1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Laminedependencia Ale ta monobrew była imponująca. Dlaczego to zgolił... przecież "gdyby to było złe, to by Bóg inaczej stworzył świat" :v

Poza tym co Bóg złączył człowiek niech nie rozdziela!

1

@Popitek12 To Ty kiedy ukończysz szkołę?

11

@Popitek12 Zgłoszone.

0

@Who_you_mam W mediach dużo łatwiej jest znaleźć kibica Realu niż Barcelony, więc po prostu to dość naturalne :v

0

@Hshdhrhdh on myslal, ze właśnie to jej zaimponuje, ale klasycznie źle zinterpretowal

Co usuwasz, fajne to było, nie wstydz sie

6

@Luciano99 ładnie walczyłeś by Sysia nie odjeżdżała z Twojego zakładu. Nie udalo sie, ale spoko, czasami tak bywa Lucek, zycie nie zawsze jest uslane rozami. Jednak najbardziej dziwi mnie, że masz nowy zakład w Kluczborku, czemu się nie chwalisz?


8

"Będę bardzo szczęśliwy, gdy zamknie się okno transferowe." - Hansi Flick

To tak wiele mówi o podejściu Flicka do transferów, zarządu, sytuacji z hiszpańskim FFP. Też mi się coraz bardziej wydaje, że on niedługo już nie wytrzyma i to będzie jego ostatni sezon jako trener FC Barcelony i to będzie wina głównie Szwagrów i chorych restrykcji w Hiszpanii. Ale obym się mylił, a na razie mimo wszystko warto o tym nie myśleć i skupić się na samym boisku, bo to jest koniec końców najważniejsze, a w tym jesteśmy jednymi z najlepszych na świecie i mam nadzieje, że się to nie zmieni w tym sezonie.

0

@REALmadrid zainspirujcie się dzisiaj pls kolegami ze swojego miasta ok?

1

@Encore Ale za to Atletico gra ładniej w piłkę... a nie, czekaj...

7

Niby Atletico, a trochę taki Manchester United.

2

@Kgorecki2500 Rozumiem, że to Adi Hütter? :D

21

Komentarz usunięty

3

@Popitek12 Niestety Messiego nie prześcigniesz, ale może wyprzedzić CRa dasz radę, powodzenia!

3

@Popitek12 Kebsa byś se zjadł, a nie

2

Lata mijają, a Lotek wciąż trzyma poziom, szkoda tylko, że tak krótko :)


0

@sokot Cóż, zinterpretowałem to tak jakbyśmy to my już teraz przewidywali ciężary na nadchodzący sezon na podstawie nawet jeszcze niepotwierdzonych informacji. Ale jeśli miałeś co innego na myśli, to okej, mam taką nadzieję ;)

0

@sokot WTF, druga kolejka, zaraz wrzesień 2025, sezon kończy się za rok, a Wy już insynuujecie, że to my będziemy mieli ciężki sezon, a nie Real, czy jakakolwiek inna drużyna. Masakra jakaś.

W wielu chwilach milczenie jest złotem.

1

@FcPortoFan1999 Mam nadzieje, że Kulesza jako prawdziwy patriota przyniósł Capri na popite.

@VamosRakieta Oni coś tam nagrywali chyba dzisiaj, ciekaw jestem co znowu wymyślili. Ni uja już w nic nie uwierzę oficjalnego, czekam na rzeczywiście praktyczny mecz na nowym CN :D

6

Ten jeden Szwagier na poprawinach dzień później:


6

Cudne.


2

@Donnie_Darko Ja za to mam sny zazwyczaj bardzo mroczne i ciężkie. Bardzo rzadko mi się śni coś pozytywnego.

@Jakchcesz To mógłby być totalny sztos. Choć podejrzewam, że bardziej by pomagał Bloober Team :)

5

Gdyby ktoś kiedyś zapytał jakie zazwyczaj mam sny.


0

@ViscaelBarca2007 To ona była fundamentem pod aktualne sukcesy.

1

Polska na pierwszy rzut oka totalnie nie pasuje do tego środowiska :v


4

@esem91 W polskiej piłce to nie jest takie oczywiste.

1

@Irmscher10 @Gall A za 2 lata rząd PiSu z Konfederacją. Nie mogę się doczekać! W ogóle jak można poza budżetem robić takie rzeczy, dramat...

3

@esem91 I tak to Cie nie uchroni przed banem

5

Ale mu to pasuje.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?