macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Srogo śmiechłem, wyszło im to :v
2
Mozna wyłączyć, choć w sumie z Osasuną myślałem, ze trzeba bedzie to napisać znacznie wcześniej :)
0
@Encore Jak bedzie kiedyś nieśmieszna, poważna i nieskrajna partia, to może u niektorych tak...
7
Brawo Osasuna, jeszcze tylko 89 minut!
3
Ale mi sie nie podoba to nowe Call of Duty... zrobili z tego jakąś przyszłościową papkę. Gdzie te militarne, poważne gry w stylu dwójki czy Modern Warfare.
6
@marcin62 Zatem przypomnijmy:D
1
@marcin62 Podpadłem już wiele razy, ja zaprawiony w boju :D
2
@Kgorecki2500 A ja uważam, że to mogło być mądrym pomysłem, bo rzeczywiście to może ograniczyć ilość plastiku w środowisku. Ale na konkretne dane pewnie trzeba jeszcze poczekać.
@JohnKennedy W wielu aspektach tak, ale są kraje, które nie są w Unii, a oferują również fajne warunki do życia: Szwajcaria, Islandia, Kanada, Szkocja etc.
7
Świetna statystyka Unii Europejskiej :)
3
@lithotripter W zbroi.
4
@Kgorecki2500
- Ty, mam plan
- Jaki?
- Kurła, sprytny
4
@SeWo77 Oczywiście, że dzięki Inigo!
15
Najlepszy wolny jaki widziałem, jak dla mnie przebił ten legendarny Roberto Carlosa. A graficzka przyjemna! :)
0
@PIWOSZ89 Paznokciami.
0
@Faro Ale jak dzisiaj urwą im punkty to odkupią swoje winy!
0
@CLS63AMG Mhm, pokazuje tylko hipokryzję, podczas gdy ja wielokrotnie tutaj krytykowałem "swoich" zamiast ich bronić jak duża część z Was.
Poza tym Polska jest dla mnie podzielona na pół i szczerze mówiąc nie mam ochoty jej łączyć. Kiedyś próbowałem znaleźć jakiś wspólny język i uznałem, że to absolutnie nie ma sensu. Za dużo nas dzieli. Na szczęście są wyjątki, ale wyjątki potwierdzają regułę.
11
@kamilop @mmaciass Na takiej, że non stop podczas wyborów była przedstawiana narracja jakoby Nawrocki był niesamowicie ważnym puzzlem w relacjach z USA? Na takiej również, że nawet była ambasador USA powiedziała, że zawaliła kancelaria prezydenta, bo oczekiwał na zaproszenie, a trzeba było się samemu zgłosić? Więc sama chęć zapewne była.
Zresztą czy jest sens bym prowadził tę dyskusję? I tak znajdziecie sposób by jakkolwiek nieudolnie obronić swoich, zamiast przyznać, że są po prostu wybiórczy.
PS. "- Gdy zostanę prezydentem, będę siedział przy wszelkich stołach negocjacyjnych dotyczących przyszłości Polski i naszego regionu - mówił w lutym w rozmowie z Wirtualną Polską Karol Nawrocki."
https://tvn24.pl/polska/szczyt-w-waszyngtonie-bez-polski-w-lutym-karol-nawrocki-mowil-ze-bedzie-siedziec-przy-wszystkich-stolach-negocjacyjnych-st8605774
10
Ale to jest kompromitacja Mentzena. Kolejny dowód do jakiej grupy politycznej jest całej Konfederacji znacznie bliżej i kolejny dowód, że Ci co ryczą na prawo i lewo o tym, że jedna i druga partia jest zła, częściej krytykują tylko jedną.
3
@Aragorn33 W sumie @Kessie tylko rowery przyciąga, ale one i tak nie chcą.
8
@Aragorn33 Wg. mnie @Kessie, ale ciekawostką jest to, że o ile czarna dziura przyciąga do siebie, to Kessie odpycha. Tzw. odwrotna proporcjonalność Kessiego.
3
@Aragorn33 W sumie też dopiero co skończyłem pracę, coś w tym jest :P
Ale prawda też jest taka, że gdybym jej nie miał, to też bym siedział i ogarniał jakieś inne rzeczy ¯\_(ツ)_/¯
@Kessie A to nie znam takich.
32
La Bamba dzieli się na trzy grupy:
1. Tych, którzy zarywają nocki dla gówniary z paletkom.
2. Tych, którzy zarywają nocki dla Amigosów z Miami.
3. Tych, którzy zarywają nocki zawsze, bo są po prostu z***ani.
Pozdrawiam z grupy trzeciej.
0
@Hshdhrhdh Ale k***a wstyd, @Luciano99 ja bym dał do ignorowanych
1
@Who_you_mam A nie wiem, nie natrafiłem na takie informacje.
1
@Mokaczino Bo jednak do wyboru aktora na Snape'a można się przyczepić - większość innych, głównych aktorów jest wg. opisu Rowling, a aktor grający Snapea w aranżacji HBO to zupełnie niepasująca pod tym względem postać.
4
A ja dam szansę temu Harremu. Szkoda, że nie robią czegoś nowego, ale może rozszerzą niektóre wątki etc. Aktorsko to oprócz Snape'a trudno się do czegoś przyczepić.
2
@Aragorn33 xDDDDDDDDD
Naprawdę?
EDIT: Dobra, mam :v
3
@misterio taktyk, by nie zapomnieć!
12
@Shad0wK1ng Bardzo dobrze, Ukraina nie powinna zgadzać się na oddanie choćby milimetra swojego terytorium. To Rosja jest agresorem, to Rosja rozpętała wojnę, to Rosja odpowiada za śmierć mnóstwa cywilów.
7
Haha, tradycyjny przy gościu bez żony z kotem :v