0

Zdrowa :v
Przeraża mnie kretynizm i obrzydlistwo ludzi.

twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1897610083577552958

2

@Pedri16Future No ciekawy jestem jakich fikołków tym razem użyją La Bambowscy Konfederaci by wybronić coś tak żenującego. A teraz wyobraźmy sobie Trzaskowskiego robiącego takie coś i co by się tutaj działo.

2

@Rupert_Haubica Odkąd mamy internet, to często ludzie pokazują swoje najdziksze i najobrzydliwsze zezwierzęcenie. Nie ma sensu brać takich komentarzy na poważnie.

Hejt na Ter Stegena? Nie. Krytyka Ter Stegena? Jak najbardziej, bo wiele meczów w LM nam zawalił i należy o tym pamiętać w kontekście jego powrotu i tego co zrobić z posadą bramki w Barcelonie.

10

https://zapodaj.net/plik-KEQqGfQEWJ

A ja widziałem! Był taki jeden... w finale LM:
https://zapodaj.net/plik-rXQs3poOPK

Ale wtedy to oczywiście nie było farta, tylko sprawiedliwe zwycięstwo z charakterem i wielkim mentalem.

Ogólnie fajnie, że przydarzył się taki mecz jak PSG - LFC, bo Real takich meczów miał parę w LM, że rywal cisnął niemożliwie, ale narracja czy to wśród kibiców czy to wśród mediów i dziennikarzy była totalnie odmienna. To pokazuje jak wielki PR ma Real i jak często niesprawiedliwy dla innych.

3

Po słynnych meczach z Monaco i Celtą graliśmy znów parę razy w "10" po głupich czerwonych kartkach i za każdym razem wychodziliśmy obronną ręką na czele z Realem, który grając w przewadze i strzelając od razu bramkę na 2:5 (lol) nie zrobił już do końca meczu nic sensownego. Wczoraj Benfica miała trochę sytuacji, ale też te sytuacje nie były 100%, poza tym po to ma się właśnie bramkarza najwyższej klasy - dla takich momentów i przypadków.

Właśnie dlatego powinniśmy mieć większą wiarę w tę drużynę, bo progres na wielu etapach piłkarskiego rzemiosła - w tym właśnie radzenia sobie z czerwoną kartką - jest widoczny gołym okiem. Przepiękne jest to jak ta drużyna się kształtuje i dorasta z meczu na mecz.

16

@Marian_Pazdzioch Wszystkiego co najgorsze!

2

@Sulimo Najlepszego!

11

@SelloutCrowd Ter Stegen wiele razy nas ratował, głównie w lidze, ale wielokrotnie też miał totalnie niezrozumiałe odpuszczanie wielu strzałów. Trochę taki De Jong na bramce w kwestiach obrony.

8

Ale co Ty tam chcesz powiedzieć, że co... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

twitter.com/oglondamse/status/1897407646233452623

1

@Kai0 Z Osasuną u siebie myślę, że wygramy, ale IMO będzie to tryb ekonomiczny i będą rotacje.

6

Niesamowite, że to PSG przewaliło... byli dużo, dużo lepsi od Liverpoolu.

21

Wojciech Szczęsny Proszę Państwo!

twitter.com/mundodeportivo/status/1897409488594067908

43

Niestety klasycznie jak co mecz wielu kibiców pokazało najgorsze możliwe podejście do kibicowania. To ile fatalizmu było w komentarzach po czerwonej kartce i wieszczenia porażki, czy wręcz blamażu i wyzywania praktycznie wszystkich to wielki wstyd. A później jeden z drugim jak gdyby nigdy nic wrócą później i zaczną świętować nie mając jakichkolwiek wyrzutów sumienia i nie ucząc się na błędach.

Wstyd k***a dla Wielu z Was. Ale może kiedyś życie Was tak poprowadzi, że się w końcu zastanowicie, bo coś takiego jak podejście do czegoś tak prymitywnego jak mecze są małym, ale jednak pryzmatem podejścia do życia i poważniejszych spraw. Tego Wam życzę.

18

Szczęsny i Raphinia są przepiękni. Ta drużyna jest przepiękna, dźwignąć coś takiego to trzeba naprawdę być wielką drużyną. Jestem ULTRA dumny!

18

Właśnie takiego bramkarza nam brakowało w LM i to może być totalny game changer.

0

@creative7 To chyba nie znasz @jowita

1

0:1 - wybitny wynik
1:1 - bardzo dobry wynik
1:2 - niezły, do przyjęcia i spokojnego odrobienia wynik

Tak czy siak raczej naprawdę jesteśmy wielkimi zwycięzcami tego meczu patrząc na dzisiejsze wydarzenia. Ta drużyna ma cojones większe niż kciuk @jowita

1

Gerard Martin zasłużył sobie na występ. Oby mu po prostu prądu nie odcięło, bo nasza młodzież ma do tego tendencje. Ale zmiana jak najbardziej sensowna :)

1

@Encore A może nawet będzie lepiej!

9

CO ZA GOL! Raphinia całą swoją formę z ostatnich meczów właśnie spłacił :D

7

0:0 to będzie bardzo dobry wynik. Nawet 1:0 dla Benfici brałbym w ciemno.

8

@cymanski15 Tym bardziej, że on ciągle jest nastolatkiem. Błąd do wybaczenia i tyle...

0

@Janas11224 Realizator się pomylił.

14

Patrząc na to, że gramy w 10, to naprawdę jest moim zdaniem dobrze. Oby do końca meczu utrzymała się ta koncentracja i forma Szczęsnego, a będzie fajny wynik przed rewanżem. Ja tam jestem zadowolony patrząc na okoliczności :)

5

Jedno podanie/strzał lepsze i moglibyśmy tutaj spokojnie prowadzić i to w "10". Szkoda, że zawsze brakuje takich detali...

4

Mnie się naprawdę mega podoba jak na razie radzimy sobie z tą grą w "10". Oby tak było do końca meczu, to będziemy mieć niezły wynik przed rewanżem.

14

Lizbona udowadnia, że nie tylko w Polsce mamy j**tych ultrasów.

14

Od czasu czerwonej kartki staramy się grać bardzo mądrze, Benfica jak Real nie tworzy za bardzo sytuacji, a na La Bambie już pieprzeni fataliści spisali na straty ten mecz. Oczywiście nadal może być ciężko, ale to jest wstyd dla wielu kibiców, że jesteście aż tak wielkimi fatalistami.

1

W "10" jesteśmy w stanie zagrać mądrze i rozsądnie, więc liczę, że tak będzie i w tym spotkaniu, wciąż nie jesteśmy na straconej pozycji. Pytanie jak drużyna tym razem do tego podejdzie.

0

No nic, każdy sezon musi mieć swojego Araujo. Cubarsi to wciąż nastolatek, jestem w stanie wybaczyć.

Przetrwać ten mecz tracąc jak najmniej i jak coś to odrobić na Montuijc i tyle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?