0

@PizzerMan Spokojnie, dość melancholijnie. A u Ciebie jak zdrówko?

5

@Roobo Dobra, to jest moment, kiedy zakładam pelerynę fanatyka Donalda i muszę go obronić: dość durne czepianie się. Tuskowi bardziej chodziło o to, że nie jest tam w garniturze obok różnych prezesów etc., tylko w loży, która jest przeznaczona dla każdego kibica mającego odpowiedni zasób kieszeni. To nie loża przeznaczona dla premierów i prezydentów, tylko dla po prostu kibiców.

Tusk bardzo naciąga fakty, to prawda, ale tutaj jest to czepianie się bardzo na wyrost.

7

Może i nie obejrzałem drugich 45 minut, ale za to moje oczy nie wybaczyły mi tych pierwszych, a resztek godności wciąż nie znalazłem.

6

Dobra, idę przeprosić moje oczy przed lustrem, że obejrzałem 51 minut tego meczu oraz w reszcie mieszkania znaleźć jakiekolwiek resztki godności.

4

Odrobinę lepsza drużyna od Malty, lub po prostu lepsze i bardziej pewne rozegranie Malty w ostatniej fazie i śmiem twierdzić, że byśmy tutaj przegrywali.

Przerażające i śmieszne zarazem.

4

Dobra, dajcie już tą Holandie

0

Mame nie teraz... ruszyła maszyna

1

Dzielne 25 minut Biało-Czerwonych. Jak na razie na zero z tyłu.

0

@LukaszFan Wielkiego meczu nie będzie, też o tym już pisałem, ale no porównaj sobie to do najsłabszych meczów Barcelony Flicka. To jest przepaść, nie ma w sumie nawet porównania.

2

Ale pomyślcie sobie jaka nagroda na nas czeka w czwartek gdy wróci Barcelona. I to niezależnie jak zagrają.

5

Jak ten cały Yamal taki dobry to niech położy w tak finezyjny sposób rywali jak Bogusz

2

A ten zorganizowany doping to na jakim meczu ma być?

25

To ja korzystając z okazji przypomnę najpiękniejszą piłkarską pastę.

"Dla nas w Europie prawie wszyscy to trudni rywale.

Chorwacja, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Macedonia, Słowenia - była Jugosławia, wiadomo Bałkany ciężkie wyjazdy, typowi Jugole, mocne charaktery, zahartowani wojną

Anglia, Irlandia, Szkocja, Walia - uuu wyspiarze, twardy fizyczny futbol, faule, ciężko, ciężko...

Hiszpania, Włochy, Portugalia, Grecja - południowcy nam nie leżą, polot, finezja, inny temperament xD

Szwecja, Dania, Norwegia, Islandia - Duński Dynamit, Potop Szwedzki, Skandynawowie :(

Niemcy, Francja - potęgi, Mistrzowie Świata, 99% meczy w------l, uchowaj Boże

Rosja, Ukraina, Białoruś - byłe kraje demokracji ludowej, nigdy się z nimi dobrze nie grało, cechuje je duża nieobliczalność xD

Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Węgry - powracające flashbacki z w-------i w przeszłości bliższej lub dalszej

Kazachstan, Armenia, Azerbejdżan, Gruzja - daleko w c--j, ciężko dolecieć, chłopacy zmęczeni po podróży, ciepło, no ciężko no

Austria, Szwajcaria - Niemcy w wersji demo, prawie wszyscy grają w Bundeslidze a wiadomo Bundesliga > kupa > ekstralipa

reszta - poziom się wyrównał, nie ma już słabych drużyn w Europie xD"

1

Nie no, śmieszki śmieszkami, ale tutaj nie mamy prawa nie strzelić z 2-3 bramek...

1

Marsz Zbigniew Boniek, w Polsce rosną bociany!

4

Gotowi na oczu kompiel?

4

@Kessie Nie graj szefa
@Luciano99 będziesz na to pozwalal?

69

Jako jeden z naczelnych antypolaków La Bamby oświadczam, iż nieporównywalnie bardziej zależy mi na dobrym wyniku FC Barcelony z CA Osasuna niż na dobrym wyniku Polski w starciu ze 168 drużyną rankingu FIFA pomijając już to, że 40 milionowy kraj mający piłkę nożną za sport narodowy powinien 69 składem 15 latków ogarnąć półmilionową Maltę z palcem w d*pie.

Z poważaniem,
macio_944

3

@Luciano99 rzucający rasistowski żart do @Kessie podczas oznajmienia, że kolejny miesiąc z rzędu wypłaty nie będzie

https://x.com/arktos0/status/1904147304828854758

4

@Jakchcesz Chyba najbardziej żenująca, cringe'owa i zarazem ultra śmieszna kampania wyborcza jaką do tej pory widziałem i to niezależnie którego kandydata weźmiemy pod lupę. Chwilo trwaj!

7

@Kapitan hawk To, że desygnował do wykonania karnego to bardzo spoko - zgoda. Ale to, że trzymał go 120 minut, gdzie Yamal ewidentnie oddychał rękawami i nawet nie miał siły celebrować bramek to jest totalne przegięcie. Liczę, że z Osasuną będzie na ławce i oby nie musiał wchodzić.

0

@Hosh Chciałbym mieć w życiu tyle nadziei co Ty.

6

Yamal nie ma już siły, przecież to widać było chwilę temu przy celebracji... zero zaskoczenia, ale oczywiście trzeba żyłować 17-latka do granic możliwości. Kretynizm w najczystszej postaci.

2

@mekston Poza tym strzelał z kontuzjom i jest skszydłowym

11

Yamal po meczu:
"Przepraszamy naszych kibiców, ale nie boimy się Probierzówki oraz nowego dopingu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pojedziemy tam po zwycięstwo."

0

@Traba727 Prawdopodobnie dlatego, że tam za bramkarzem jeszcze był zawodnik/zawodnicy Hiszpanii, więc była asekuracja.

0

Karny dla Holandii :v
Czyli może będzie szansa na Yamala vs. Probierzówka! Go go Niderlandy!

1

@Gibbon_FCB Zdecydowanie Yamal ława (wejście w razie potrzeby w drugiej połowie), De Jong ława - za niego Eric Garcia, Olmo ława, Pedri w sumie może zagrać, bo nieco więcej odpoczął.

11

I cyk, De La Fuente teraz będzie piłować Yamala przy każdej okazji maksymalną liczbę minut. Yamal, nie przemyślałeś tego synek :v

7

Grajcie 17-latkiem 120 minut w meczu towarzyskim, Yamal wytrzyma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?