macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Ja ostatnio zdałem sobie sprawę, że to w sumie nie jest tak, że nie lubię lata, tylko po prostu latem jest najwięcej rzeczy ze wszystkich pór roku, które mnie najbardziej irytują :D
Nieprzewidywalna pogoda (burze), męcząca temperatura, mnóstwo owadów, wszystko na zewnątrz jest głośne i ludziom zazwyczaj odp****la, bo jest ich wszędzie mnóstwo i ogólnie to wszystko na mnie wpływa męcząco. Ale z drugiej strony lato m.in. uwielbiam za to, że dni są dłuższe, można fajnie posiedzieć na zewnątrz wieczorami/w nocy, gdy już jest choć trochę chłodniej oraz bardzo lubię właśnie takimi porami spacerować po okolicy.
8
Polecam, świetna nitka. Jakkolwiek to zabrzmi - my już teraz jesteśmy wygranymi na wielu płaszczyznach.
8
Miły gest, szanuje :)
5
@KierownikLucas Ale w grze był co jest moim zdaniem najważniejsze, bo to w dużym stopniu gra definiuje wynik.
11
xG 3.41 - 0.25
Posiadanie piłki 78% - 22%
Strzały 40 (13) - 4 (0)
A niektórzy piszą, że nie było spokoju w grze :v
Ale odnośnie komentarzy to już ostatnio napisałem swoje - to się u niektórych nigdy nie zmieni. Świetny mecz Barcelony z kiepską skutecznością, ale dużo bardziej bym się martwił gdyby ten mecz wyglądał jak z Leganes czy z Celtą. Czasem tak jest, że bramkarz przeciwnika ma swój dzień i nie chce wpaść. Ogólnie naprawdę świetny mecz Barcelony. Teraz czas na Real!
1
@Batys xDDDDDDDDDD
0
Yamal, to się lobuje jak Leo mordo...
4
Dobrze teraz Araujo to zablokował, brawo
0
Ten doping to czasami brzmi jak w B klasie, jedynie paru chłopa coś tam pokrzyczy, parę innych osób podłapie, ale generalnie nie trzyma się to kupy, jest niezręczne i chwilę potem inna grupa zaczyna nieśmiało śpiewać coś innego :v
Brawo Laporta, świetnie żeś to ogarnął w kwestiach kibicowskich... ehh...
4
Jest dzisiaj 10 świetnych graczy Barcelony i jest Araujo.
2
Pięknie pograli!
0
@La Pulgaa Ogląda zdjęcia @jowita
0
@damian16161212 Sprytnie!
0
Tutaj z xG będzie z 5/6 i 40 strzałów :v
4
14 - 0 w strzłach w 35 minucie :O
6
Dobra, uj, powiem to: zajebiście w tym meczu wyglądamy.
0
Kameni flashback
14
Nieźle póki co Fati wygląda. Stara się podejmować mądre decyzje i zamiast na siłę szukać indywidualnego wykończenia to szuka najmądrzejszego rozwiązania. To dobrze wróży na następne minuty i oby następne mecze (w kontekście zmiennika ofc) i sezon, jeśli zostanie...
7
Nie ma dla mnie w tej kadrze bardziej irytującego piłkarza niż Araujo. Od meczu z PSG totalnie nie mogę się do niego przekonać i mieć jakąkolwiek sympatię, tym bardziej po teatrzyku z kontraktem.
3
Ale najważniejsze, że zestaw wartości Araujo jest na odpowiednim poziomie.
1
Ferran, do Fatiego k***a...
1
O wynik jestem spokojny, ale trochę przeraża mnie ta defensywa w ostatnich meczach (niezależnie od zestawienia). Liczę, że na Real i Inter będzie dużo lepsza koncentracja i zdecydowanie mniej błędów.
Btw sporo miejsca mamy z przodu, jak tak dalej pójdzie, to bramki padną.
17
Fajnie się ułożyła ta LM w tym roku. 4 najlepsze drużyny w tym sezonie (chociaż można dyskutować, czy Arsenal czy LFC z Premier League) z 4 różnych najlepszych lig w Europie. Każda drużyna ma swoje mocne strony jak i słabe momenty, nie ma bardzo wyraźnego faworyta, więc praktycznie każdy może wygrać LM i co najważniejsze: ktokolwiek by nie wygrał to będzie czysto piłkarsko sprawiedliwie patrząc na całokształt, bo żadnego ślizgania się wśród tych zespołów nie było na przestrzeni całego sezonu LM. Więc fajnie się to ułożyło, można więc otwarcie rzec już teraz - futbol uratowany :)
3
@Luciano99
3
@Luciano99 "Człowiek nie oddający pieniędzy" to zdanie o charakterze złodziejskim, które można skrócić do słowa "złodziej" lub "naciągacz". Oznacza to, że dana osoba jest niegodna zaufania i daje gwarancję, że nie odda np. pożyczonych 100 zł w określonym terminie lub nigdy.
5
@NeroTFP1 Ja jednak uważam, że to żart i wyrwane z kontekstu.
6
@Danny Gaucho Podobno po Jabolu i na Jabłuszku i bez Jowity.
15
@Luciano99 Ty i te Twoje głupie pomysły...
2
@Sulimo Dokładnie, jedz, bo się zmarnuje!
8
@Luciano99 No i te 100 zł, które zostało z tych 674,90 zł, które Ci Sousa uratował. Piękny drugi dzień świąt, nr telefonu na priv i BLIK lub jutro @Kessie znowu zostanie zamknięty w piwnicy