6

Tymczasem połowa La Bamby jutro o 8:30 przed rozpoczęciem roku:
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/30/9d/5cd1f20ec1632_o_large.jpg

1

@Magneta Jak chcesz to może być niewyprany, ale wtedy płacisz extra + gratisowo fotki z noszenia

10

Sprzedam koszulkę FC Barcelona z sezonu 25/26, stary plakat z Bravo Sport oraz ręcznik z logo. Szczegóły na priv.

20

Ogólnie jeszcze jedna strata punktów w tym sezonie i ja bym rozwiązał klub, nawet z nowym trenerem. Tutaj już nic się nie uda, nie łudźcie się.

4

ale jutro na rozpoczęciu będzie pszypau, no nic

2

@FcPortoFan1999 To ja już wolę taki mecz jak dzisiaj :v

2

Miało być zimno w Madrycie, jest zimno w Barcelonie, -2 po 3 kolejce. Przerwa na kadrę, wrócić do Barcelony, przemyśleć swoje zachowanie i zaczynamy grać po swojemu. Niech ta strata punktów podziała pozytywnie na może nieco rozleniwionych graczy.

7

Możliwe, że ta potencjalna strata punktów wyjdzie tej Barcelonie na dobre. Już było mówione, że drużyna nieco się przyzwyczaiła, że cokolwiek by się nie działo, to oni i tak wygrają, strzelą więcej etc.

Przyda się tutaj kubeł zimnej wody dla wielu zawodników.

0

To chyba powinien być gol :D
Uff, jednak nie, coś źle popaczyłem.

3

@Bartula Może tak jest, cholera wie Szwagrów :v

2

@Luciano99 A taki dobry był, 5 piw pokazywał przy linii

2

A więc to tak Real przepychał mecze z Courtois!

0

Przy tak skandalicznej murawie jakoś tak mniej krytycznie podchodzę do tego meczu...

1

Corner taken quickly, ależ tam było złe krycie. Budzimy się Panowie.

6

@Kessie było mówione, ze do 22 mogę obrażać, więc nie wchodzi w kompetencje elementa, nie graj szefa

22

Fajny ten hit Premiere League, taki nie za ciekawy. Dawać Barcelonę Flicka, a nie jakichś paziów.

1

@Herato Wciąż wk***a.

1

@FcPortoFan1999 Jeszcze jak.

1

@Herato Ter Stegen klasycznie bez jakiejkolwiek reakcji, tylko pogodzony z porażką. Ale to wkurza. Uja mnie obchodzi to, że może nie miałby szans. Powinien po prostu zareagowac.

0

@FcPortoFan1999 FC Barcelona > negatywy wszystkiego innego

2

Dobra, jeszcze jakieś pazie o tej 17:30 i w końcu poważny futbol o 21:30 w wykonaniu FC Barcelony Hansiego Flicka. Jakoś się dotrwa.

8

Btw ale my byśmy jechali to City, oni mają potworne dziury w obronie. Oczywiście my też, ale mimo wszystko gramy nawet w defensywie na wyższym poziomie, a atak mamy nieporównywalnie lepszy.

0

Guardiola do września!

1

@ViscaelBarca2007 Dokładnie, Araujo to perfekcyjna personifikacja słów: spokój, opanowanie, inteligencja, chłodna głowa.

0

Drugi karny powinien być dla Brighton. W futbolu Guardioli nie tylko chodzi o jak najlepszą technikę, ale też o inteligencję boiskową. Mam wrażenie, że to produkt totalnie deficytowy w nowych transferach City. Pytanie, czy Guardiola jakoś to zatuszuje, lub nawet ich nauczy. Czas pokaże.

0

@Kessie ok, kupie ci, ale podaj blika pls

2

@Kgorecki2500 Tak, tutaj akurat nie ma przypadku w tym co sądzę, a tym co dostaję w proponowanych :v

6

Może i La Bamba proponuje mało ambitną literaturę, ale za to jak celną!

https://zapodaj.net/plik-YMyJeTKi3W

2

@maroon O, w to to bardzo chętnie
@Popitek12 a jak tam sytuacja na rynku macior?

0

@Hshdhrhdh ja czasami usuwam jak uważam że totalny ściek wymyśliłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?