macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani Jeszcze nie mordo, bo lepszy Araujo w garści niż rozwalony Christensen w szpitalu. Ale jak będzie możliwość finansowa i gość się nie poprawi przez powiedzmy następny sezon, to w 2026 już był o tym pomyślał.
21
Ale Ćwiąkała pięknie wypunktował Araujo w najnowszym materiale. Araujo to zawodnik, który mnie niestety chyba najbardziej irytuje, co oczywiście zaczęło się od pieprzenia o systemach wartości po tragicznym błędzie z PSG z zeszłego sezonu, nie mówiąc już o braku jasnej deklaracji ws. umowy.
Jak dla mnie niestety trochę śliski gość, który totalnie nie wykorzystuje swojego potencjału i często popełnia amatorskie błędy. Głowa idzie w zupełnie inną stronę niż potencjał. A szkoda... aktualnie to nasz najsłabszy obrońca.
2
@Safrani U mnie sporo Biejat, ale to głównie dlatego, że moim miastem rządzi lewica już od lat ¯\_(ツ)_/¯
Ogólnie te wybory dobitnie pokazują w jak wielkiej politycznej d*pie się znajdujemy.
3
@Pedri16Future To będzie TURBO skandal jeśli tutaj będzie tylko 1 mecz zawieszenia.
2
@PatrychoO Fajna ciekawostka :)
3
@barcanawieki Nie rozumiem dlaczego są niezadowoleni, przecież powiedział, że są tylko dwie płcie.
4
Dokładnie tak.
2
@Luciano99 Może i wciąż nie masz dla mnie tych 100 zł, ale za to prądu też nie będziesz mieć. Brawo Lucek, światu brakuje osób z tak odważnymi decyzjami.
3
Taktyką Alaves na dzisiaj było klasyczne nastawienie się na kontry, a tutaj zaskoczenie, bo Real nawet grając w 11 dał się zdominować i zaskoczył tym Alaves, które nie wie co zrobić z piłką, a chwilę później jeszcze bardziej to pogłębili grając z przewagą jednego zawodnika.
Szachy 5D Ancelottiego i Mbappe.
1
@FabianekMrozek Jeśli tak to mea culpa. To obstawiam 4 mecze zawieszenia, jeśli 5 to El Clasico ;)
3
Obstawiam 3 mecze zawieszenia dla Mbappe. Czwarty mecz to El Clasico ;)
0
Alaves ma niepowtarzalną okazję, by nie tylko zremisować, ale też wygrać, więc VAMOS!
14
O k***, nie no, tutaj parę meczów zawieszenia to absolutne minimum.
1
Co ten Mekambe tam zrobił, że takie poruszenie? Niestety nie oglądam meczów drużyn, które grają tak nieatrakcyjnie, chociaż ze względu na Alaves może włączę.
1
@Dieselzor Ale tak jest od lat, tylko w tym sezonie póki co jest po prostu większa sprawiedliwość, ale wiele razy w ostatnich latach Real był po prostu dominowany.
3
A ja się jakoś nie martwię o potencjalny brak Balde na parę tygodni. Flick coś wykombinuje, pięknie uskrzydla różnych graczy w tej drużynie, a Martin mimo wszystko wygląda lepiej niż parę miesięcy temu. Znacznie gorzej byłoby gdyby wypadł Raphinia, Yamal, Pedri czy Inigo.
Damy radę, a jeśli Balde będzie pauzować parę tygodni, to wróci na półfinał LM i ostatnie, decydujące mecze w lidze. Amen!
12
@blakkudium curevsko nedobre novinky
0
@Pedri16Future @aldewir w sumie macie racje, zapomniałem o tym meczu :v
5
W sumie spoko, że tego 100 gola Lewy może ogarnąć na Montuijc :)
2
@Mixtape Doskonale to rozumiem, mimo że jest blisko, to ja nie skreślam Realu nawet przy 0:0 w 85 minucie w rewanżu...
22
Jutro Alaves kończy marzenia Realu o mistrzostwie, a w środę Arsenal o LM i tydzień będzie w pyte.
26
Jedno wielkie uff. Jestem w stanie wybaczyć Barcelonie taki mecz ze względu na terminarz i po prostu na to, że oni i tak przechodzą samych siebie w tym sezonie, a Leganes zagrało nie tylko świetnie taktycznie, ale też bardzo cwaniacko i wręcz bezczelnie. Przeogromnie ważne 3 pkt. Teraz odpocząć.
Puentując: tak się wygrywa mistrzostwo.
1
Inigoooooo mordo Ty moja
2
@D10SLEO Ale co zmarnował akcje na 0:5 na Bernabeu to jego
1
Gerard Martin bardzo źle na tej lewej stronie teraz... zostawia mnóstwo miejsca.
6
Bez sensu, że po uspokojeniu gry w pierwszych 10-15 minutach drugiej połowy znowu straciliśmy kontrolę przez brak koncentracji i głowę chyba w następnych meczach. Bardzo ważne zmiany Flicka teraz, które powinny trochę poprawić grę.
Przepchnąć i zapomnieć.
3
Fermin w jednej akcji zrobił coś równocześnie genialnego i amatorskiego. Pięknie przeszedł, ale skończył bardzo źle.
9
W ogóle zobaczcie jaka jest różnica z De Jongiem w środku pola i jak bardzo ta jedna zmiana odmieniła grę.
1
Nie no, kapitalny był ten odbiór Gerarda Martina, najwyższa światowa klasa
3
No i pięknie, czasem musimy też mieć farta. Ogólnie dobre wejście w tą drugą połowę.