macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Dla mnie jest to naprawdę przerażające i smutne w kontekście społeczeństwa, że taka postać jak Grzegorz Braun ma aż tylu zwolenników, czy osoby, które uważają go za potrzebnego w polityce.
Przypomnę, że Grzegorz Braun zasłynął z m.in.:
- burdy ze świecami chanukowymi, gdzie to obrzydliwe zachowanie odbiło się szerokim echem na całym świecie dając bardzo zły przykład
- słynnych słów "będziesz Pan wisiał" wobec Adama Niedzielskiego
- bezprawnym wtargnięciem w 2021 roku do siedziby resortu Ministerstwa Zdrowia zakłócając pracę urzędników i ich wokół obrażając
- naruszenia nietykalności cielesnej Łukasza Szumowskiego w 2022 roku, którego chciał poddać "obywatelskiemu zatrzymaniu"
- zagłuszając minutę ciszy wobec ofiar Holocaustu w Parlamencie Europejskim za co został wyrzucony dając tym samym kolejny idiotyczny popis
A tutaj patrzę, że są osoby nim w pewien sposób zafascynowane i popierające, pisząc, że jest to pozytywna postać polskiej polityki. Jeden wielki dramat i facepalm.
1
@Ojciec5tkidzieci Nie musi, ale może i tylko i wyłącznie do tego się odnoszę, że wśród ludzi pochwalających tak haniebny czyn prawdopodobieństwo, że są osoby, które "wyznają" całość tej osoby jest całkiem wysokie.
2
@BulaKG Po akcji z gaśnicą było trochę komentarzy, że dobrze zrobił, więc oczywiście, że niestety są...
2
@CurryTheGoat30 Szczęście, sędziowie, ostatnie lata, umiejętność przepychania meczów grając odrażającą piłkę. W sumie i tak mało, ja bym tam Realowi dał z 70% patrząc jak oni się ślizgają.
5
@Kessie ale bedzie bujac jutro na kacyku na zakladzie
7
jesieniom, jesieniom, sady sie rumieniom...
11
@HypeR Taki scenariusz chyba naprawdę wynagrodziłby mi ostatnie lata, ale z drugiej strony stres związany z finałem LM to już nie na moje nerwy i potencjalne wtopy na 4 frontach grając przed 3/4 sezonu lepszą piłkę też byłyby absolutnie niszczące moją pasję do piłki. Bóg niech to ustala, bo ja w sumie nie wiem... :D
5
@Vurt Ale co będzie płacz w mediach madryckich i w RMTV to ich. Najważniejsze ich kolejny raz wyjaśnić w tej decydującej fazie sezonu, bo ego Madrytu przebiło już czwartą ścianę i to dawno temu.
32
@REALmadrid szykuj dupe.
2
@El Plutoninho W sumie masz trochę racje. Ale w tym sezonie to jakoś wyjątkowo, chyba przez pryzmat cudnie grającej Barcelony.
3
@misterio Muszę więcej takich materiałów oglądać, bo moja wiara w ludzkość/społeczeństwo wisi na włosku i to już od lat.
20
"Nieprawdopodobne jest to jak można słabo grać i wygrywać mecze w kontekście Realu Madryt" - Łukasz Wiśniowski w Meczykach.
Trafił totalnie w sedno. Jak taki Real zdobędzie jakiekolwiek trofeum w tym sezonie to ja naprawdę na jakiś dłuższy czas stracę wiarę w futbol i w jego piękno...
3
@michalgajdek w punkt. Nie ma co dramatyzować odnośnie tej drugiej połowy, to bardziej przyszło naturalnie, bo trochę musiało przyjść ze względu na tak absurdalnie napięty terminarz.
0
@Awtameok_Klana ...których kulminacja nastąpi w lato co jest jednym z największych minusów lata.
1
@Consigliere Właśnie też się zdziwiłem, że to powiedzieli i to jeszcze przegrał w meczu z Barceloną, a więc z ich rywalem właśnie w nadchodzącym finale. Oby historia się powtórzyła.
5
Idę o zakład, że każdy piłkarz po wywiadzie z Mają Strzelczyk jakiś krótki czas później wchodzi na jej social media, niezależnie czy to piłkarz z Ekstraklasy, czy De Jong/Pedri etc.
Świetne wywiady, szczególnie ten ze Szczęsnym :)
6
Posiadanie 40-60
Strzały 5-15
Strzały celne 0-6
Statystyki również znacznie wskazują na to, że awansowaliśmy bardzo zasłużenie. Szkoda tych setek i dobrych sytuacji, bo powinniśmy to wygrać paroma bramkami...
4
@Luciano99 To dokładnie jak Ty gdy trzeba oddać pieniądze, jutro ide do komornika
5
@Munio No oni Atletico przeszli bez farta, ani procenta tam farta nie było xDDDDDD
12
Generalnie to po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić 2-3:0 i jeśli skuteczność i decyzyjność byłaby na odpowiednim poziomie to dziś znów mówilibyśmy o zmieceniu z powierzchni ziemi kolejnego rywala.
Tam z przodu Yamal musi się mniej chamić, a Raphinia wrócić do swojej skuteczności. Ufam, że tak będzie - dobrze, że nawet bez tego wygrywamy zwykle grając śliczną piłkę co jest mega imponujące.
Teraz odpocząć i z Betisem również zastosować rotacje i powoli dochodzić do siebie po tym intensywnym okresie poreprezentacyjnym.
Walczymy o tryplet!
6
Ufff... druga połowa powinna być pokazywana u tych wszystkich szwagrów w FIFA i UEFA 10x dziennie, bo to jest idealny dowód na to jak natłok meczów, minut, podróży i innych tego typu spraw wpływa negatywnie na zawodników i drużyny.
Brawo Barcelono za przepiękną pierwszą połowę i przetrwanie drugiej - wybaczam tyle niedokładności etc., bo to dość zrozumiałe w tym momencie.
3
Oni wyglądają jakby byli naprawdę przeogromnie zmęczeni, trochę jak Atletico w poprzednim meczu z nami. Dowieźć to do końca i tyle, bo z drugiej strony trudno się dziwić - 3 mecze w 6 dni od razu po przerwie na reprezentacje. Miejcie to też na uwadze.
3
Nie no, niesamowicie irytujące jest Atleti...
1
Molina świetne wejście, 30 sekund i żółta :v
2
Pls Araujo, nie zrób nic głupiego...
1
Nie wierzę, jak tutaj odpadniemy, to to będzie głównie przez te spartolone sytuacje...
5
Budzimy się, bo trochę przysnęliśmy.
4
Raphinia widać, że jeszcze nie dojechał po ostatnim urazie. Słaby występ jak na razie.
1
@prokofiew Może nie ciekawszy, ale na pewno styl gry Barcelony piłkarsko przykrywa totalnie wszystko to co zaprezentowały wczoraj dwa Reale.
0
@Korsain Pewnie tylko i aż kwestia gry w pierwszym składzie. W City miał Haalanda, a nie wiem czy inne kluby realnie były nim zainteresowane, gdzie nie miałby konkurencji do pierwszego składu lub ich było stać.