0

@Aragorn33 @D10SLEO Właśnie m.in. o takich ruchach mówię. Oczywiście mam nadzieje, że koniec końców będą praktycznie ruchy, ale nie można powiedzieć, że Europa nic nie robi. Robi i moim zdaniem całkiem sporo co jest bardzo optymistyczne.

0

@ronni37 Macron spotyka się z wieloma głowami Państw, liderzy w Europie powołują specjalne spotkania ws. bezpieczeństwa i wspólnego frontu, są już pierwsze informacje o powiększeniu % PKB idącego na armię niektórych Państw. To tak na szybko, bo już trochę nie chce mi się o tym gadać. Polecam poczytać. Moim zdaniem to co wyżej wypisałem będzie się skutecznie rozwijać.

1

Komentarz usunięty

4

@D10SLEO To zobaczymy jak to będzie wyglądać, bo moim zdaniem Trump też może się mimo wszystko ugiąć. Zelensky ma praktycznie całą Europę za sobą, która coraz bardziej się jednoczy, a to jest bardzo pozytywna sprawa nie tylko dla Ukrainy, ale też dla nas jako społeczności Europejskiej.

0

Komentarz usunięty

14

Dopiero teraz nadrabiam - Zelensky TOP, kapitalnie odpowiadał na te wys*ywy, a Trump klasycznie szkoda gadać. Wstyd i dramat. Dobrze też zareagował po tym wszystkim Tusk i z tego co widzę po social mediach - zyskał spore poparcie.

twitter.com/prywatnik/status/1895537438036279501

5

@LukaszFan "Nosz k***a, powinno wyjść inaczej"

4

@Kengo Zobacz @Kessie, jeszcze tylko 35646345235465 lat i w sumie nadal Cię nie będzie stać na taki fotel.

5

Macie na jeszcze lepszy piąteczek.

twitter.com/Yoda4ever/status/1895151913534136565

3

@Danny Gaucho Gęsty, bo zmieszany z tłuszczem.

22

Tak wyglądałyby pączki gdyby je robił zakład @Luciano99

twitter.com/KaszubLGD/status/1895167615129014685

9

Dokładnie tak, ale Łódź zamieńmy na Madryt

twitter.com/KarolDzonson/status/1895086228921328047

9

Najlepsza reklama Tesli wszech czasów.

twitter.com/libbage55/status/1894041512800837848

4

@blakkudium Często ludzie są głupsi od zwierząt i najbardziej potworni ze wszystkich gatunków. Smutne.

“Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.” - Andrzej Sapkowski

3

@Luciano99 Kurła ale pszypau :/

0

@DiSBlaDE O Bogowie, walka!

6

@Martwy Albo ewentualnie do pączka.

6

Jak pączek to tylko z lukrem, cukier puder kibicuje Realowi.

6

@Luciano99 ile ta cała Twoja @jowita zjadła dziś pączków i dlaczego nigdzie już ich nie ma?

1

@JimMorrisonFCB Jak najbardziej udanego!

10

Dzisiaj prawie same pazie grają w piłkę, dajcie mi Barcelone Flicka, a nie jakieś piłkarskie wydmuszki

2

@Cule2013 Ja również, ale też liczę na to, że jak odpadniemy z kimś w pucharach, to po wyrównanym meczu, a nie blamażu. Chociaż z drugiej strony różnie może być z tak wysoką linią obrony, więc może być tak, że albo jedziemy wszystkich jak Real i Bayern dotychczas, albo będziemy tracić po 4-5 bramek. Nic po środku. Zobaczymy, ale ja również już jestem Flickowi ogromnie wdzięczny.

8

Oglądając wiele drużyn w Europie włączając w to Real, czy Bayern, to naprawdę Barcelona w zdecydowanej większości momentów wygląda najlepiej i najatrakcyjniej - razem z Liverpoolem. Mega cieszę się, że tak stosunkowo szybko doszło do sytuacji, że gramy jedną z najlepszych piłek w Europie i oby tak było już do końca sezonu.

Oglądając City to to jest przepaść. Kiedyś była przepaść na korzyść City, dziś na korzyść Barcelony. I niech tak zostanie.

9

Komentarz usunięty

1

@marcin62 Ja tam widzę jakieś nieśmiałe zarysy :D

23

@cules100pro No offence, ale bardzo podoba mi się składnia tego pytania :D

0

@PatrykBarca Dlatego napisałem tylko o lidze, nie wspominając o dzisiejszym meczu.

0

@Sulimo Dokładnie tak!

4

Swoją drogą Barcelona Flicka z tymi dzieciakami jest często kwintesencją słowa "YOLO" :D

0

@Kapitan_SW Ba dum tss.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?