macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Tymczasem na początku sezonu. Pamiętam jak to się wyświetliło przy okazji któregoś meczu na początku sezonu to byłem potężnie zbulwersowany. Co się Real skompromitował na każdym polu w tym sezonie to ich. NA KAŻDYM POLU - nie tylko piłkarsko, ale również wizerunkowo i instytucjonalnie.
26
I porównajcie sobie teraz z tym co gadał Araujo i jak to wygląda na boisku. Mam nadzieje, że Szwagry naprawdę już sprzedadzą tego Araujo i za niego przyjdzie ktoś o zdecydowanie innym myśleniu.
Następny sezon może być jeszcze lepszy, a więc z co najmniej finałem LM. Wzmocniona defensywa i szersza kadra o dobrych zmienników, a nikt nas nie powstrzyma.
1
Nie mogę się teraz doczekać Un Toc De La Rambla i Maćka Miko, który skomentuje pracę sędziego z tego meczu :)
15
Pamiętajmy też, że 24h przed El Clasico przedstawiciele Realu Madryt i tylko Realu Madryt spotkali się z sędzią dzisiejszego meczu w kontekście reformy w sędziowaniu. Żadnego innego klubu nie było. A dzisiaj ten sędzia popełnia takie błędy.
Przecież to jest k***a Monty Python, to jest OGROMNE nasze zwycięstwo, że w takich warunkach przejechaliśmy się 4x po Realu i wygraliśmy wszystko w tym niesprawiedliwym kraju.
25
Pięknie ludzie jadą sędziego na internecie i wskazują, że to jak gwizdał pod Real to nie jest normalne. Real totalnie skompromitowany, bo nie dość, że przegrał mistrzostwo, to jeszcze wielu ludzi niezwiązanych z Realem i Barceloną zobaczyli jak absurdalne i pod Real było dzisiaj to sędziowanie.
Piękne chwile i piękny sezon, historyczna dominacja Barcelony nad Realem w każdym możliwym aspekcie.
6
Nieoficjalnie: FC Barcelona Mistrzem Hiszpanii 24/25!
"Wielki" Real Madryt mając Mbappe, niemalże całe poletko sędziowskie po swojej stronie, które się dwoiło i troiło oraz najważniejsze persony od siebie wśród hiszpańskiej piłki przegrał 5 klasyków z rzędu tracąc przy tym 18 bramek i przegrywając kolejno: Superpuchar Hiszpanii, Puchar Hiszpanii i prawdopodobnie Mistrzostwo Hiszpanii. A przegrał to wszystko z największym rywalem, bankrutem, który ma problem z rejestracją zawodników.
Wielki wstyd i kompromitacja dla Realu Madryt. Najbardziej obrzydliwego klubu w historii tego sportu.
Teraz dokończyć dzieła z Espanyolem. VAMOS!
1
Hahaha, jaki to jest jawny skandal to aż niewiarygodne
3
Co zrobił, kolejna manita nad Realem!
4
Ależ to jest skandal, WOW
8
Hahaha, ułożona naturalnie jak odstawała ewidentnie od ciała, piłka leci w światło bramki, jeden wielki skandal jak tutaj nie będzie karnego.
2
Ale to jest wk***ące, niesamowite. Najpierw Ferran, teraz Inigo idiotyczny błąd. 2 błędy, które dzieliły nas od 5:2, a jest 4:3. Z***ali to po całości...
3
Ferran to strasznie spieprzył, wow. 5:2 powinno być :(
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Eric co siatę założył Męczennikowi :v
2
Ciekawe, czy mając dobry wynik będzie jakiś przestój Barcelony w tym meczu jak to ostatnio wyglądało, szczególnie w Pucharze Króla. Oby nie, oby tutaj szli za ciosem, ale nie zdziwiłbym się ze względu na trudy całego sezonu i zmęczenie.
3
@Chaoss A 8:2 jeszcze lepiej!
1
@KamQiX W sumie coś w tym jest, ogólnie trochę cięzka sytuacja do oceny jak dla mnie.
8
"Xabi przyjmuje właśnie 1-4 od Borussi, patrzy na Flascore a jego nowa drużyna też już ma czwóreczkę w plecy..."
Jak to mówią: raz pod wozem, a raz pod wozem.
1
@KamQiX Ja bym nie dał, Ferran był trochę wyrzucony do boku.
10
Wielka szkoda, że nam Balde i Kounde wypadli na Inter i nawet na dzisiejszy mecz - czuję, że dziś czekalibyśmy na finał LM, a Real by był już totalnie skompromitowany po tej pierwszej połowie. Zmiennicy się bardzo starają (nie Araujo, Ty nie), szczególnie Martin dzisiaj, ale to jednak nie jest ten poziom pod względem umiejętności.
Ogromna odpowiedzialność przed Szwagrami by latem wzmocnić defensywę i najlepiej ogarnąć jakiegoś skrzydłowego. Oby tym razem nas w końcu nie zawiedli.
2
@FCB_dimiC Klasyk w czasie meczów. Nic się nie uczą, co jest przerażające.
6
Flick, jeśli masz powtórzyć jeszcze kiedyś to 8:2, to dziś jest idealny moment :)
0
Super też Ferran się zachował, niby proste podanie, ale to nie było tak oczywiste.
1
Rozp***ala mnie ta drużyna, coś pięknego :)
2
Uff. Ale Mbappe zanurkował jak CR za najlepszych czasów.
Tak czy siak obrona to jest totalnie do zaorania w tych ostatnich meczach sezonu. Niesamowita dysproporcja pomiędzy tym co prezentujemy w ofensywie, a defensywie.
0
@Roobo A co powiedział? Bo na Eleven oglądam.
0
Jedziemy ich k***a!
0
Pięknie pograli, śliczna akcja z genialnym wykończeniem.
1
Niewiarygodna jest ta drużyna w tym sezonie - negatywnie i pozytywnie.
4
Bardzo czuć to zajechanie piłkarzy teraz. Głównie pod względem rozchwiania. Podziękujmy kolejny raz Szwagrom za totalne zawalenie kadry. Mamy wielkie szczęście, że La Masia nas uratowała i dała wiele pięknych chwil.