0

@Ballack10 Hej!
Był to powszechny problem jakiś czas temu po perturbacjach związanych z problemami działania fcbarca.com.

Rozwiązaniem na to jest usunięcie ciasteczek oraz obrazów podręcznych i powinno być git ;)
https://zapodaj.net/plik-cgIzNcZguz

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15419000#comment-15419004

8

@Kgorecki2500 Gdzie wady?
Aaa, sorki, myślałem, że to opis pracy na zakładzie u Lucka.

6

Ale mnie to żenuje... p****e, idę na spacer.

3

@Luciano99 Barcelona otrzymała pozwolenie na pracę 24h nad nowym Camp Nou. Założę się, że nie wprowadzisz takiej systematyki pracy u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Dobra, dajcie mi już ten chory termin meczu z Osasuną...

1

Na uj my tak lubimy szybko tracić piłkę. Zamiast spokojnie rozegrać krótkimi podaniami i powoli, cierpliwie i spokojnie zbliżać się do pola karnego przeciwnika, to często po paru podaniach jest brak cierpliwości, panika i laga do przodu. Jakie to jest irytujące jak się człowiek naogląda nawet znacznie słabszych drużyn w ataku pozycyjnym, nie mówiąc już o takiej Barcelonie.

Najgorsze, że takie coś jest w sumie trochę niezależne od trenera, bo ciężko mi jest wskazać Polską reprezentację poza Nawałką, gdzie próbowaliśmy grać pozycyjnie i dominować.

6

- Marsz, masz Dąbrowski
- Kto to był ten Dąbrowski, pamiętasz z historii?
- Nie wiem... wynalazca jakiś?

1

@Nazio_87 Gumy tak średnio własnie działają IMO.

2

@July_6_BcN Oj sztos klimat.

1

@Michael24 Tak! Ale najbardziej w dzień, bo widoki mogą być sztosowe :)
PS. Aczkolwiek latanie ma jedną, dla mnie bardzo dużą wadę: ciśnienie w uszach przy zniżaniu się jest często bardzo uciążliwe i czasem nawet parę dni potrzebuję na dojście do siebie.

1

@July_6_BcN Tabun dzikich koni np.?

1

@Safrani Stosunek potencjału do tego co "coś tam zdobył" jest moim zdaniem bardzo słaby.

10

@vangoor Zdecydowanie Neymar - z jego potencjałem powinien być jednym z najlepszych zawodników w historii, mieć więcej wygranych m.in. LM oraz nagród indywidualnych typu parę Złotych Piłek. Czysto piłkarsko tragicznie poprowadzona kariera.

3

@NeroTFP1 Wybierzmy się całą La Bambą na te dwa filmy, najlepiej seans po seansie.

5

Jakbyście znów narzekali na przepełniony terminarz, to przypomnijcie sobie, że szwagry z FIFA wymyśliły sobie dodatkowy turniej Klubowych Mistrzostw Świata po tak intensywnym sezonie, a w lato za rok mamy mundial 2026 :D

To w końcu musi j**nąć.

12

Dobra, liczę na to, że Cubarsi zszedł profilaktycznie i że ewentualny uraz jest na tydzień/2 tygodnie. Debilizmem jest pisać, że to na bank coś poważnego, lub że już tracimy szansę na jakieś trofeum.

2

@Bocheno1 Tzw. styl Cristiano Ronaldo.

7

Pedri, nie biegaj tak energicznie mordo... to trzeba na spokojnie

1

@Worny Właśnie liczę na to co napisał @d10sleo

2

Ale bym se zobaczył takiego Dawidowicza naprzeciw Yamala i Nico
(choć pewnie to się nie wydarzy, bo będzie to przegrany tej rywalizacji, czyli Holandia)

8

Ale ładnie Hiszpania pograła. Znowu powtórzę: jestem całkowicie za sprowadzeniem Nico, świetnie się odnalazł i zrozumiał z Pedrim i Yamalem.

3

Coś czuję, że w dzisiejszym meczu Holandia - Hiszpania wygra albo jedna, albo druga drużyna, lub będzie remis.

0

@Szymemdymek No to jeszcze dla Cubarsiego i będzie idealnie.

0

Ogólnie to znów nie proszę o dużo: po żółtej dla Yamala oraz Olmo dzisiaj i będzie git. Na to bardziej liczę niż na bramki.

4

De La Fuente dla Yamala, Pedriego i Cubarsiego przygotował po ok. 90 minut dziś i za parę dni, przygotujcie się.

2

@Talion Absolutny GOAT wśród chrupek.

4

Nie no, na pewno to jest przypadek, przecież w tej lidze nikt nikomu nie robi na złość i wszystko jest transparentne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


3

@messiiiiik Podbijam!

5

Chyba najlepsza recenzja Assasin's Creed: Shadows. Od NRGeeka:



@Kgorecki2500 @4drian0 @LambiPL @barcanawieki @clyde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?