5

@Munio No oni Atletico przeszli bez farta, ani procenta tam farta nie było xDDDDDD

12

Generalnie to po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić 2-3:0 i jeśli skuteczność i decyzyjność byłaby na odpowiednim poziomie to dziś znów mówilibyśmy o zmieceniu z powierzchni ziemi kolejnego rywala.

Tam z przodu Yamal musi się mniej chamić, a Raphinia wrócić do swojej skuteczności. Ufam, że tak będzie - dobrze, że nawet bez tego wygrywamy zwykle grając śliczną piłkę co jest mega imponujące.

Teraz odpocząć i z Betisem również zastosować rotacje i powoli dochodzić do siebie po tym intensywnym okresie poreprezentacyjnym.

Walczymy o tryplet!

6

Ufff... druga połowa powinna być pokazywana u tych wszystkich szwagrów w FIFA i UEFA 10x dziennie, bo to jest idealny dowód na to jak natłok meczów, minut, podróży i innych tego typu spraw wpływa negatywnie na zawodników i drużyny.

Brawo Barcelono za przepiękną pierwszą połowę i przetrwanie drugiej - wybaczam tyle niedokładności etc., bo to dość zrozumiałe w tym momencie.

3

Oni wyglądają jakby byli naprawdę przeogromnie zmęczeni, trochę jak Atletico w poprzednim meczu z nami. Dowieźć to do końca i tyle, bo z drugiej strony trudno się dziwić - 3 mecze w 6 dni od razu po przerwie na reprezentacje. Miejcie to też na uwadze.

3

Nie no, niesamowicie irytujące jest Atleti...

1

Molina świetne wejście, 30 sekund i żółta :v

2

Pls Araujo, nie zrób nic głupiego...

1

Nie wierzę, jak tutaj odpadniemy, to to będzie głównie przez te spartolone sytuacje...

5

Budzimy się, bo trochę przysnęliśmy.

4

Raphinia widać, że jeszcze nie dojechał po ostatnim urazie. Słaby występ jak na razie.

1

@prokofiew Może nie ciekawszy, ale na pewno styl gry Barcelony piłkarsko przykrywa totalnie wszystko to co zaprezentowały wczoraj dwa Reale.

0

@Korsain Pewnie tylko i aż kwestia gry w pierwszym składzie. W City miał Haalanda, a nie wiem czy inne kluby realnie były nim zainteresowane, gdzie nie miałby konkurencji do pierwszego składu lub ich było stać.

3

Atletico to wielcy cwaniacy, tutaj może być jeszcze gorąco przez właśnie chaos. Dlatego tylko i aż jedynym minusem jest to, że tutaj powinniśmy mieć już 2-3:0, bo gramy ogólnie świetnie.

Oby to się nie odwróciło przeciwko nam, ale aż jestem zaskoczony jak ogarnęliśmy Atletico w tej pierwszej połowie. Oby tak dalej.

3

Jestem w totalnym szoku jak dobrze dzisiaj wygląda hiszpański (!) sędzia. Tutaj coś się odpierdzieli jeszcze, nie wierzę w tak dobre sędziowanie do końca.

0

No dzieciaki, to musi być 0:2, a w zasadzie już powinno być 0:3...

1

Pięknie, absolutnie zasłużyliśmy na to. Teraz nie dać sobie tego odebrać, a najlepiej iść za ciosem!

2

Znowu mam poczucie, że powinniśmy spokojnie już tutaj prowadzić 1/2:0

0

Aj jaka szkoda, ależ śliczna to była akcja

2

VAMOOOOOOOOOOOOOOS!

1

@Messibestplayerintheworld Możliwe, ale dziwi mnie to, że w takim meczu z takim rywalem, niż z Betisem. Tak czy siak cała ufność we Flicku ;)

0

Ciekawe, czy absencja Lewandowskiego jest spowodowana jakimś drobnym urazem, czy jest to jasny sygnał, że oczywiście walczymy o wszystkie trofea, ale priorytetem jest zdecydowanie La Liga i LM niż CdR i Lewy ma być gotowy na ligę. Podobnie odbieram wystawienie Fermina względem Gaviego.

Bardzo ciekawy skład, obyśmy to ogarnęli.

6

No trochę piłkarski stresik jest przed tym meczem, ale również bardzo duża ekscytacja. Będzie to bardzo trudne spotkanie, ale kto jak nie przepiękna Barcelona Flicka ma ogarnąć ten awans na Metropolitano!

1

@Zoker Mały, ale wariat.

3

@Encore Dlatego napisałem "potencjalny mecz".

22

Ale szczerze mówiąc mam sporą satysfakcję widząc dużo komentarzy ze strony kibiców Realu, którzy bardzo obawiają się potencjalnego meczu z nami w finale :)

Oczywiście nie wierzę w kolejne tak kompromitujące lanie jak ostatnie 2 mecze z nimi i uważam, że ten potencjalny mecz będzie dużo bardziej wyrównany, ale jest to jednak znamienne jak dużo kibiców Realu obawia się Barcelony Flicka. Piękne i obyśmy to po prostu potwierdzili na boisku gdy przyjdzie czas.

2

@MeMyselfAndI Oho, chyba trafiło w czuły punkt. Jakby wyglądało tracenie goli przez Real jakby grał Carvajal i Militao? No nie wiem, podejrzewam, że podobnie, bo lata lecą, a Real potrafi tracić wciąż bramki, które później musi odrabiać. Nieprzypadkowo mówi się o mentalu Realu w pozytywnym tego słowa znaczeniu (charakter) jak i negatywnym (bardzo często musieli odrabiać różne straty).

5

@Mixtape Dla mnie jakiekolwiek trofeum Realu w tym sezonie to będzie ogromna niesprawiedliwość piłkarska. Ale cóż, taka bywa piłka - nie zawsze wygrywa ten, który jest najlepszy.

39

Czyli podsumujmy Real Madryt:
- trafienie na najsłabsze City od 5/6 lat
- przejście Atletico Madryt po sytuacji przy wykonywaniu karnego, która dzieje się raz na kilkadziesiąt lat
- przejście Celty Vigo po tragicznych pomyłkach sędziego na Twoją korzyść
- przejście słabego w tym sezonie Realu Sociedad po dogrywce u siebie i straceniu 4 bramek
- przejście Leganes po golu w ostatnich minutach
- ćwierćfinałowy mecz z Arsenalem, który będzie mieć przetrzebiony skład przez kontuzje
- Courtois broniący mnóstwo piłek nie do wyjęcia dla przeciętnego bramkarza
- wciąż w grze o 3 trofea mimo olbrzymiej krytyki Twojej gry z już każdej możliwej strony i tylko 3 pkt. do lidera, który wlepił Ci 9 bramek w dwóch meczach

Real Madryt 24/25

I nie zdziwcie się jeśli po przejściu Arsenalu PSG nagle straci formę lub/i również zaczną im wypadać różni zawodnicy. Chyba tylko my możemy w pełni przeciwstawić się szczęściu Realu.

2

@martiniloca Ale proszę nie lekceważyć tak świetnego przeciwnika jak Atletico!

7

Zero zaskoczenia. Ale nawet ja nie spodziewałem się, że tutaj Real będzie miał aż takie problemy. Bardzo cieszy ta dogrywka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?