macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ale pisząc ruski agent to macie na myśli tego Maciaka, czy Mentzena?
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@FcPortoFan1999 Tam w ogóle nie ma żadnego PRu :v
17
Ćwiąkała mnie dzisiaj dość mocno zirytował podczas najnowszego materiału o El Clasico. W paru kwestiach się zgadzam m.in. oczywiście słusznie potępiał RMTV, czy fajnie opisał poszczególnych piłkarzy jednej jak i drugiej drużyny.
Ale gdy zaczął mówić o wtopach wizerunkowych Realu (obrażeni na ZP, odpały Viniciusa, odpały w ostatnim meczu etc.) to określił, że Perez po prostu kieruje takie reakcje tylko i wyłącznie do swojego elektoratu i generalnie narracja płynie taka, że nie powinno to za bardzo nikogo dziwić (przynajmniej ja to tak odczytałem). Totalnie inny ton wypowiedzi niż gdy dokładnie o tym samym mówił o Laporcie, że Laporta też chce trafić do konserwatywnego elektoratu.
Ciężko nie odczuć wrażenia, że Realowi się dostało - ale znowu nie tak bardzo jak powinno i każdy inny klub, włącznie z Barceloną byłby dużo bardziej piętnowany w takim materiale niż Real, w tym Laporta i mniej byłoby gadania, że częścią wspólną są sędziowie, a więcej co X klub robi źle.
Znów mam wrażenie, że PR Realu jest na absurdalnie wysokim poziomie i to działa na większość dziennikarzy na świecie. Real może więcej. Realowi wybacza się więcej.
3
@FcPortoFan1999 Uważam, że nie, ale następne GTA to już jak przestaniesz oglądać Ekstraklasę, a @Luciano99 odda mi w końcu te 100 zł, czyli za jakieś 15-20 lat...
9
Jeden z najbardziej znanych i szanowanych insiderów przewiduje, że w przeciągu 2 tygodni możemy zobaczyć w końcu coś nowego z GTA VI, w tym może dokładną datę premiery. Przewidywania sensowne - 15-go maja Take-Two ma spotkanie z inwestorami, więc na spotkaniu prawdopodobnie będzie wiadome, czy GTA VI wyjdzie w tym roku, a co za tym idzie kampania marketingowa ruszy za chwilę, czy nastąpi obsuwa na 2026.
9
@Janas11224 R.I.P. WC.
8
@Croocers Nie no, zdecydowanie: LO oraz skrzydłowy (moim marzeniem jest wciąż ten Nico). Resztę pozycji obsadzić dzieciakami ze szkółki jak w tym sezonie i powinno to banglać. Ale w przyszłym sezonie powinniśmy nie dopuścić do sytuacji, że kadra będzie tak krótka jak aktualnie. Oczywiście w miarę możliwości FFP etc., bo klasycznie różnie z tym może być...
5
@Aragorn33 Dobre info, niech rudy gotuje tam
6
Mecz meczowi nierówny, ale Inter ewidentnie też już nie wytrzymuje trudów tego sezonu. Moim zdaniem jesteśmy znacznym faworytem tego dwumeczu i oby się to potwierdziło na boisku.
0
@FcPortoFan1999 Dziękuję.
8
Generalnie postawię "kontrowersyjną" tezę, że gdyby wszyscy zawodnicy Realu czy Barcelony byli odpowiednio wypoczęci jak np. w październiku, to ten mecz znowu by się zakończył znacznym zwycięstwem Barcelony. Zresztą Raphinia totalnie zmarnował sytuacje na 2/3:0...
Uważam, że taktycznie i piłkarsko jesteśmy dużo, dużo lepsi. Real pod tymi względami wygląda karykaturalnie w stosunku do nas i myślę, że głównie to fizyczne ciężary tego sezonu pozwoliły na to, by Real wrócił do tego meczu. Real też czuje w nogach ten sezon, ale oni nie muszą myśleć o półfinale LM - my tak. To dużo zmienia.
Generalnie trzeba się nastawić, że do końca sezonu będą fazy w meczach, gdzie trochę spuścimy z tonu. Bo fizycznie moim zdaniem nie ma innej możliwości grając tak intensywną piłkę. Ale oby to było kontrolowane i oby to się nie kończyło dla nas źle.
Póki co jest pięknie i tak jak piszę - wg. mnie mimo stykowego wyniku to aktualnie jesteśmy nieporównywalnie lepsi praktycznie pod każdym względem od Realu. Piękny czas.
0
@partymaker Z punktu widzenia Realu to sobie tego nie wyobrażam - sypie im się kadra, psychologicznie też nie wytrzymują, oni też w nogach czują ten cały sezon, a tutaj jeszcze trzeba te KMŚ zagrać po tak wymagającym sezonie. Kasa kasą, ale naprawdę cieszę się, że Barcelona tam nie zagra.
7
@tomek8756
1. Spokojnie, wyklepie to.
2. Ta rura wymaga przepchania.
23
Generalnie to jeszcze 4 wp****l od Barcelony za 2 tygodnie i wakacje.
10
Dzień dobry i miłego dnia cules!
6
Komentarz usunięty
36
Ancelotti widzę syndrom oblężonej twierdzy. Przykro tego słuchać, przykro to czytać. On już jest totalnie spalony na każdym froncie. W La Lidze u siebie wierzę, że dopełnimy dzieła. Ten sezon jest nasz.
2
@osa91 Podbijam. Osobiście po bardzo krótkim reaserchu widzę, że Fermin pochodzi z Campillo w Andaluzji, a Andaluzja ma barwy z dominującą zielenią co Fermin uplastycznia wizualnie na powyższym screenie, więc moim zdaniem jest to właśnie flaga Andaluzji :D
https://pl.wikipedia.org/wiki/Andaluzja
@Comfortable_ Cono Sur Carmenere otworzone, Twoje, Wasze i Barcelony zdrowie!
2
@Comfortable_ Generalnie pełna zgoda, ale aktualnie jestem w uj szczęśliwy, więc na rozsądek przyjdzie czas w następnych dniach. Na razie pełna napinka, wiara i świętowanie :D
24
Lecimy k***a po wszystko. Tej drużyny nic nie rozwali w tym sezonie. VAMOS!
14
Nawet @Luciano99 nie był tak smutny gdy Sysia mu odmówiła jak Dudek w studiu po finale Pucharu Króla. Piękny widok.
8
" Sezon zaczyna się dla nas teraz” - Carlo Ancelotti, 11.02.2025
xDDDDDDDDDDDDDDDDD
9
Jesteśmy WIELCY!
1/3.
VAMOS!
2
@Mario96w @Luciano99 widzi ją często nawet w dzień
1
@Azi A to wszystko koszulką Realu. Mimo wszystko piękne.
9
Oby ten tydzień włącznie z dzisiejszym dniem tak wyglądał. Tego Wam i sobie życzę, VAMOS!
6
@JimMorrisonFCB Widzę, że po raz kolejny ze wszystkich języków świata wybrałeś język faktów.
8
Co popłakali to ich. Jak jutro jeszcze przewalą ten finał po takim płaczu to będzie to historyczna kompromitacja tej piłkarskiej wydmuszki.
Wstyd. Wyjaśnić ich jutro to nasz pieprzony obowiązek, a jak jakiś Martin czy Araujo nam przegra ten mecz to publiczna chłosta przy Sagrada Familia.
10
Cieszy jak dużo jest komentarzy krytykujących Real. Piękny czas.
0
@partymaker Wiem mordo