8

Srogo śmiechłem, wyszło im to :v


2

Mozna wyłączyć, choć w sumie z Osasuną myślałem, ze trzeba bedzie to napisać znacznie wcześniej :)

0

@Encore Jak bedzie kiedyś nieśmieszna, poważna i nieskrajna partia, to może u niektorych tak...

7

Brawo Osasuna, jeszcze tylko 89 minut!

3

Ale mi sie nie podoba to nowe Call of Duty... zrobili z tego jakąś przyszłościową papkę. Gdzie te militarne, poważne gry w stylu dwójki czy Modern Warfare.

6

@marcin62 Zatem przypomnijmy:D


1

@marcin62 Podpadłem już wiele razy, ja zaprawiony w boju :D

2

@Kgorecki2500 A ja uważam, że to mogło być mądrym pomysłem, bo rzeczywiście to może ograniczyć ilość plastiku w środowisku. Ale na konkretne dane pewnie trzeba jeszcze poczekać.

@JohnKennedy W wielu aspektach tak, ale są kraje, które nie są w Unii, a oferują również fajne warunki do życia: Szwajcaria, Islandia, Kanada, Szkocja etc.

7

Świetna statystyka Unii Europejskiej :)


3

@lithotripter W zbroi.

4

@Kgorecki2500
- Ty, mam plan
- Jaki?
- Kurła, sprytny

4

@SeWo77 Oczywiście, że dzięki Inigo!

15

Najlepszy wolny jaki widziałem, jak dla mnie przebił ten legendarny Roberto Carlosa. A graficzka przyjemna! :)


0

@PIWOSZ89 Paznokciami.

0

@Faro Ale jak dzisiaj urwą im punkty to odkupią swoje winy!

0

@CLS63AMG Mhm, pokazuje tylko hipokryzję, podczas gdy ja wielokrotnie tutaj krytykowałem "swoich" zamiast ich bronić jak duża część z Was.

Poza tym Polska jest dla mnie podzielona na pół i szczerze mówiąc nie mam ochoty jej łączyć. Kiedyś próbowałem znaleźć jakiś wspólny język i uznałem, że to absolutnie nie ma sensu. Za dużo nas dzieli. Na szczęście są wyjątki, ale wyjątki potwierdzają regułę.

11

@kamilop @mmaciass Na takiej, że non stop podczas wyborów była przedstawiana narracja jakoby Nawrocki był niesamowicie ważnym puzzlem w relacjach z USA? Na takiej również, że nawet była ambasador USA powiedziała, że zawaliła kancelaria prezydenta, bo oczekiwał na zaproszenie, a trzeba było się samemu zgłosić? Więc sama chęć zapewne była.

Zresztą czy jest sens bym prowadził tę dyskusję? I tak znajdziecie sposób by jakkolwiek nieudolnie obronić swoich, zamiast przyznać, że są po prostu wybiórczy.

PS. "- Gdy zostanę prezydentem, będę siedział przy wszelkich stołach negocjacyjnych dotyczących przyszłości Polski i naszego regionu - mówił w lutym w rozmowie z Wirtualną Polską Karol Nawrocki."

https://tvn24.pl/polska/szczyt-w-waszyngtonie-bez-polski-w-lutym-karol-nawrocki-mowil-ze-bedzie-siedziec-przy-wszystkich-stolach-negocjacyjnych-st8605774


10

Ale to jest kompromitacja Mentzena. Kolejny dowód do jakiej grupy politycznej jest całej Konfederacji znacznie bliżej i kolejny dowód, że Ci co ryczą na prawo i lewo o tym, że jedna i druga partia jest zła, częściej krytykują tylko jedną.


3

@Aragorn33 W sumie @Kessie tylko rowery przyciąga, ale one i tak nie chcą.

8

@Aragorn33 Wg. mnie @Kessie, ale ciekawostką jest to, że o ile czarna dziura przyciąga do siebie, to Kessie odpycha. Tzw. odwrotna proporcjonalność Kessiego.

3

@Aragorn33 W sumie też dopiero co skończyłem pracę, coś w tym jest :P
Ale prawda też jest taka, że gdybym jej nie miał, to też bym siedział i ogarniał jakieś inne rzeczy ¯\_(ツ)_/¯
@Kessie A to nie znam takich.

32

La Bamba dzieli się na trzy grupy:
1. Tych, którzy zarywają nocki dla gówniary z paletkom.
2. Tych, którzy zarywają nocki dla Amigosów z Miami.
3. Tych, którzy zarywają nocki zawsze, bo są po prostu z***ani.

Pozdrawiam z grupy trzeciej.

0

@Hshdhrhdh Ale k***a wstyd, @Luciano99 ja bym dał do ignorowanych

1

@Who_you_mam A nie wiem, nie natrafiłem na takie informacje.

1

@Mokaczino Bo jednak do wyboru aktora na Snape'a można się przyczepić - większość innych, głównych aktorów jest wg. opisu Rowling, a aktor grający Snapea w aranżacji HBO to zupełnie niepasująca pod tym względem postać.

4

A ja dam szansę temu Harremu. Szkoda, że nie robią czegoś nowego, ale może rozszerzą niektóre wątki etc. Aktorsko to oprócz Snape'a trudno się do czegoś przyczepić.


2

@Aragorn33 xDDDDDDDDD
Naprawdę?

EDIT: Dobra, mam :v


3

@misterio taktyk, by nie zapomnieć!

12

@Shad0wK1ng Bardzo dobrze, Ukraina nie powinna zgadzać się na oddanie choćby milimetra swojego terytorium. To Rosja jest agresorem, to Rosja rozpętała wojnę, to Rosja odpowiada za śmierć mnóstwa cywilów.

7

Haha, tradycyjny przy gościu bez żony z kotem :v


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?