nikogo nie interesuje, a to jak widać prawdą nie jest.
5
10h i już ponad 1 mln wyświetleń. My czasami chyba nie doceniamy Interu Miami i tego jakie zainteresowanie generuje.
Swoją drogą śliczne akcje Miami na 2:1 i 3:1 :)
0
@MusicFreak456 https://patronite.pl/fcbarca-com
Możesz zacząć wspierać!
1
@Popitek12 Tobie pewnie gorące mamuśki z Madery wyskakują
13
@mrboom Ja ogarnąłem i niestety gorące mamuśki z mojej okolicy zniknęły :(
1
@blakkudium Coś pięknego :)
28
Jak to mówią w Manchesterze: raz pod wozem, a raz pod wozem.
1
Grimsby Town!!!!