macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PizzerMan Spokojnie, dość melancholijnie. A u Ciebie jak zdrówko?
5
@Roobo Dobra, to jest moment, kiedy zakładam pelerynę fanatyka Donalda i muszę go obronić: dość durne czepianie się. Tuskowi bardziej chodziło o to, że nie jest tam w garniturze obok różnych prezesów etc., tylko w loży, która jest przeznaczona dla każdego kibica mającego odpowiedni zasób kieszeni. To nie loża przeznaczona dla premierów i prezydentów, tylko dla po prostu kibiców.
Tusk bardzo naciąga fakty, to prawda, ale tutaj jest to czepianie się bardzo na wyrost.
7
Może i nie obejrzałem drugich 45 minut, ale za to moje oczy nie wybaczyły mi tych pierwszych, a resztek godności wciąż nie znalazłem.
6
Dobra, idę przeprosić moje oczy przed lustrem, że obejrzałem 51 minut tego meczu oraz w reszcie mieszkania znaleźć jakiekolwiek resztki godności.
4
Odrobinę lepsza drużyna od Malty, lub po prostu lepsze i bardziej pewne rozegranie Malty w ostatniej fazie i śmiem twierdzić, że byśmy tutaj przegrywali.
Przerażające i śmieszne zarazem.
4
Dobra, dajcie już tą Holandie
0
Mame nie teraz... ruszyła maszyna
1
Dzielne 25 minut Biało-Czerwonych. Jak na razie na zero z tyłu.
0
@LukaszFan Wielkiego meczu nie będzie, też o tym już pisałem, ale no porównaj sobie to do najsłabszych meczów Barcelony Flicka. To jest przepaść, nie ma w sumie nawet porównania.
2
Ale pomyślcie sobie jaka nagroda na nas czeka w czwartek gdy wróci Barcelona. I to niezależnie jak zagrają.
5
Jak ten cały Yamal taki dobry to niech położy w tak finezyjny sposób rywali jak Bogusz
2
A ten zorganizowany doping to na jakim meczu ma być?
25
To ja korzystając z okazji przypomnę najpiękniejszą piłkarską pastę.
"Dla nas w Europie prawie wszyscy to trudni rywale.
Chorwacja, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Macedonia, Słowenia - była Jugosławia, wiadomo Bałkany ciężkie wyjazdy, typowi Jugole, mocne charaktery, zahartowani wojną
Anglia, Irlandia, Szkocja, Walia - uuu wyspiarze, twardy fizyczny futbol, faule, ciężko, ciężko...
Hiszpania, Włochy, Portugalia, Grecja - południowcy nam nie leżą, polot, finezja, inny temperament xD
Szwecja, Dania, Norwegia, Islandia - Duński Dynamit, Potop Szwedzki, Skandynawowie :(
Niemcy, Francja - potęgi, Mistrzowie Świata, 99% meczy w------l, uchowaj Boże
Rosja, Ukraina, Białoruś - byłe kraje demokracji ludowej, nigdy się z nimi dobrze nie grało, cechuje je duża nieobliczalność xD
Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Węgry - powracające flashbacki z w-------i w przeszłości bliższej lub dalszej
Kazachstan, Armenia, Azerbejdżan, Gruzja - daleko w c--j, ciężko dolecieć, chłopacy zmęczeni po podróży, ciepło, no ciężko no
Austria, Szwajcaria - Niemcy w wersji demo, prawie wszyscy grają w Bundeslidze a wiadomo Bundesliga > kupa > ekstralipa
reszta - poziom się wyrównał, nie ma już słabych drużyn w Europie xD"
1
Nie no, śmieszki śmieszkami, ale tutaj nie mamy prawa nie strzelić z 2-3 bramek...
1
Marsz Zbigniew Boniek, w Polsce rosną bociany!
4
Gotowi na oczu kompiel?
4
@Kessie Nie graj szefa
@Luciano99 będziesz na to pozwalal?
69
Jako jeden z naczelnych antypolaków La Bamby oświadczam, iż nieporównywalnie bardziej zależy mi na dobrym wyniku FC Barcelony z CA Osasuna niż na dobrym wyniku Polski w starciu ze 168 drużyną rankingu FIFA pomijając już to, że 40 milionowy kraj mający piłkę nożną za sport narodowy powinien 69 składem 15 latków ogarnąć półmilionową Maltę z palcem w d*pie.
Z poważaniem,
macio_944
3
@Luciano99 rzucający rasistowski żart do @Kessie podczas oznajmienia, że kolejny miesiąc z rzędu wypłaty nie będzie
https://x.com/arktos0/status/1904147304828854758
4
@Jakchcesz Chyba najbardziej żenująca, cringe'owa i zarazem ultra śmieszna kampania wyborcza jaką do tej pory widziałem i to niezależnie którego kandydata weźmiemy pod lupę. Chwilo trwaj!
7
@Kapitan hawk To, że desygnował do wykonania karnego to bardzo spoko - zgoda. Ale to, że trzymał go 120 minut, gdzie Yamal ewidentnie oddychał rękawami i nawet nie miał siły celebrować bramek to jest totalne przegięcie. Liczę, że z Osasuną będzie na ławce i oby nie musiał wchodzić.
0
@Hosh Chciałbym mieć w życiu tyle nadziei co Ty.
6
Yamal nie ma już siły, przecież to widać było chwilę temu przy celebracji... zero zaskoczenia, ale oczywiście trzeba żyłować 17-latka do granic możliwości. Kretynizm w najczystszej postaci.
2
@mekston Poza tym strzelał z kontuzjom i jest skszydłowym
11
Yamal po meczu:
"Przepraszamy naszych kibiców, ale nie boimy się Probierzówki oraz nowego dopingu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pojedziemy tam po zwycięstwo."
0
@Traba727 Prawdopodobnie dlatego, że tam za bramkarzem jeszcze był zawodnik/zawodnicy Hiszpanii, więc była asekuracja.
0
Karny dla Holandii :v
Czyli może będzie szansa na Yamala vs. Probierzówka! Go go Niderlandy!
1
@Gibbon_FCB Zdecydowanie Yamal ława (wejście w razie potrzeby w drugiej połowie), De Jong ława - za niego Eric Garcia, Olmo ława, Pedri w sumie może zagrać, bo nieco więcej odpoczął.
11
I cyk, De La Fuente teraz będzie piłować Yamala przy każdej okazji maksymalną liczbę minut. Yamal, nie przemyślałeś tego synek :v
7
Grajcie 17-latkiem 120 minut w meczu towarzyskim, Yamal wytrzyma