macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@rado_Barca "Gdybyśmy..."
No właśnie - gdybyśmy. Gdybyśmy mieli wynik na styku, to nastawienie byłoby inne. Gdybyśmy grali z inną drużyną, to taktyka byłaby inna. I tak dalej... nie ma sensu tak negatywnie gdybać, tym bardziej, że ta drużyna w tym sezonie dała nam mnóstwo powodów do optymizmu i zaufania.
22
Tak narzekacie na tego Araujo, a gość zakończył mecz z piękną asystą. Wam to już się w d*pach poprzewracało.
1
@blakkudium Właśnie dlatego mam duży żal do zarządu, że IMO zawalili nam kadrę na ten sezon. Uwielbiam Olmo, ale zdecydowanie za niego powinien być jakiś skrzydłowy, a nie kolejny pomocnik...
13
Niech to też pokaże jak piłkarze są zajechani... z Celtą wygrać jak najmniejszym nakładem sił.
0
Paradoks tego dwumeczu mógł być taki, że rewanż mielibyśmy spokojniejszy gdybyśmy w pierwszym meczy strzelili mniej bramek :D
Ale dobra tam, nie ma co przeżywać. Kubeł zimnej wody bez konsekwencji, pracujemy dalej. W półfinałach czy w finale CdR jestem przekonany, że zagrają nieporównywalnie lepiej. Fakt jest taki, że gramy w półfinale po raz pierwszy od 6 lat, jesteśmy w finale CdR i liderujemy w lidze. SZTOS.
0
@GeraltzKatalonii A ja się nie obawiam, bo awansowaliśmy i to się najbardziej będzie liczyć.
4
Paradoksalnie uważam, że to co było na Anfield czy w Rzymie udało się przegonić, bo mimo ogromnych trudności udało się awansować. Ale to był chyba najgorszy mecz Barcelony Flicka. Jednakże jeśli mieliśmy przegrać teraz, to lepiej w tym meczu, niż później. Powiem więcej: mam ogromną nadzieję, że to będzie bardzo zimny prysznic dla niektórych piłkarzy z tej drużyny, w tym dla naszej trójki z przodu, bo tam nie działało absolutnie nic.
Jedno wielkie uff. Ale to jest zdecydowanie żółty alarm dla drużyny.
PS. Uważam też, że niestety coraz bardziej wychodzi nasza niezbilansowana kadra i potworne zmęczenie sezonem. Jeśli to się zakończy trofeami to pomnik Flicka powinien zostać wzniesiony zaraz po oddaniu nowego Camp Nou, bo gość wyczarował coś naprawdę niezwykłego z tej kadry, którą koncertowo zawalili w biurach, gdzie każdy zawodnik jest od wszystkiego.
Natomiast fakty są takie, że mamy pierwszy półfinał od 6 lat i to musimy celebrować. Niech 1 czy 2 słabe występy ostatnio nie przysłonią nam ogromu kapitalnej pracy wykonanej przez ten zespół.
1
@Murazor Np. zamiast Olmo ogarnąć skrzydłowego dzięki czemu Yamal lub Raphinia mieliby jakąś konkurencję.
0
@kanver_ Podziękujmy zarządowi.
8
Mam nadzieje, że Araujo po tym błędzie nadal będzie mieć zestaw wartości na odpowiednim poziomie.
3
Araujo śliczna asysta, brawo!
2
Jeśli mamy przegrać ze Szczęsnym w składzie, to zdecydowanie wolę żeby to było dzisiaj przy takim wyniku niż w dalszej części sezonu (jeśli w ogóle ofc).
0
@michal26 A ja uważam, że kwestia zlekceważenia, Fermin z Gavim totalnie nie ogarniali w pierwszej połowie i odpuszczali pojedynki.
3
Z Pedrim to jest już zupełnie inna gra. Niesamowite jaki on ma wpływ na grę w środku pola.
5
Own Goal obudził się na najważniejsze mecze sezonu, dziękujemy!!!!
1
Araujo podnosił rękę, że spalony, czy jak? :v
11
Piszecie o kupie w gaciach, ale IMO to nie kwestia tego co nas trapiło w tych największych kompromitacjach tylko dzisiaj kwestia czystego zlekceważenia rywala. Jestem przekonany, że mając 1/2:0 z pierwszego meczu wyszliby zupełnie inaczej na dzisiejsze spotkanie.
Nie zmienia to jednak faktu, że nastawienie na dzisiejszy mecz jest skandaliczne, nawet mimo wciąż 3 brakowej przewagi. Flick powinien reagować, bo o ile nie martwię się o awans o tyle po prostu nie przystoi takiemu klubowi jak Barcelona tak lekceważąco podejść do rywala,
0
Dobrze teraz staramy się to uspokoić
5
Fermin dzisiaj totalnie zagubiony, podobnie jak Gavi. To głównie sprawia, że nie mamy kontroli.
12
Bardzo mnie irytuje to jak zlekceważyliśmy Borussię w tych pierwszych minutach.
2
Flick już hailuje, będzie dobrze
0
No dobra, na razie bez paniki, ale muszą się ogarnąć w tej obronie, bo to jest dramat.
3
Przypominam, że cały ten chaos zaczął się od tragikomicznego błędu Araujo :)
2
Mam nadzieje, że Araujo dzisiaj nic nie odwali, bo chyba to jest dla mnie największa niepewność :v
1
A czy Ty wybierasz papier toaletowy Foxy Mega?
8
Szczęsny, ale Ty weź sobie tak nie żartuj mordo...
1
WTF
0
@Popitek12 To tak jak Cristiano Ronaldo, ale jemu nie kibicujemy nigdy
7
No to jeszcze raz: jeden mecz zawieszenia, bo najlepszy sędzia poprzedniego sezonu wg. La Ligi - Soto Grado, który gapił się na tę akcję z najlepszej możliwej perspektywy wpisał w protokole sędziowskim walkę o piłkę.
Sędziowie La Liga to jakiś eksperyment społeczny, nie wierzę w aż taką niekompetencję. Przy nich zakład @Luciano99 jest jak Rockstar Games w świecie gier.
1
@Batys W sumie dzień jak co dzień u niego