24

Dla mnie jest to naprawdę przerażające i smutne w kontekście społeczeństwa, że taka postać jak Grzegorz Braun ma aż tylu zwolenników, czy osoby, które uważają go za potrzebnego w polityce.

Przypomnę, że Grzegorz Braun zasłynął z m.in.:
- burdy ze świecami chanukowymi, gdzie to obrzydliwe zachowanie odbiło się szerokim echem na całym świecie dając bardzo zły przykład
- słynnych słów "będziesz Pan wisiał" wobec Adama Niedzielskiego
- bezprawnym wtargnięciem w 2021 roku do siedziby resortu Ministerstwa Zdrowia zakłócając pracę urzędników i ich wokół obrażając
- naruszenia nietykalności cielesnej Łukasza Szumowskiego w 2022 roku, którego chciał poddać "obywatelskiemu zatrzymaniu"
- zagłuszając minutę ciszy wobec ofiar Holocaustu w Parlamencie Europejskim za co został wyrzucony dając tym samym kolejny idiotyczny popis

A tutaj patrzę, że są osoby nim w pewien sposób zafascynowane i popierające, pisząc, że jest to pozytywna postać polskiej polityki. Jeden wielki dramat i facepalm.

1

@Ojciec5tkidzieci Nie musi, ale może i tylko i wyłącznie do tego się odnoszę, że wśród ludzi pochwalających tak haniebny czyn prawdopodobieństwo, że są osoby, które "wyznają" całość tej osoby jest całkiem wysokie.

2

@BulaKG Po akcji z gaśnicą było trochę komentarzy, że dobrze zrobił, więc oczywiście, że niestety są...

2

@CurryTheGoat30 Szczęście, sędziowie, ostatnie lata, umiejętność przepychania meczów grając odrażającą piłkę. W sumie i tak mało, ja bym tam Realowi dał z 70% patrząc jak oni się ślizgają.

5

@Kessie ale bedzie bujac jutro na kacyku na zakladzie

7

jesieniom, jesieniom, sady sie rumieniom...

11

@HypeR Taki scenariusz chyba naprawdę wynagrodziłby mi ostatnie lata, ale z drugiej strony stres związany z finałem LM to już nie na moje nerwy i potencjalne wtopy na 4 frontach grając przed 3/4 sezonu lepszą piłkę też byłyby absolutnie niszczące moją pasję do piłki. Bóg niech to ustala, bo ja w sumie nie wiem... :D

5

@Vurt Ale co będzie płacz w mediach madryckich i w RMTV to ich. Najważniejsze ich kolejny raz wyjaśnić w tej decydującej fazie sezonu, bo ego Madrytu przebiło już czwartą ścianę i to dawno temu.

32

@REALmadrid szykuj dupe.

2

@El Plutoninho W sumie masz trochę racje. Ale w tym sezonie to jakoś wyjątkowo, chyba przez pryzmat cudnie grającej Barcelony.

3

@misterio Muszę więcej takich materiałów oglądać, bo moja wiara w ludzkość/społeczeństwo wisi na włosku i to już od lat.

20

"Nieprawdopodobne jest to jak można słabo grać i wygrywać mecze w kontekście Realu Madryt" - Łukasz Wiśniowski w Meczykach.

Trafił totalnie w sedno. Jak taki Real zdobędzie jakiekolwiek trofeum w tym sezonie to ja naprawdę na jakiś dłuższy czas stracę wiarę w futbol i w jego piękno...

3

@michalgajdek w punkt. Nie ma co dramatyzować odnośnie tej drugiej połowy, to bardziej przyszło naturalnie, bo trochę musiało przyjść ze względu na tak absurdalnie napięty terminarz.


0

@Awtameok_Klana ...których kulminacja nastąpi w lato co jest jednym z największych minusów lata.

1

@Consigliere Właśnie też się zdziwiłem, że to powiedzieli i to jeszcze przegrał w meczu z Barceloną, a więc z ich rywalem właśnie w nadchodzącym finale. Oby historia się powtórzyła.

5

Idę o zakład, że każdy piłkarz po wywiadzie z Mają Strzelczyk jakiś krótki czas później wchodzi na jej social media, niezależnie czy to piłkarz z Ekstraklasy, czy De Jong/Pedri etc.

Świetne wywiady, szczególnie ten ze Szczęsnym :)

6

Posiadanie 40-60
Strzały 5-15
Strzały celne 0-6

Statystyki również znacznie wskazują na to, że awansowaliśmy bardzo zasłużenie. Szkoda tych setek i dobrych sytuacji, bo powinniśmy to wygrać paroma bramkami...

4

@Luciano99 To dokładnie jak Ty gdy trzeba oddać pieniądze, jutro ide do komornika

5

@Munio No oni Atletico przeszli bez farta, ani procenta tam farta nie było xDDDDDD

12

Generalnie to po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić 2-3:0 i jeśli skuteczność i decyzyjność byłaby na odpowiednim poziomie to dziś znów mówilibyśmy o zmieceniu z powierzchni ziemi kolejnego rywala.

Tam z przodu Yamal musi się mniej chamić, a Raphinia wrócić do swojej skuteczności. Ufam, że tak będzie - dobrze, że nawet bez tego wygrywamy zwykle grając śliczną piłkę co jest mega imponujące.

Teraz odpocząć i z Betisem również zastosować rotacje i powoli dochodzić do siebie po tym intensywnym okresie poreprezentacyjnym.

Walczymy o tryplet!

6

Ufff... druga połowa powinna być pokazywana u tych wszystkich szwagrów w FIFA i UEFA 10x dziennie, bo to jest idealny dowód na to jak natłok meczów, minut, podróży i innych tego typu spraw wpływa negatywnie na zawodników i drużyny.

Brawo Barcelono za przepiękną pierwszą połowę i przetrwanie drugiej - wybaczam tyle niedokładności etc., bo to dość zrozumiałe w tym momencie.

3

Oni wyglądają jakby byli naprawdę przeogromnie zmęczeni, trochę jak Atletico w poprzednim meczu z nami. Dowieźć to do końca i tyle, bo z drugiej strony trudno się dziwić - 3 mecze w 6 dni od razu po przerwie na reprezentacje. Miejcie to też na uwadze.

3

Nie no, niesamowicie irytujące jest Atleti...

1

Molina świetne wejście, 30 sekund i żółta :v

2

Pls Araujo, nie zrób nic głupiego...

1

Nie wierzę, jak tutaj odpadniemy, to to będzie głównie przez te spartolone sytuacje...

5

Budzimy się, bo trochę przysnęliśmy.

4

Raphinia widać, że jeszcze nie dojechał po ostatnim urazie. Słaby występ jak na razie.

1

@prokofiew Może nie ciekawszy, ale na pewno styl gry Barcelony piłkarsko przykrywa totalnie wszystko to co zaprezentowały wczoraj dwa Reale.

0

@Korsain Pewnie tylko i aż kwestia gry w pierwszym składzie. W City miał Haalanda, a nie wiem czy inne kluby realnie były nim zainteresowane, gdzie nie miałby konkurencji do pierwszego składu lub ich było stać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?