macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Ja nie mam zdania na temat Fabregasa jak na razie, czekam co będzie robiło Como w tym sezonie.
5
@Luciano99 Wiele razy się już upodliłeś, ale to już przesada
0
@Marcelinho99 Mam wrażenie, że następny będzie bezjajeczny Arteta i trochę wrócimy do czasów Valverde :D
0
@July_6_BcN ¯\_(ツ)_/¯
1
@Kgorecki2500 Jestem przekonany, że gdyby ktoś z KO/rządu/Lewicy przerobił tak zdjęcie Mentzena/Bosaka czy nie daj Boże Zajączkowskiej to od razu z Konfederacji byłby ryk, że gdzie ta Wasza tolerancja, tak nie można, kobietę obrażają itp.
A dla mnie niezależnie z której strony takie coś to już nie jest satyra, tylko zwykłe chamstwo, szczególnie jeśli chodzi o kobietę.
Ale może mam kij w d*pie ¯\_(ツ)_/¯
0
@JohnKennedy Chyba aż tak bardzo bym się nie rozpędzał, ale oczywiście kumam przesłanie :v
10
@misterio Zasada 1:1, zasada znana
15
"- To wszystko pozwala nam w Finansowym Fair Play być w ramach zasady 1:1. Osiągnęliśmy to dzięki dużej pracy. Obecnie jesteśmy w tej zasadzie i to pozwala nam normalnie przeprowadzać transfery. Nasze relacje z LaLigą są płynne i uważam, że będziemy mogli przeprowadzać operacje." - Joan Laporta, 18.06.2025
A jak tykniesz Casado, to razem z całą La Bambą na następny dzień jesteśmy w Barcelonie pod Twoją chatą.
1
@heniusss 1% chance, 99% faith czy jakoś tak
0
@karci0 A nie wiem, faktycznie dziwne. Pewnie ktoś zapomniał.
8
Wg. mnie istnieje spora szansa, że Lech już tego meczu nie wygra.
5
Bardzo w punkt. Pan Piłkarz.
1
@JimMorrisonFCB Właśnie tak robię :)
1
@LeszekFCB Z tym najlepsze to bym się spierał, ale proste jest bardzo :)
2
@esem91 Właśnie o to chodziło, bo nikomu z nas nie chce się gotować codziennie :D
3
@Popitek12 Za małe :/
4
Może kogoś zainspiruję :)
Spaghetti autorstwa macio_944:
Mięso mielone (wołowo-wieprzowe), cebula, czosnek, pulpa pomidorów Mutti, sól, ostra mieszanka przypraw, bazylia, sos sojowy, oliwa z oliwek i ofc klasyczny makaron do spaghetti. A na sam koniec parmezan. Szybko, prosto i przyjemnie, polecam!
https://zapodaj.net/plik-gxOP6fdrup
0
@ini_barca Na szczęście w moim środowisku tak nie jest. Chyba coś źle musiałeś przeczytać/odebrać.
2
@Faro Ja już mam kolejne kroki:
Trzeci krok: założenie przez Lewego konta na fcbarca.com.
Czwarty krok: live spotkanie między Lewym, a @AlexDark00
:D
4
@ViscaelBarca2007 Tymczasem Barcelona Flicka w zeszłym sezonie w ten samochód:
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2F9l8t5jsi6wba1.jpg
2
@Popitek12 Również pozdrawiam i wyjątkowo nie zgłaszam.
1
@marcin62 Te dźwignie i udoskonalenie składu też widziałbym jako pozytyw, ale chyba ilościowo negatywów jest więcej...
@Hosh Fakt, o tym nie pomyślałem.
2
@Popitek12 Jeśli ta rada to "zostań fanatykiem CRa" to "niestety" dla mnie również jest już za późno.
5
Chyba nie tak to powinno wyglądać? :v
Osobiście mocno się obawiam, że Camp Nou będzie dobrze zrobione, a sam po prostu jestem kibicowsko wściekły na Szwagrów, że tak to wszystko wygląda i chyba niestety negatywne aspekty prezydentury Laporty powoli przysłaniają to co było pozytywne. Do tej pory było 50/50, teraz jest coraz większa przewaga negatywnych rzeczy. Nie zdziwię się, jeśli Flick nie wytrzyma.
3
@partymaker Bo to są Szwagry, Szwagry... ale co hucznie ogłosili Gampera na Camp Nou to ich!
1
@mekston Wiadomo. Może to jedyna jego taktyka, ale za to zwykle nieskuteczna!
15
@Czajka90 @Frimpong jednak Lucek pod Orlenem Cię pokonał? Co za wstyd, usuń konto...
4
@July_6_BcN Jeśli chodzi o wzorzec ojca, to jest to bardzo istotny element, ale nie zawsze sprawia, że taka osoba nie ogarnia relacji damsko-męskich etc. Ja miałem/mam tragiczny wzorzec ojca, którego w moim życiu prawie w ogóle nie było (czasem zastanawiam się, że może to i dobrze...). Szczęśliwie miałem/mam 14 lat starszego brata, kuzyna i parę innych osób, które pokazywały mi ten wzorzec od bardzo dobrej strony i dzięki temu brak odpowiedniego ojca został zniwelowany. Więc to też zależy czy ktoś miał jakieś zastępstwo lub czy ktoś w wieku wchodzącym w dorosłość coś z tym zaczął robić, bo brak ojca/matki/rodziców nie powinno przekreślać takiej osoby. Ze wszystkiego da się wyjść, konsekwentnie nad sobą pracując i wyciągnąć naukę, choćby taką, że nie chcę być jak mój biologiczny ojciec :)
0
@ini_barca Tak samo mogę powiedzieć o Twojej bańce. A może po prostu moja bańka nie jest dziwna, tylko po prostu inna?
Z drugiej strony jednak sporo osób się z moją bańką zgodziło ;)
8
@July_6_BcN Czyli tak wyglądała konwersacja z @Kessie :v
@pt9 Szczerze mówiąc ja sobie nie wyobrażam nie postawienia kolacji/obiadu jakbym był na randce. To się po prostu wpisuje w moje postrzeganie relacji, poza tym to bardzo lubię. Z drugiej strony pewnie przed musiałbym jakkolwiek rozpoznać, czy dziewczyna nie chce mnie jakoś oszukać i czy jest po prostu tego warta.