3

@Karbonitoo Dużo tego by było, ale z moich ulubionych to Pan IPAni oraz Misty z Trzech Kumpli, Modern Drinking z Pinty, czy Be Like Mitch lub Rowing Jack z AleBrowaru. A ostatnio piłem wymrażane piwa z serii Momentum z browaru Dziki Wschód i były świetne :)

@blakkudium Oddał to ciężko powiedzieć, ale po prostu mu za****ałem z portfela jak próbował wydostać @Kessie z piwnicy.

3

Dobra, robota skończona. Trzeba by się przejść do Lidla po jakieś krafty na dzisiaj. Dawno nie czułem takich emocji jak w tym sezonie. Dziękuję Herr Hansi!

0

@tadzik447 Jeszcze jak!

2

@tadzik447 Kiepskie słowa w kontekście piłkarzy Barcelony przed dzisiejszym meczem z Interem :v

3

Som un sol crit
El cor del camp
Blaugrana el nostre amor
Que mai ens ha faltat!


7

@norbi77 @Ojciec5tkidzieci Dla mnie krajowy puchar, mistrzostwo i LM to priorytety, zaś kolejne upokorzenie Realu i wygranie 4-go klasyku z rzędu bardzo miłym dodatkiem.

3

@sokot Zdecydowanie tak. Ogólnie widzę nawiązanie do lat Guardioli i w TOP 3 ZP trójkę z Barcelony (Raphinia, Pedri, Yamal).

18

@Kai0 Najbardziej absurdalne jest to, że jego prime w PSG zaczął się... od meczu z nami w LM w zeszłym sezonie, a w następnej fazie znowu zagrał gorzej :v

Ale co ogarnął karnego dla Argentyny to jego, za to dozgonny szacun!

23

Kiedyś to był Dembele, a nie ten lepszy piłkarz co teraz...


9

@masa11 Szkoda, że w kwestii zawieszenia Mbappe już protokół sędziego był absolutną prawdą. Dramat...

2

@cules100pro Flick łagodnie uśmiechnięty.

2

@Gibbon_FCB Tiburon z Lewym ogarną, a Raphinia znowu sobie przypomni jak strzelać w bramkę. Ezz

4

Spokojnie, niech Arsenal się nie martwi. Jeśli im się nie uda zaorać tego obrzydliwego tworu, to Barcelona zrobi to w finale.

1

@ali3gator Kto by pomyślał, że tak kiedyś będziemy pisać :D

4

Nie wiem, ale dla mnie Arsenal jakoś lepsze wrażenie sprawia. Więcej strzałów, większe xG, PSG zostawia sporo luk w defensywie co przy lepszej skuteczności mogło się skończyć dla nich bardzo źle. Donnaruma mecz życia dzisiaj. Ale zespołowo to dla mnie Arsenal po prostu lepiej wygląda.

3

Nie no, gdzie tutaj faul Saki, Mendes sam się zachwiał... absurd. A to mogła być kapitalna sytuacja dla Arsenalu.

2

Grubo w tym Realu, ciekawe jak zestawią obronę na El Clasico. Musimy to wykorzystać i powiedziałbym wręcz, że nie tylko wygrać, ale widzę jakieś szanse na kolejny wp****l, który będzie idealną klamrą zwieńczającą ten sezon i przepaść pomiędzy tą piłkarską wydmuszką, a Barceloną.

1

@karolpiłkarz Browar Trzech Kumpli Pan IPAni lub Misty
AleBrowar Be Like Mitch

3

@MessiForeverTheBest Czyli Sławek również i tutaj lipa? Ehhh

7

@Criss18Barca W końcu jakieś zestawienie, gdzie Mentzen i Stanowski wypadają najlepiej, brawo!

5

@Safrani Ale przynajmniej powiedział, że są 2 płcie, a to lewa*two (tfu!) nie doszło do koryta hehe

8

Póki co wszystko się idealnie układa pod mistrzostwo i finał LM. Z Realu wypada sporo zawodników, przegrali 3 klasyk z rzędu i morale też raczej kiepskie. Inter totalnie padł fizycznie, gdzie przy młodzieńczej energii Barcelony może zupełnie nie dać rady (mimo, że my ofc też odczuwamy trudy tego sezonu).

Jeśli wciąż będziemy grać tak jak do tej pory, to naprawdę w teorii jesteśmy cholernie blisko mistrzostwa i finału LM. Oby się to potwierdziło również i w praktyce, szczęście póki co nam sprzyja - w końcu, bo tego bardzo brakowało w ostatnich latach.

5

@barcanawieki Na La Bambie.

8

To fajnego prezydenta sobie USA wybrało :v
Btw mam nadzieje, że to jakiś fake news...

https://x.com/_SkipperGrumpy/status/1916606153762509047

7

@kondzix2115 "Obiektywnie ofc :)"
Chciałbym mieć tak wielką wiarę w życiu jak Ty :D

5

@blakkudium W sumie doświadczenie już ma jak ogarniał boisko dla drużyny Lucka
https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/59b512b76c45c3_40446727.jpg

5

@Salchent Powrót Sergiego Roberto :v

5

No kuuuurde, malujemy linie, stawiamy bramki i gramy z Interem na CN


1

Juvenil ma tryplet, również całkiem blisko wygrania wszystkiego jest główna sekcja żeńska i męska. Nieprawdopodobne jakby to się zakończyło 3 trypletami w klubie. Na gali ZP to chyba tylko Barcelona byłaby obecna :v

5

Generalnie to jakiś czas temu w sąsiednim mieście otworzyli nowego kebaba, którego niedawno spróbowałem. Mieszany, mieszany, pita do tego frytki. W smaku niezły, ale tak mnie pognało do toalety, że siedziałem tam z 2h. Jednak najważniejszą ciekawostką jest to, że to co zobaczyłem podczas spuszczania wody i tak było ładniejsze i miało większą wartość niż ta cała debata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?