1

@John_Doe Kto to? Nie chcę oceniać ludzi po wyglądzie, ale wygląda jak kibol, alfons i oszust.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@raben24 Jestem potężnie zawiedziony, że wymieniłeś wszystko, a nie wymieniłeś napicia się.

Zgłoszone.

5

@July_6_BcN A ja obiecuję, że będę niemiły dla każdego, bez wyjątku. Nie ma u Maciora podziałów!

#Macio2077

9

Epic ze swoim Unreal Engine i CD Projekt RED ze swoim Wiedźminem 4 mają coś przedstawić na jutrzejszym "State of Unreal". Czekamy!


3

@Zoker Zero zaskoczenia, u mnie bardzo podobnie.

1

@misterio To pewnie żart był i wyrwane z kontekstu, poza tym my z Matim już nie lubimy Korwina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@VegetaPolska Grzegorz Braun!

3

@Kessie podeślij na priv

7

@Croocers To wytrzyj i odłóż zdjęcie @Kessie do szuflady

6

@marcin62 Haha, co wyszedł z jaskini :D
Swoją drogą gość pisze o pogardzie by na końcu dać pogardliwe "jesteście obrzydliwi". Niesamowite jak można nie zauważyć tej hipokryzji.

4

@Kazragore Cierpliwie będę czekać na to co będzie za 2.5 roku i wtedy chętnie podyskutuję, bo coś czuję, że będzie o czym ;)

4

@MessiForeverTheBest Z jednej strony racja, ale z drugiej strony wg. mnie to nie jest przypadek, że osoby o poglądach prawicowych / konserwatywnych są np. najbardziej podatni na antynaukowe treści, czy wielokrotnie wierzą w absurdalne teorie spiskowe, często boją się inności, zmian, mają dużo wewnętrznych obaw względem innych nacji i koniec końców takie osoby często są ze wschodniej Polski, czy z małych miasteczek / wsi i one głosują na polityków z prawicy, niezależnie od tego kto by to był. To wszystko się ze sobą jak dla mnie łączy w jedną całość, choć oczywiście na szczęście są wyjątki. Ale wyjątki potwierdzają regułę.

Nie wiem czy jest tutaj jakiś sposób na dogadanie się. Już totalnie straciłem wiarę w społeczeństwo oraz w siebie. Dlatego osobiście wolę żyć we własnej bańce, niż się męczyć w relacjach z takimi osobami i nawiązać wspólny język (ogólnie, choć mogą się zdarzyć wyjątki i w swoim życiu parę takich wyjątków miałem i mam, mimo że relacja jest raczej szczątkowa).

9

@Gibbon_FCB Ale przecież ich wyborcy przekonywali, że nie wejdą w koalicję z PiSem. Mentzen mówił o wywróceniu stolika, więc chyba głupio by było tak to poprowadzić. Więc nie wejdą, prawda? Prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Swoją drogą Sikorski to tam ładną beczkę musi mieć w kuluarach. Wystawienie Trzaskowskiego zamiast niego w tamtym decydującym momencie wyboru wewnątrz partii było najgorszą decyzją polityczną Tuska w historii - zupełna ślepota na panujące nastroje wśród społeczeństwa, świata politycznego etc.

1

@Kgorecki2500 Tylko kije bejsbolowe ok?

2

@ranger3120 Oj uwierz mi, dużo. I za każdym razem to sprawia radość!

39

Ale pamiętajcie żeby wybór kibola, oszusta i prawdopodobnego alfonsa na prezydenta Polski nie odwiódł Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii.

3

ślonsk i okolice
siema szykuje sie dzisiaj jakas ustawka w okolicznych lasach? jak cos to priv hehe z fartem pdw

12

@gumaz Ale przynajmniej tych całych migrantów-gwałcicieli nie wprowadzi HEHE

1

@jacobFCB Wolę żeby był prezydentem tej połowy, do której ja należę :P
@Kgorecki2500 Byłem, widziałem, zwiedziłem, nocowałem, polecam, chociaż Goerlitz znacznie ładniejsze! Możliwe, że w tym roku znowu odwiedzę na Soundsystem Street Festival ;)

1

@Hosh To samo. Napijmy się!

3

Miasto: Będzin
Rafał Trzaskowski: 61,57%
Karol Nawrocki: 38,43%

Jak będziemy ustalać nowe granice podzielonej Polski to istnieje spora szansa, że moja okolica będzie takim jednym, dużym Zgorzelcem!

0

@Konradowskyy "Nawrocki jestem. Umiem wymusić okup, ściągnąć haracz, j***ąć ze łba."

2

@Kgorecki2500 Nie no, spokojnie, wśród gangsterów kogoś się na pewno znajdzie, trzeba by tylko pochodzić po lasach i popytać :v

4

@Kessie Spoiler: wyszło, że nie jesteś :v

0

@Pedri16Future Dokładnie, w sumie ja też często patrzę pod kontem czysto światopoglądowym, a nie konkretnego kandydata. W pierwszej turze miałem 3, 4 kandydatów na których mogłem oddać głos - wszyscy związani z moim światopoglądem.

4

A więc napijmy się! A później chodźmy do lasu, by później na spokojnie odpocząć w Grand Hotelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


11

@RoberDzik jak już się przeprowadzisz do pałacu prezydenckiego to nie zapominaj o dobrych chłopakach z La Bamby ok? z fartem mordo

4

@FanBarcYxD Takie jak na to, że Tebas w to okno transferowe nie będzie nam robić pod górkę, więc prawie żadne :v

0

@Kozinho. A czy są jakieś dowody na to, że Tusk chodził na ustawki w lesie? :v

Zadziwia mnie, że potraficie tak łatwo dać wiarę w to, że z tym sprowadzaniem prostytutek, to może nie być prawda. Wow. To, że nie ma pozwu wyborczego też o czymś mówi.

Poza tym to jedynie dwie kwestie, mamy też sprawdzę z gościem, którego wykorzystał do kwestii mieszkania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?