macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ferran, do Fatiego k***a...
1
O wynik jestem spokojny, ale trochę przeraża mnie ta defensywa w ostatnich meczach (niezależnie od zestawienia). Liczę, że na Real i Inter będzie dużo lepsza koncentracja i zdecydowanie mniej błędów.
Btw sporo miejsca mamy z przodu, jak tak dalej pójdzie, to bramki padną.
17
Fajnie się ułożyła ta LM w tym roku. 4 najlepsze drużyny w tym sezonie (chociaż można dyskutować, czy Arsenal czy LFC z Premier League) z 4 różnych najlepszych lig w Europie. Każda drużyna ma swoje mocne strony jak i słabe momenty, nie ma bardzo wyraźnego faworyta, więc praktycznie każdy może wygrać LM i co najważniejsze: ktokolwiek by nie wygrał to będzie czysto piłkarsko sprawiedliwie patrząc na całokształt, bo żadnego ślizgania się wśród tych zespołów nie było na przestrzeni całego sezonu LM. Więc fajnie się to ułożyło, można więc otwarcie rzec już teraz - futbol uratowany :)
3
@Luciano99
3
@Luciano99 "Człowiek nie oddający pieniędzy" to zdanie o charakterze złodziejskim, które można skrócić do słowa "złodziej" lub "naciągacz". Oznacza to, że dana osoba jest niegodna zaufania i daje gwarancję, że nie odda np. pożyczonych 100 zł w określonym terminie lub nigdy.
5
@NeroTFP1 Ja jednak uważam, że to żart i wyrwane z kontekstu.
6
@Danny Gaucho Podobno po Jabolu i na Jabłuszku i bez Jowity.
15
@Luciano99 Ty i te Twoje głupie pomysły...
2
@Sulimo Dokładnie, jedz, bo się zmarnuje!
8
@Luciano99 No i te 100 zł, które zostało z tych 674,90 zł, które Ci Sousa uratował. Piękny drugi dzień świąt, nr telefonu na priv i BLIK lub jutro @Kessie znowu zostanie zamknięty w piwnicy
2
@jacobFCB Jojo Rabbit, Manchester by the Sea z takich, które uwielbiam i odcisnęły jakieś filmowe piętno w ostatnich latach, ale sporo filmów wpływa na moją emocjonalność, wzruszenie etc. Ostatni przykład to Przesilenie Zimowe.
6
@Eklerek To są jedyne dziurki, które może zaliczyć.
9
@Joe_Pesci W PL masz hajs oraz znajomości i możesz robić praktycznie wszystko, nieporównywalnie więcej niż przeciętny obywatel, który zwykle dostaje jak najmocniej po d***e od Państwa? Stare, znałem.
0
@Hosh ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
1
@Joe_Pesci No u mnie to wygląda bardzo źle, ogromne to wszystko...
https://zapodaj.net/plik-AISZ8PHI3z
3
U Was też YouTube zmienił i znacznie powiększył wygląd miniaturek, które w sumie miniaturkami już nie są? Myślałem, że YT mam odpalone na 200% przybliżenia, a to się okazuje, że chyba tak zrobili globalnie.
Dla mnie bardzo zła zmiana - na monitorze 4k wygląda to bardzo źle, a z punktu widzenia UX trzeba znacznie dłużej scrollować, bo mieści się mniej treści...
2
@blakkudium Z odsetkami.
11
Tymczasem w drugi dzień świąt, w polskich domach. Olej na płótnie.
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1914239955464863906
2
"W tej lidze nie da się rywalizować!!11" już za chwilę na rm.pl
0
@semafor Dokładnie, po co zmieniać coś co działa tak wspaniale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Pedri16Future Szczerze mówiąc dokładnie jak MŚ Messiego 2022. Jeden karny, odrobinę rozszerzając: pojedynczy konkurs jedenastek lub jeden mecz i w mediach narracja byłaby totalnie inna.
Nie lubię Stanowskiego, ale w programie Kanału Sportowego o najlepszych piłkarzach wszechczasów idealnie podsumował to jak absurdalne jest w kontekście Messiego stawianie go jako najlepszego lub nie w odniesieniu do jednego meczu, konkursu jedenastek czy jednego rzutu karnego. Szkoda, że wiele ludzi jak i mediów patrzy przez pryzmat jednego momentu, a nie całokształtu. Ale cóż... tak jest prościej i tyle. A, że niesprawiedliwie to inna sprawa.
7
No to oficjalnie: wesołych świąt wszystkim, przede wszystkim zdrowych, spokojnych i jak najradośniejszych ;)
8
@norbi77 @Kessie oraz @Bocheno1 na zdjęciu. Fote robił @Luciano99 i tak powstał zakład.
0
@FcPortoFan1999 Tak, nawet na ten obecny Real.
2
Szczerze mówiąc bardziej niepokoi mnie brak Balde niż absencja Lewandowskiego. Oczywiście Lewy wbrew różnym komentarzom daje mnóstwo, ale na tę pozycję mamy będącego w dobrej formie Ferrana i ewentualnie Olmo, tym bardziej, że Ferran świetnie wybiega na pozycję czego nie robi już tak często Lewy.
Natomiast lewa strona to totalnie nieogarniający Gerard Martin... pisałem jakiś czas temu, że nie obawiam się aż tak bardzo straty Balde, ale po tym jak niepewnie wygląda ostatnio Martin niestety zacząłem się obawiać tej pozycji. Albo w jakiś cudowny sposób się ogarnie i wpasuje do zespołu na przestrzeni tygodnia, albo Flick ustawi defensywę bez Martina, z 3 z tyłu. Bo nie potrafię sobie wyobrazić Martina na Real, czy Inter. Ale może mnie zaskoczy... oby.
8
Monachium, 31.05.2025, 22:50.
26
@Roobo Jest różnica pomiędzy "ciężko będzie to wygrać", a pomiędzy "my to na pewno przegramy"/"przegraliśmy to" podczas trwania meczu.
Tymczasem Ty:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15541504#comment-15541504
"Flick PRZEGRAŁ ten mecz."
Ale dobra, nie będę tego już bardziej komentować. Ośmieszyliście się po raz kolejny.
66
Pasowało w środę, ale dzisiaj pasuje jeszcze bardziej :v
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/490351067_1091219169705544_2505619732475426279_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=4lULDPPE9AkQ7kNvwGJPMsL&_nc_oc=AdniBk88aVxvARx7MKBcBuyrx2H6u99T_-Jgg3jNmF8jvLCki3tQ2CPmAlnEwJVcDwo&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&_nc_gid=wQZu6MXfOs8VAn56gVQlDA&oh=00_AfEiqNXMyuiH3_B7EM0IRRrbGyX9_LFNGEp3tct2-FnPsA&oe=6809B5F0
3
@KamQiX No ja już chyba nie mogę czytać różnych komentarzy, bo nie dość, że tracę i tak już słabą wiarę w społeczeństwo, to jeszcze czuję po prostu pogardę, co z mojej strony też nie jest w porządku... więc trzeba się nauczyć czytać mniej tych różnych wypocin, człowiek będzie zdrowszy ¯\_(ツ)_/¯
2
@RobsonPL A dziękuję, pzdr, wesołych i świętujmy to naprawdę wielkie zwycięstwo!
@TR3YWAY Może dlatego, że czasem mogę mieć rację co sprawia, że właśnie to Was irytuje... ale co ja tam wiem. Nieważne, wesołych ;)