macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kessie Tego nie da się już wysprzątać...
1
@Batys Jeśli nie akceptujecie mnie gdy jestem najgorszy, nie zasługujecie na mnie gdy jestem najlepszy
1
@Batys Niestety nie mam drugiej piwnicy, ale coś pomyślę
3
@Batys Niestety @FCB_dimiC był pierwszy, ale nie może nic mówić, bo jest w piwnicy
37
Zawieszenie Mbappe na jeden mecz będzie historycznym skandalem i mam nadzieje, że zostanie to nagłośnione w mediach jak najmocniej się da.
3
@paweldunajecfcb Podobno @Kessie chciał wybielić, ale go wy***ali, bo nie było czego wybielać
3
@Kessie Co masz na jedzenie? xD
@Luciano99 Szkoda, że tak pewny siebie nie jesteś w kwestii oddania 100 zł, które również przepieprzyłeś na te swoje "pewniaczki"
3
@Derean Dokładnie tak.
1
@Jakchcesz Odważna teza, lubię takie
3
La Bamba mimo wszystko zestresowana patrząc na przeszłość (Roma, Liverpool, Bayern, Juventus...), czy raczej spokój, opanowanie, umysłowa maestria w pewności siebie?
18
Dzisiaj tak, lecimy na pełnej do półfinału!
6
@norbi77 Hołownia po prostu chce dać większe szanse Konfederacji :D
1
@maroon I bardzo **** dobrze.
0
@kamiVeB Ale ekipe tam zmontowali
https://media.tenor.com/elPyzCsGAbwAAAAM/tajner-czapka.gif
6
@kamiVeB Czyli w sumie wygląda na to, że każdy z TOP 3 partii w Polsce popełnił błąd :v
KO z Trzaskowskim, bo powinien być Sikorski, PiS z Nawrockim, bo powinien być ktoś inny (nie mam nazwiska), Konfederacja z Mentzenem, bo powinien być Bosak. Fajnie jest, dobrze jest, dobrze robią, pozdrawiam dobrych chłopaków z sejmu, dobry przekaz leci
1
@Encore Ja 3, bo jeszcze mój bliski znajomy. Ale reszta to dajcie spokój...
18
Ja bym chciał tylko przypomnieć żeby żadna debata nie odwiodła Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej bezczelny, propagandowy i pozorny klub w historii.
3
@Popitek12 Dziwnie piszesz 2016
1
@mekston @Kgorecki2500 Nie wiem, choć się domyślam.
3
Chomiki słyszą przedział ponaddźwiękowy i są dalekowidzami - chomiki posiadają zakres słuchu, który nie występuje u nas – ludzi, są w stanie usłyszeć dźwięki o wyjątkowo wysokiej częstotliwości nawet do 100kHz (ludzie do 20kHz) co jest bardzo przydatne przy porozumiewaniu się przez te małe gryzonie. Niestety chomiki nie mają zbyt dobrego wzroku i widzą świat rozmyty, głownie z daleka. Mają natomiast bardzo szerokie pole widzenia (około 110 stopni) co ułatwia im życie.
1
@D10SLEO @tomek8756 Przepraszam, już idę na rm.pl
5
Atletico już wyrąbane w sezon. A szkoda, bo mogliby powalczyć o wicemistrza IMO. Wiem, że to żadne trofeum, ale bycie przed Realem zawsze powinno cieszyć :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Encore O, ja też idę niedługo do Żabki, tylko po pizze Pepperoni.
4
A ja te wszystkie debaty mam już w d*pie. Wszyscy kandydaci bez wyjątku to mem i śmiech przez łzy, nawet jeśli kogoś widzę za sensowniejszy wybór z mojej perspektywy, to jest to tylko podyktowane moim światopoglądem, niczym więcej. Więc od paru miesięcy mam coraz mniej polityki w swoim życiu dzięki czemu czuję się coraz lepiej.
Polecam,
macio_944
0
@damianex10 Szwagier Kuleszy robił, na bank
1
@maroon No nie wiem, ja co jakiś czas ja widzę sporo odklejonych ludzi - od Grzegorza Brauna, Żukowskiej, czy Sławomira Mentzena chcącego zmusić kobiety do rodzenia dzieci z gwałtu po jakiegoś Kowalskiego, który wierzy w szkodliwość szczepień, czy płaską ziemię. Oczywiście jest to tylko jakiś procent, ale wg. mnie ten procent jest stanowczo za wysoki. Poza tym dochodzi do tego np. notoryczne wyzywanie się na Twitterze zyskujące sporą popularność, więc patrzę nie tylko przez pryzmat powyższej osoby. Mam bardzo kiepskie zdanie na temat polskiego społeczeństwa jak i społeczeństwa ogólnie, w sumie również uwzględniając moją osobę... i po prostu nie chcę mieć jeszcze większej pogardy, bo wiem, że to też jest niedobre. Dlatego wolę już mniej czytać tych wszystkich rzeczy.
21
@tomek8756 Nie mogę takich rzeczy czytać, bo nie dość, że sobie psuje humor, to mam jeszcze gorsze zdanie o społeczeństwie :v
14
@Kalipso No i kolejna produkcja, która mogła mieć duży potencjał w kwestii dobrego odbioru przez społeczeństwo (bo wciąż może to być po prostu świetny serial), a przez siłowe wpychanie poprawności politycznej będzie jechana z góry na dół niezależnie od końcowej jakości.
A później ludzie się dziwią, że prawica ma coraz więcej głosu na świecie. Świat liberalno-lewicowy jest sam sobie winny i jak widać, przynajmniej w serialach czy filmach wciąż ślepo za tym podążają. Natomiast w grach moim zdaniem będzie to się w końcu normalizować.
1
@lithotripter Jeszcze jak!