macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Widzę, że mijają miesiące, a obrona Interu Miami nadal tak samo słaba :v
Dawno nie oglądałem ich meczu, ale tak jak zapamiętałem sprzed pół roku tak wydaje się być nadal.
PS. Fajnie wygląda LAFC w ataku pozycyjnym.
3
LAFC grubo przycisnęło, Inter Miami nie wiedziało co się dzieje i mamy 0:1. Btw świetnie rozgrywali atak pozycyjny z 2 minuty temu.
10
@blakkudium Piękne studio!
2
Świetnie Lewy powalczył, brawo!
5
Świetne podanie Yamala wcześniej, a Lewy wielokrotnie słusznie krytykowany ma 2 bramki. Piękna jest ta drużyna.
1
Lewy co w Yamala się zabawił
0
W końcu ta współpraca przebiegła tak jak powinna :)
4
Ojoj, ale ślicznie pograli, brawo!
3
Mieliśmy dużo szczęścia, że tutaj nie ma 1:1, ale znowu trochę to się wzięło z tego, że Lewandowski przegrał pojedynek i za bardzo nie powalczył, był za wolny. Niesamowite jak on wygląda słabo ostatnio... Nawet Flick przed chwilą się wk****ił.
0
Adeyemi niesamowicie gorąca głowa. Jak się nie ogarnie, to tutaj czerwo jest bardzo prawdopodobne.
0
Dobra, 7 minut i mi się to bardzo podoba jak na razie.
4
No w takim momencie reklamy to jest jakiś totalny absurd i zepsucie atmosfery... DRAMAT.
4
@blakkudium Jak wściekły byk!
8
Dzisiaj chcę zobaczyć większą zespołowość i zimną krew w ataku. Jeśli to będzie, to parę bramek na spokojnie tutaj strzelimy.
7
"Flick stoi stoperami na linii środkowej, my Mbappe przed swoim polem karnym :D"
Na fajny komentarz natrafiłem. W sumie dokładnie tak jest :v
0
@FcPortoFan1999 Tych, w których Real powinien dużo częściej razy odpadać.
1
@Kgorecki2500 Mam gastroskopię w kilkunastominutowym uśpieniu w piątek, więc ja muszę delikatnie już, szczególnie jutro :v
Zresztą o tym będę jeszcze pisać byście trzymali kciuki lub/i się pomodlili za mnie :D
2
@MessiForeverTheBest To La Bamba, więc wątpię...
8
Dobra, odłóżcie na bok wszelkie waśnie, troski i zmartwienia bowiem już za niecałe 3h gra przepiękna Barcelona Flicka!
0
@PizzerMan Dość spokojnie, choć niestety ostatnio mam trochę stresu :)
A u Ciebie jak tam, jak zdrówko?
1
@PatrychoO Michał Żyro
48
"Nie tylko Atletico, City czy BARCELONA nie poradzili sobie na tym stadionie" Michał Żyro w kontekście Santiago Bernabeu. Nie wiem czy to trema, czy co, ale WTF...
0
@Encore "Spokojnie." - Zbigniew Boniek
7
@Witekk10 A z drugiej zajebiście.
2
Real naprawdę na kolanach w LM. Ale pamiętajmy, że jeszcze jest rewanż, choć ofc Real jest w bardzo trudnej sytuacji. Oby Arsenal to wytrzymał, jeśli zagrają mądrze, to będziemy wszyscy tutaj świętować :)
28
Arsenal zagrał tak jak powinno zagrać Atletico. Choć przyznam, że nie wierzyłem w to. Odważnie, żadnego cofania się, kalkulowania etc.
3
"Nikt nie ma dziś wątpliwości, że Arsenal jest dziś zespołem lepszym od Realu Madryt"
Czyli w sumie wielokrotna norma w LM, ileż już było takich drużyn na przestrzeni lat. Oby w końcu Arsenalowi się poszczęściło, czy po prostu było sprawiedliwie :)
0
No i teraz można zacząć choć odrobinę wierzyć :)
1
@NeroTFP1 Są takie rzeczy, które się fizjonomom nie śniły...
2
Ile razy oglądam Real, tyle razy jestem naprawdę zaskoczony tym jak łatwo jest ich zdominować.