macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Z reguły mocno indywidualna, z drugiej strony też byłem przez jakiś czas w protestanckim środowisku, gdzie 20 latkowie hajtali się po 3 miesiącach od znajomości, więc nie powiedziałbym, że to jest rozsądne. Ale to na szczęście mały procent.
3
@ArterkHD Ja pewnie bym jeszcze trochę poczekał, ale Kohel napisał powyżej, że każdy przypadek jest inny, więc wyjątkowo ma w tym rację. Jeśli tak czujesz i jesteś przekonany, że to ta - zrób to ;)
3
@clyde Cieszę się :)
Ogólnie polecam całego Jamie'ego xx. Poza tym polecam sprawdzić Nicolasa Jaara oraz Freda Again. Ale w osobnym wpisie w następnych dniach zrobię jakąś listę i Cię oznaczę, może coś jeszcze Ci się spodoba, bo mój Spotify jest bardzo obszerny, stay tuned!
1
@ProMILs Masakra... Ale chciałbym poznać opinię Ćwiąkały i różnice pomiędzy tymi dwoma sytuacjami, bo może coś pomijamy, aczkolwiek jest to dość uderzające. Oznaczyłbym go tutaj, ale nie pamiętam jego nicku, jak ktoś zna, to niech oznaczy, może uda się go pociągnąć za język.
4
@michal26 Bardziej skomplikowana linia melodyczna i rytmiczna, uwielbiam również głęboki bas oraz niekonwencjonalność, wyjątkowość, oryginalność. Uwielbiam jak nawet przy biciu "na 2" dużo się dzieje na wielu płaszczyznach w utworze, gdzie stopniowo dochodzą kolejne dźwięki etc. Np. jak u Zamilskiej.
W to co napisałem w pierwszym zdaniu wpisuje się jeden z moich ulubionych, ale zarazem dla wielu jeden z dziwniejszych utworów:
0
@tbas Z tego co pisze @ProMILs to wg. niego ręka Balde -> karny prawidłowy, a ręka Tchoumaniego w zeszłosezonowym El Clasico -> prawidłowo nieodgwizdany karny, bo "co miał z tymi rękami zrobić? Odciąć je sobie?".
0
@tbas Ale mnie chodzi o narrację dziennikarza.
2
@tbas Jeśli chodzi o Balde, to raczej się zgadzam, ale dlaczego w takim razie w dużo bardziej klarownej sytuacji z Tchouamenim narracja jest zupełnie inna od tej samej osoby (wierząc @ProMILs, że rzeczywiście podczas El Clasico Ćwiąkała bronił decyzji sędziego i ręki gracza Realu, bo osobiście nie pamiętam już tego materiału)?
4
@Zoker Sam przyklaskiwałem, bo wydawało mi się i wciąż mi się wydaje to sensownym rozwiązaniem na tamten moment. Dzięki temu możemy rywalizować na każdej płaszczyźnie. Ale ja mam najwięcej zastrzeżeń do tego co było później, to absurdalnych manipulacji, propagandy, oszukiwania kibiców i sklejania wszystkiego na trytytki od ok. 2 lat.
4
@Nightraider "jakoś to będzie" Szwagry mają wyryte w swoich domach, w biurach i mają tez takie tapety na lapkach i smartfonach. Bo tak to wszystko funkcjonuje od lat...
4
Super nitka :)
2
@Faro Bo jesteśmy nauczeni, że choćby takiemu Ferranowi urwało nogę w polu karnym, to i tak karnego mogłoby nie być :v
0
@partymaker U nich zawsze ego wywalało poza skalę...
2
@Kgorecki2500 RDR3!
0
@Kgorecki2500 To i tak by w niczym nie pomogło, a poza tym są serwisy informacyjne, które z całego programu zrobiły skrót, więc research dla osoby zainteresowanej tematem to jest chwila.
4
@SelloutCrowd "Skąd ta panika?"
Z braku odpowiedniej inteligencji, ze strachu, z ksenofobii, z braku chęci zrozumienia bardzo prostych rzeczy i ze zbytniej podatności na manipulacje i szurskie teorie. W moim wpisie nikt nie był w stanie mi jasno i klarownie odpowiedzieć co tam jest nie tak w tym programie, jedynie dostałem jakieś głupoty o zerowej podstawie merytorycznej, że program może i jest ok, ale na bank w szkołach tak nie będzie i będą mówić o "ideologiach" LGBT. Szkoda gadać, wstyd mi za połowę tego kraju.
8
@norbi77 "jeszcze"
Słowo klucz IMO. Sezon jest bardzo długi, nawet zawodnicy (np. Kounde) mówią o poprawie gry defensywnej. Dajmy czas, pełna ufność we Flicka i w zawodników, bo nie było jeszcze (i oby w ogóle nie było) sytuacji, w której całościowo by nas zawiedli.
1
@esem91 Jasne, rozumiem Twój punkt widzenia. U mnie jednym z moich największych lęków były zawsze pająki i sobie obiecałem, że postaram się z tym oswoić, bo to jest znaczna i widoczna część naszego życia. Pająki były, są i będą integralną częścią naszego życia, co więcej: latem są potrzebne by ograniczać ilość bardziej irytujących stworzeń. Na szczęście dzięki takim materiałom dużo lepiej traktuję te zwierzęta za co jestem bardzo wdzięczny, bo to bardzo pomogło mi się rozwinąć w tym temacie :)
0
@esem91 Też tak kiedyś mówiłem, ale odkąd zacząłem oglądać tak po***ne filmiki i być na różnych eventach terrarystycznych to mam nieco inne podejście. Polecam. Choć zgadzam się z tym, że powinienem się leczyć :v
4
@blakkudium Dobrze, że wziął zaliczkę od Pereza, bo pełnego przelewu by nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@heniusss Flick wprowadzający na boisko Dro w presezonie (pewnie będę żałować za ten "żart", ale trudno):
https://x.com/moment_mirthful/status/1958215025467801785
4
Fajny materiał. Pozdrawiam Białystok i gości od 50k różnych pająków. Dla mnie jeszcze niedawno to byłby koszmar, ale jak dziwnie to nie zabrzmi: coraz więcej razy ptaszniki uważam za... słodkie, trochę takie pluszaki :v
14
@esem91 Cudownie, że takie informacje są nie po stracie punktów, a po wygranym meczu :)
1
@Hshdhrhdh i cyk, kolejny zielony, nie przepieprz tylko na głupoty
1
@Hshdhrhdh dzieki mordo, za to masz zielonego, ale zrozumialem, ze chodzi o ekstraklase
3
@Hshdhrhdh @FcPortoFan1999 by Ci dał zielonego, ale ja nie dam
@VeB 1899 a idź Pan w ***j, oby lider był zachowany na tą idiotyczną przerwę
6
Eh, aż tydzień czekać na Barcelonę Flicka... masakra, jak żyć.
3
@Messibestplayerintheworld Ten sam sędzia. Na pewno to przypadek.
4
Nowy sezon, stara nauka płynąca od Barcelony: NIGDY tej drużyny nie można skreślać, nawet przegrywając dwoma bramkami z beniaminkiem. Robiliśmy wszystko co możliwe żeby tu zwyciężyć, wieloma momentami graliśmy po prostu dobrze. 82% posiadania, 26-8 w strzałach, jedynie xG bardzo zbliżone, ale i tak patrząc na ogół nie ma absolutnie żadnej mowy o farcie.
Mimo błędów znowu można napisać - brawo Barcelono!
0
@partymaker W pierwszej moim zdaniem też było dobrze, ale zgodzę się, że druga lepsza.