0

No i teraz można zacząć choć odrobinę wierzyć :)

1

@NeroTFP1 Są takie rzeczy, które się fizjonomom nie śniły...

2

Ile razy oglądam Real, tyle razy jestem naprawdę zaskoczony tym jak łatwo jest ich zdominować.

0

Ależ fart Realu teraz. Powinno być 2:0...

4

Jak Real gra? Tak jak zawsze, czy jednak w końcu lepiej i ogólnie dobrze?

0

@Nazio_87 I 10 z tyłu, ezz

13

@Kessie Pewnie pierwszy jego komentarz będzie o polityce i że obserwuje tę stronę od dawna...

0

@MesQueUnClub96 O widzisz, jednak potrafisz :D

1

@MesQueUnClub96 Wydaje mi się, że zamiast "x" to piszesz po prostu "twitter" jak wcześniej, ale tak jak @misterio gdzieś indziej pisał - mam wrażenie, że znowu trochę wybiórczo to działa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

A co tutaj takie nastroje jakby w końcu po paru miesiącach przerwy zaczęły działać linki nie tylko z Twittera, ale też z platformy YouTube?

21

Widzę, że @Luciano99 już reklamy sobie wykupił na fcbarca.com - pomijam fakt ewidentnego kłamstwa i manipulacji, bo @jowita jak wyglądała 10 lat temu tak wygląda i teraz, ale mimo wszystko szanuję, że robi wszystko co w jego mocy by oddać mi te 100 zł.

https://zapodaj.net/plik-BE3CJu8mut

4

@JimMorrisonFCB Uuu, dzięki bardzo za poprawienie, naprawdę szanuję! Noted.

8

@blakkudium De Jong w takiej formie, Casado i Bernal, a w obwodzie coraz lepszy na tej pozycji Eric Garcia. Naprawdę po Busquetsie za Flicka mamy świetnie obsadzoną bardzo newralgiczną pozycję.

7

@Luciano99 @jowita wiesz o tym?

37

@Luciano99 Powiedział też, że masz mi oddać te 100 zł, ale oczywiście o tym już nie napiszesz

https://zapodaj.net/plik-aqetOhjNa3

8

Trudno się nie zgodzić, Betis jest w bardzo dobrej formie ostatnio.


0

@pollack Szczerze pisząc nie sprawdzałem. Wiem natomiast, że jest to wołowina oraz ubój z Polski i w kontekście innych steków jest po prostu najlepsza (dobra jest też wołowina z firmy Mark's Marszałkowscy, ale IMO z Sokołów premium jest bardziej soczysta i po prostu smaczniejsza).

Generalnie jest bardzo smaczna, ale to też zależy jak przyrządzisz, bo średniej jakości steki dobrze przyrządzone bywają smaczniejsze niż świetnie wyglądające, a źle przyrządzone.

Natomiast mówię głównie o stekach paczkowanych w marketach, czyli coś powszechnego i od ręki dostępnego. Trochę czym innym są steki z rzeźni, czy z wyjątkowego źródła czy też właśnie Wagyu. Najlepsze steki jakie jadłem w życiu to Picanha za jakieś chore pieniądze, świetnie przyrządzona przez mojego brata, który się na tym świetne zna oraz stek z jakiegoś bardzo dobrego, zagranicznego źródła, również ofc świetnie przyrządzony. Wagyu niestety jeszcze nie próbowałem. Ale w domowych warunkach i po moim przyrządzeniu, gdzie się dopiero uczę to Sokołów Premium wychodzi naprawdę fajnie :)

A te najlepsze steki kupowane były tutaj:
https://nagrillu.pl/135-mieso-i-dodatki

Btw mieli kiedyś Wagyu A5 (zdjęcie zrobione w sklepie na miejscu, w maju 2022):
https://zapodaj.net/plik-QLX7RJD48f

PS. Iberico też było świetne.

1

@Kgorecki2500 Im lepiej poprzyrastany jest stek, tym smaczniejszy i lepszy ;)
Przykład:
https://kulinarnenawigacje.pl/wp-content/uploads/2016/05/steak-new-york.jpg

1

@xvcWinterSoldier Daj spokój, to jest też niesamowite i wielkie szczęście Realu, że przed dwumeczem Arsenalowi wypadło tylu zawodników...

1

@Kengo W lidze to oni zazwyczaj siali spustoszenie. Weryfikacją w ich przypadku jest tylko i wyłącznie LM. Jeśli nie zes*ają się z Realem*, to wtedy w pełni uznam ich sezonową wielkość.

*Nie, nie wierzę w Arsenal, Real klasycznie to moim zdaniem przepcha.

2

Rostbef/antrykot z Sokołów Premium o marmurkowatej strukturze to jednak jest TOP. Nie ma sensu kupować droższych steków w marketach (chyba, że z jakiegoś innego źródła i coś naprawdę bardzo premium typu Wagyu etc.), bo te z Sokołów Premium dobrze przyrządzone naprawdę robią robotę. Dlatego polecam jak ktoś lubi takie smaki. Wasze zdrowie!

3

@Sulimo Niech się podzieli, a nie...

23

Ja tam nawet się cieszę z tego remisu. Mam wrażenie, że niektórzy nie doceniają tego jak świetnie zagrał dzisiaj Betis. Oczywiście patrząc na statystyki, czy xG oraz gdyby nie błąd Araujo to ten mecz powinnyśmy wygrać. Ale nie zmienia to faktu, że Betis zagrał bardzo kompaktowo nie pozwalając na wiele, a my MUSIMY rotować mając w pamięci bardzo ważny mecz z Borussią za parę dni.

Myślę, że dla Flicka mecz z Borussią jest priorytetowy - sam powiedział, że ma nadzieję na 15 meczów w sezonie, a w lidze mimo wszystko mamy przewagę.

Wciąż jesteśmy w dobrej pozycji, a straty punktów zdarzały się, zdarzają i będą zdarzać. Teraz przygotować się do starcia z Borussią, bo łatwo nie będzie, ale do najwyższych piłkarskich szczytów wciąż sukcesywnie się zbliżamy ;)

11

No cóż, trudno. Paradoksalnie i tak powiększamy przewagę nad Realem, ale mogliśmy bardzo przybliżyć się do mistrzostwa, a przybliżamy się tylko trochę. Tak czy inaczej nic się nie dzieje, widać, że drużyna jest bardzo zmęczona. Odpocząć i za parę dni mamy bardzo ważny bój z Borussią. Ważne,że m.in. Pedri trochę odpoczął.

Takie mecze się zdarzają, wiecznie wygrywać nie będziemy. Walczymy dalej!

0

Hahahaha, 4 minuty xDDDDDDDDD

1

Przecież zmiany są jak najbardziej zrozumiałe. Wciąż mamy 3-4 pkt. przewagi nad Realem, a za parę dni mecz ćwierćfinałowy w LM. Bardzo dobrze, że zszedł Pedri, nawet w kontekście straty punktów. Co ciekawe w przypadku remisu i tak powiększamy przewagę nad Realem :v

2

Co wybronił, powinno być 2:1... ale spokojnie, dużo czasu jeszcze.

3

@Luciano99 I cyk, Lucek sam sobie zrobi screena po meczu, mastermind

3

Lewy dzisiaj chyba trochę drewiniany się wylosował :(
Ale oby mi zamknął mordę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?