0

Bardzo zasłużyliśmy na taki obrót sprawy - mnóstwo sytuacji, strzałów, potężna przewaga... zdecydowanie nam się należało i futbol był sprawiedliwy i tym razem :)

1

Hahahaha, ta drużyna jest absolutnie zajebista! Pozdrawiam Madrycioków!

0

7 minut, wooooow!

7

Wołajcie Messiego pls...

0

Myślicie, że doliczy więcej niż 4 minuty? :v

7

Hernandez Hernandez to chyba się załamie jak ten mecz wygramy.

5

Ale ta defensywa to jest kompletnie do poprawy, cała formacja jest dziurawa jak opony po wizycie na wulkanizacji u Lucka.

0

Hahahaha, Ferran, o co chodzi. Kocham tę drużynę!

0

Lecimyyyyy!!! Jeszcze dwie nie tracąc żadnej i będzie tradycyjnie :)

2

@Bzyczekk Na pewno to przypadek!

18

Powinno tutaj być spokojnie 1:1, jest 0:2. Dzięki Ferran!

1

@michal26 Też za bardzo nie wierzę, Rashford to dla mnie uzupełnienie składu, a nie pierwszy skład. Ale również - obym się mylił :)

@Lionel_Messi10 Mokry sen...

5

Bobek wchodzi po przerwie, nie ma innej opcji. Co więcej uważam, że Szwagry muszą poruszyć niebo i ziemię, by za rok sprowadzić jakąś "9", bo inaczej tego nie widzę, a w Ferrana w pierwszym składzie nie wierzę. Ale obym się mylił.

2

Ale Flick wk***y na Ferrana, jak każdy kibic teraz :v

2

Nie wierzę, Ferran jest do zmiany totalnie...

0

Przy bramce Levante Cubarsi mógł trochę więcej zrobić, strasznie łatwo został objechany. Araujo za to plus, bo próbował interweniować, mimo, że był stosunkowo daleko.

15

Mimo niekorzystnego wyniku ciężko poza grą Ferrana się do czegoś przyczepić. Podoba mi się nasza gra i jak to dalej tak będzie wyglądać, to raczej jestem spokojny o wynik.

0

To żem pochwalił :v
Mam wrażenie, że po odejściu Inigo ponownie będzie trzeba się nauczyć grania na spalone... Cóż, gonimy!

0

Nie wiem co tam La Bamba pisze, bo nie śledzę, ale wg. mnie bardzo dobrze gramy te 12/13 minut :)

0

Za dzieciaka grałem na "boisku", gdzie były bramki bez siatek, wysoka, nierówna trawa, lądowisko dla helikopterów i miejsce do wyprowadzania psów i to wciąż było dużo lepsze boisko niż to co dzisiaj jest na stadionie Levante.

Absolutny skandal.

1

4

Rozkład jazdy znany... niech Madrycioki kolejny raz ryczą po tym meczu!

7

Chciałbym poznać osobę, która wpadła na "genialny" pomysł takiego przedstawiania składu na grafice. Przecież to nie ma żadnego sensu - jeszcze jak były numery, to jakiś tam mały sens to miało, ale teraz bez numerów, to jest kompletnie chaotyczne. Oczywiście powinno być to teraz przedstawiane per ustawienie, a nie per numer... bez numerów na grafice. Absurd.

Wk***łem się po raz kolejny. Polej @Luciano99 i niech Barcelona Flicka swoją grą poprawi humor!

1

@Popitek12 Zgłoszone.

0

@FcPortoFan1999 Oni luźniejsze granie pod koneliec mają co sezon, bo juz realnie o nic nie walczą :v

2

Lubię i szanuję Simeone, ale niesamowicie mnie irytuje to, że przy takim potencjalne ofensywnym oni zazwyczaj grają tak zachowawczo i pragmatycznie. Atletico przy całym swoim potencjalne powinno dużo więcej razy narzucać swój styl gry, grać bardziej ryzykownie, zdobywać więcej bramek etc.

A później mina Pikachu jak się okazuje, że są eliminowani z rozgrywek...

1

@Borneo Bardziej chodzi mi o post, który jest na niezwykle niskim poziomie.

2

@Kessie Jak za***ywać rowery to tylko w nocy

7

Komentarz usunięty

5

"[Ogłoszenie matrymonialne]

Poszukuję żony. Wymagany piłkarski zmysł taktyczny.
Josep Guardiola, Manchester."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?