1

@Kgorecki2500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie no, mimo wszystko jednak tak :P

3

@4drian0 Oj no żartuje przecież...

1

@aspr1me ...udusi

5

@Kgorecki2500 Podejrzewam, że w oparciu o statystykę - np. wiadomo ile mniej więcej statystyczne osób umiera w ciągu roku/miesiąca, czy dnia i algorytm to po prostu bierze pod uwagę, bierze pod uwagę również trend i automatycznie aktualizuje na stronie.

Ale więcej można poczytać tutaj, podobno korzystają z bardzo dokładnych danych, ale IMO to również opiera się po prostu na dokładnej, ale jednak statystyce:
https://www.worldometers.info/pl/faq/

7

Kapitalne dzieło, nie tylko plastyczność i światłocień, ale też sam pomysł i klimat.

@Rastafarnianin


4

@Ojciec5tkidzieci Nie, napisałeś "wpisuje się do powyzszego" zupełnie nie konkretyzujac, a powyzsze to aspekty o których pisałem ja czy @Jakchcesz, po czym później napisałeś "chociażby prze zwiększenie polaryzacji" co jest jasną informacją, że nie tylko Ci o to chodziło. Zresztą @Jakchcesz Ci idealnie odpisał, bo też jak ja nawiązał do innych kwestii.

10

@Ojciec5tkidzieci No bez jaj, gdzie np. KO, PL2050 czy Lewica promowały teorie spiskowe ws. szczepionek? Gdzie te partie zniechęcały do Ukrainy? Gdzie z ich strony była narracja o zepsutym zachodzie i niechęci wobec UE i NATO? To wszystko pasuje tylko do jednej/dwóch partii, czy do danej grupy społecznej i tego nie da się wyprzeć.

30

@Jakchcesz Promowanie szurskich teorii spiskowych, wrogie nastawienie do UE, NATO, czy zachodu, niechęć do Ukrainy i Ukraińców... jesteś pewien, że to raport komisji ds. badania wpływów rosyjskich i białoruskich? Bo mnie to wygląda po prostu na podejście Konfederacji, czy znacznej prawicy w Polsce. Ale na pewno to przypadek, że to się ze sobą łączy... :)

0

@Hshdhrhdh Tak.

0

@Hshdhrhdh A to nie jedyna moja zaleta

0

@Hshdhrhdh No k***a, mordo, wystarczy poczytać:
https://browarkormoran.pl/piwa-browaru-kormoran/1-na-100-lite-apa/

Ale siebie nie będę nagrywać jak wyglądam po tym piwie, bo już solidnie klepło...

0

@Hshdhrhdh 1 na 100 ma 1%, a więc nie jest bezalkoholowe, hahahah szach mat hejterzy!

4

@Hshdhrhdh K***a...

1

@escarabajo Do Realu. I w Realu wygryzie Mekambe, bankowo

1

@escarabajo @Laporta gotuj tam, widać że się chłopak ogarnął, Martin i Szczęsny poczekają

1

@Kgorecki2500 Oj Call of Duty 2 było cudowne... aż sobie kiedyś odświeżę :)

2

@Popitek12 masz jakiegoś kolegę z Maroko?

8

Jesteśmy chyba jedynym klubem w historii, który mecze sezonowe rozważa grać na 4 stadionach: Estadi Johan Cruyff, Estadi Olímpic Lluís Companys, Spotify Camp Nou, Estadi Montilivi :v

Wincyj trytytek, wincyj! Kibice wytrzymajo!



3

@Frimpong Jak to mówią: raz pod wozem, a raz pod wozem.

3

@Hshdhrhdh Może i @Kessie został dzisiaj pośmiewiskiem, za to jutro, za tydzień, czy za rok nic się nie zmieni.

1

@Popitek12 Jak nagrasz filmik, gdzie mówisz, że Messi jest znacznie lepszy od CRa i jest najlepszym graczem w historii, a MŚ 2022 były piękne.

2

Ale to cudownie wygląda - pixel art w połączeniu z 3D i kapitalnym światłocieniem. Czekam!


1

@thcmenel420 Kompletnie nie ogarniam tej ksenofobii względem Ukraińców, jest to tak idiotyczne i prymitywne, że brak słów.

"jak i każdy ukrainiec odstawiony pod granicę" - zawsze bardzo jest mi wstyd za takich Polaków, kompletnie nie chcę z czymś takim się utożsamiać. Powiedz to Polakom uciekającym przez II WŚ do USA, czy innych krajów, albo ogólnie Polakom w innych krajach.

Moja Polska jest zupełnie inna niż Wasza i to się nigdy nie zmieni - dlatego podział narodu na pół chyba może nie byłby wcale taki głupi :v

A co do Bandery to zgoda - Ukraina powinna wiedzieć jakie mamy podejście i powinni to respektować w naszym kraju.

2

@gumaz Właśnie @Kessie, jakie polecasz, kolega pyta

12

@Kessie Nie ta karta Kesior, na drugiej masz PH

2

@maciekofcb A jakie to były wyrażenia?

2

@Czajka90 pierdnięcia*

7

@Rastafarnianin Ale żeście ekipę zbudowali... ekipę totalnych ****

1

@MesQueUnClub_87 Moim zdaniem właśnie ma znaczenie, bo kilka miesięcy może trwać zauroczenie. Poza tym podejmować decyzję o byciu z kimś na zawsze bez mieszkania ze sobą też jest moim zdaniem nierozsądne. Osobiście wolałbym by relacja się rozwijała naturalnie, bez pośpiechu i wolałbym poznać partnerkę z każdej strony i w możliwie każdej sytuacji, a ona mnie, bo życie wielokrotnie brutalnie weryfikuje tak romantyczne spojrzenie jak 20 latek patrzący w oczy osobie, którą zna od 2 miesięcy i wie, że nie może bez niej żyć. Wolę do tego po prostu ostrożniej podejść :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?