5

#AntyReal
#AntyVinicius

#Szwagry Mniejsze zło

0

@FcPortoFan1999 Chilijskie tym razem.

1

6

Dobra, a tymczasem trzeba by otworzyć jakieś winko... Wasze zdrowie!

0

@lithotripter Nie mogę się doczekać :v

5

@michal26 Ogólnie przy tak bliskich wynikach ciekaw jestem reakcji sztabów niezależnie od tego kto będzie mieć pierwsze miejsce, bo exit poll może się znacznie różnić od tego co będzie finalnie. Tak naprawdę to prawdopodobnie noc/ranek w poniedziałek będzie najbardziej decydujący i emocjonujący.

1

@Bzyczekk Muzyka grała, a nasze ciała miłość splatała i płonął żar.
Bo w naszej Partii Uczciwości nie trzeba wstydzić się miłości!

2

@Kgorecki2500 Już za 12 minut: https://zapodaj.net/plik-ZEbt9wmkTy
@John_Doe Na żarty i wyrwany z kontekstu.

4

@mekston Niech ostatnią agitacją będzie fakt, że Real Madryt to najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii.

2

Ale tu będą pustki za 15 minut.

2

@verdant My jako naród na niewiele zasługujemy. Jesteśmy bardzo często po prostu zbyt głupi na to by nas bardziej szanować. Więc możliwe, że będziemy mieć kibola i szemranego kolesia z niebezpiecznymi znajomościami za prezydenta. Skoro większość narodu tego chce - trudno ¯\_(ツ)_/¯

A ludziom mojego pokroju wystarczy patrzeć z uśmiechem i politowaniem.

4

@Popitek12 Sprokurowanie karnego w finale MŚ oraz żonglerka podczas prezentacji.

0

@PatrychoO Nie no, nie porównujmy tego co mamy teraz do najlepszej drużyny w historii piłki. Aktualna Barcelona mimo, że cudna, atrakcyjna i fascynująca to drużyna wciąż w progresie, wciąż dojrzewająca. Tamta była totalnie ukształtowania, w swoim peaku. Przed aktualną Barceloną peak bardzo prawdopodobnie dopiero przed nami. Co jest w sumie całkiem zajebiste.

1

Nierealny futbol.


5

23

@GTBTP pranie się po mordach w lesie, ogarnianie prostytutek do hotelu, czy wykorzystanie starszego człowieka dla nieruchomości jest "lepsze" niż chodzenie na parady równości?

Ja p***e, ależ mi jest wstyd za nasze polskie społeczeństwo. Jesteśmy naprawdę w dużym procencie po prostu durnym narodem, który chyba rzeczywiście zasługuje na kibola i osobę spod szemranej gwiazdy jako prezydenta. Na nic więcej nie zasługujemy.

9

To jest jedna z najbardziej śmiesznych, memicznych, absurdalnych i czysto idiotycznych kampanii politycznych jakie widziałem w życiu niezależnie od kraju i niezależnie od polityka. Każdy odcisnął piętno wielkiej kompromitacji.

Będę tęsknić.

0

@FcPortoFan1999
Nagoya Grampus Eight - Albirex Niigata w pierwszej lidze japońskiej

2

@Nazio_87 Podobno właśnie to mówi @jowita po stosunku z @Luciano99

2

Jeszcze tylko jakiś zrypany meczyk w sobotę i już skończy się ta piłeczka na forum politycznym, uff...

24

Współczuję Wrocławianom, oby wojsko wyszło na ulice

1

Fajnie ten Betis wygląda :)

8

@Kessie @Luciano99 Kessie zdecydowanie za dużo zarabia skoro go stać na takie rzeczy, wstyd

3

@Roobo Ale ani jeden ani drugi to przecież nie są piłkarze do podstawowego składu, bo tam mamy klarowną sytuacje - chodzi tylko i wyłącznie o w miarę dobrych zamienników, którzy odciążą Yamala, czy Raphinie.

11

@Luciano99 Myślę, że spokojnie może wstać o 5:45, bo przecież nie ma potrzeby by się jakkolwiek mył przed pracą, a dojście na zakład w 15 minut na spokojnie wystarczy i jeszcze mu zostaną z 2 min. na wyzerowanie małpki przed robotą.

2

@Fantastyczny Chłopiec Nie jest dobrze.


2

@Fantastyczny Chłopiec Ale zagłosuj na Trzaska ok?

2

@PIWOSZ89 Ale przecież to jest forum polityczne, no co Ty

8

@PIWOSZ89 Co wróci na La Ramble?

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?