6

@rado_Barca "Gdybyśmy..."
No właśnie - gdybyśmy. Gdybyśmy mieli wynik na styku, to nastawienie byłoby inne. Gdybyśmy grali z inną drużyną, to taktyka byłaby inna. I tak dalej... nie ma sensu tak negatywnie gdybać, tym bardziej, że ta drużyna w tym sezonie dała nam mnóstwo powodów do optymizmu i zaufania.

22

Tak narzekacie na tego Araujo, a gość zakończył mecz z piękną asystą. Wam to już się w d*pach poprzewracało.

1

@blakkudium Właśnie dlatego mam duży żal do zarządu, że IMO zawalili nam kadrę na ten sezon. Uwielbiam Olmo, ale zdecydowanie za niego powinien być jakiś skrzydłowy, a nie kolejny pomocnik...

13

Niech to też pokaże jak piłkarze są zajechani... z Celtą wygrać jak najmniejszym nakładem sił.


0

Paradoks tego dwumeczu mógł być taki, że rewanż mielibyśmy spokojniejszy gdybyśmy w pierwszym meczy strzelili mniej bramek :D

Ale dobra tam, nie ma co przeżywać. Kubeł zimnej wody bez konsekwencji, pracujemy dalej. W półfinałach czy w finale CdR jestem przekonany, że zagrają nieporównywalnie lepiej. Fakt jest taki, że gramy w półfinale po raz pierwszy od 6 lat, jesteśmy w finale CdR i liderujemy w lidze. SZTOS.

0

@GeraltzKatalonii A ja się nie obawiam, bo awansowaliśmy i to się najbardziej będzie liczyć.

4

Paradoksalnie uważam, że to co było na Anfield czy w Rzymie udało się przegonić, bo mimo ogromnych trudności udało się awansować. Ale to był chyba najgorszy mecz Barcelony Flicka. Jednakże jeśli mieliśmy przegrać teraz, to lepiej w tym meczu, niż później. Powiem więcej: mam ogromną nadzieję, że to będzie bardzo zimny prysznic dla niektórych piłkarzy z tej drużyny, w tym dla naszej trójki z przodu, bo tam nie działało absolutnie nic.

Jedno wielkie uff. Ale to jest zdecydowanie żółty alarm dla drużyny.

PS. Uważam też, że niestety coraz bardziej wychodzi nasza niezbilansowana kadra i potworne zmęczenie sezonem. Jeśli to się zakończy trofeami to pomnik Flicka powinien zostać wzniesiony zaraz po oddaniu nowego Camp Nou, bo gość wyczarował coś naprawdę niezwykłego z tej kadry, którą koncertowo zawalili w biurach, gdzie każdy zawodnik jest od wszystkiego.

Natomiast fakty są takie, że mamy pierwszy półfinał od 6 lat i to musimy celebrować. Niech 1 czy 2 słabe występy ostatnio nie przysłonią nam ogromu kapitalnej pracy wykonanej przez ten zespół.

1

@Murazor Np. zamiast Olmo ogarnąć skrzydłowego dzięki czemu Yamal lub Raphinia mieliby jakąś konkurencję.

0

@kanver_ Podziękujmy zarządowi.

8

Mam nadzieje, że Araujo po tym błędzie nadal będzie mieć zestaw wartości na odpowiednim poziomie.

3

Araujo śliczna asysta, brawo!

2

Jeśli mamy przegrać ze Szczęsnym w składzie, to zdecydowanie wolę żeby to było dzisiaj przy takim wyniku niż w dalszej części sezonu (jeśli w ogóle ofc).

0

@michal26 A ja uważam, że kwestia zlekceważenia, Fermin z Gavim totalnie nie ogarniali w pierwszej połowie i odpuszczali pojedynki.

3

Z Pedrim to jest już zupełnie inna gra. Niesamowite jaki on ma wpływ na grę w środku pola.

5

Own Goal obudził się na najważniejsze mecze sezonu, dziękujemy!!!!

1

Araujo podnosił rękę, że spalony, czy jak? :v

11

Piszecie o kupie w gaciach, ale IMO to nie kwestia tego co nas trapiło w tych największych kompromitacjach tylko dzisiaj kwestia czystego zlekceważenia rywala. Jestem przekonany, że mając 1/2:0 z pierwszego meczu wyszliby zupełnie inaczej na dzisiejsze spotkanie.

Nie zmienia to jednak faktu, że nastawienie na dzisiejszy mecz jest skandaliczne, nawet mimo wciąż 3 brakowej przewagi. Flick powinien reagować, bo o ile nie martwię się o awans o tyle po prostu nie przystoi takiemu klubowi jak Barcelona tak lekceważąco podejść do rywala,

0

Dobrze teraz staramy się to uspokoić

5

Fermin dzisiaj totalnie zagubiony, podobnie jak Gavi. To głównie sprawia, że nie mamy kontroli.

12

Bardzo mnie irytuje to jak zlekceważyliśmy Borussię w tych pierwszych minutach.

2

Flick już hailuje, będzie dobrze

0

No dobra, na razie bez paniki, ale muszą się ogarnąć w tej obronie, bo to jest dramat.

3

Przypominam, że cały ten chaos zaczął się od tragikomicznego błędu Araujo :)

2

Mam nadzieje, że Araujo dzisiaj nic nie odwali, bo chyba to jest dla mnie największa niepewność :v

1

A czy Ty wybierasz papier toaletowy Foxy Mega?

8

Szczęsny, ale Ty weź sobie tak nie żartuj mordo...

1

WTF


0

@Popitek12 To tak jak Cristiano Ronaldo, ale jemu nie kibicujemy nigdy

7

No to jeszcze raz: jeden mecz zawieszenia, bo najlepszy sędzia poprzedniego sezonu wg. La Ligi - Soto Grado, który gapił się na tę akcję z najlepszej możliwej perspektywy wpisał w protokole sędziowskim walkę o piłkę.

Sędziowie La Liga to jakiś eksperyment społeczny, nie wierzę w aż taką niekompetencję. Przy nich zakład @Luciano99 jest jak Rockstar Games w świecie gier.


1

@Batys W sumie dzień jak co dzień u niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?