0

@Safrani Jeszcze nie mordo, bo lepszy Araujo w garści niż rozwalony Christensen w szpitalu. Ale jak będzie możliwość finansowa i gość się nie poprawi przez powiedzmy następny sezon, to w 2026 już był o tym pomyślał.

21

Ale Ćwiąkała pięknie wypunktował Araujo w najnowszym materiale. Araujo to zawodnik, który mnie niestety chyba najbardziej irytuje, co oczywiście zaczęło się od pieprzenia o systemach wartości po tragicznym błędzie z PSG z zeszłego sezonu, nie mówiąc już o braku jasnej deklaracji ws. umowy.

Jak dla mnie niestety trochę śliski gość, który totalnie nie wykorzystuje swojego potencjału i często popełnia amatorskie błędy. Głowa idzie w zupełnie inną stronę niż potencjał. A szkoda... aktualnie to nasz najsłabszy obrońca.

2

@Safrani U mnie sporo Biejat, ale to głównie dlatego, że moim miastem rządzi lewica już od lat ¯\_(ツ)_/¯

Ogólnie te wybory dobitnie pokazują w jak wielkiej politycznej d*pie się znajdujemy.

3

@Pedri16Future To będzie TURBO skandal jeśli tutaj będzie tylko 1 mecz zawieszenia.

2

@PatrychoO Fajna ciekawostka :)

3

@barcanawieki Nie rozumiem dlaczego są niezadowoleni, przecież powiedział, że są tylko dwie płcie.

4

Dokładnie tak.


2

@Luciano99 Może i wciąż nie masz dla mnie tych 100 zł, ale za to prądu też nie będziesz mieć. Brawo Lucek, światu brakuje osób z tak odważnymi decyzjami.

3

Taktyką Alaves na dzisiaj było klasyczne nastawienie się na kontry, a tutaj zaskoczenie, bo Real nawet grając w 11 dał się zdominować i zaskoczył tym Alaves, które nie wie co zrobić z piłką, a chwilę później jeszcze bardziej to pogłębili grając z przewagą jednego zawodnika.

Szachy 5D Ancelottiego i Mbappe.

1

@FabianekMrozek Jeśli tak to mea culpa. To obstawiam 4 mecze zawieszenia, jeśli 5 to El Clasico ;)

3

Obstawiam 3 mecze zawieszenia dla Mbappe. Czwarty mecz to El Clasico ;)

0

Alaves ma niepowtarzalną okazję, by nie tylko zremisować, ale też wygrać, więc VAMOS!

14

O k***, nie no, tutaj parę meczów zawieszenia to absolutne minimum.


1

Co ten Mekambe tam zrobił, że takie poruszenie? Niestety nie oglądam meczów drużyn, które grają tak nieatrakcyjnie, chociaż ze względu na Alaves może włączę.

1

@Dieselzor Ale tak jest od lat, tylko w tym sezonie póki co jest po prostu większa sprawiedliwość, ale wiele razy w ostatnich latach Real był po prostu dominowany.

3

A ja się jakoś nie martwię o potencjalny brak Balde na parę tygodni. Flick coś wykombinuje, pięknie uskrzydla różnych graczy w tej drużynie, a Martin mimo wszystko wygląda lepiej niż parę miesięcy temu. Znacznie gorzej byłoby gdyby wypadł Raphinia, Yamal, Pedri czy Inigo.

Damy radę, a jeśli Balde będzie pauzować parę tygodni, to wróci na półfinał LM i ostatnie, decydujące mecze w lidze. Amen!

12

@blakkudium curevsko nedobre novinky

0

@Pedri16Future @aldewir w sumie macie racje, zapomniałem o tym meczu :v

5

W sumie spoko, że tego 100 gola Lewy może ogarnąć na Montuijc :)

2

@Mixtape Doskonale to rozumiem, mimo że jest blisko, to ja nie skreślam Realu nawet przy 0:0 w 85 minucie w rewanżu...

22

Jutro Alaves kończy marzenia Realu o mistrzostwie, a w środę Arsenal o LM i tydzień będzie w pyte.

26

Jedno wielkie uff. Jestem w stanie wybaczyć Barcelonie taki mecz ze względu na terminarz i po prostu na to, że oni i tak przechodzą samych siebie w tym sezonie, a Leganes zagrało nie tylko świetnie taktycznie, ale też bardzo cwaniacko i wręcz bezczelnie. Przeogromnie ważne 3 pkt. Teraz odpocząć.

Puentując: tak się wygrywa mistrzostwo.

1

Inigoooooo mordo Ty moja

2

@D10SLEO Ale co zmarnował akcje na 0:5 na Bernabeu to jego

1

Gerard Martin bardzo źle na tej lewej stronie teraz... zostawia mnóstwo miejsca.

6

Bez sensu, że po uspokojeniu gry w pierwszych 10-15 minutach drugiej połowy znowu straciliśmy kontrolę przez brak koncentracji i głowę chyba w następnych meczach. Bardzo ważne zmiany Flicka teraz, które powinny trochę poprawić grę.

Przepchnąć i zapomnieć.

3

Fermin w jednej akcji zrobił coś równocześnie genialnego i amatorskiego. Pięknie przeszedł, ale skończył bardzo źle.

9

W ogóle zobaczcie jaka jest różnica z De Jongiem w środku pola i jak bardzo ta jedna zmiana odmieniła grę.

1

Nie no, kapitalny był ten odbiór Gerarda Martina, najwyższa światowa klasa

3

No i pięknie, czasem musimy też mieć farta. Ogólnie dobre wejście w tą drugą połowę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?