macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 @D10SLEO Właśnie m.in. o takich ruchach mówię. Oczywiście mam nadzieje, że koniec końców będą praktycznie ruchy, ale nie można powiedzieć, że Europa nic nie robi. Robi i moim zdaniem całkiem sporo co jest bardzo optymistyczne.
0
@ronni37 Macron spotyka się z wieloma głowami Państw, liderzy w Europie powołują specjalne spotkania ws. bezpieczeństwa i wspólnego frontu, są już pierwsze informacje o powiększeniu % PKB idącego na armię niektórych Państw. To tak na szybko, bo już trochę nie chce mi się o tym gadać. Polecam poczytać. Moim zdaniem to co wyżej wypisałem będzie się skutecznie rozwijać.
1
Komentarz usunięty
4
@D10SLEO To zobaczymy jak to będzie wyglądać, bo moim zdaniem Trump też może się mimo wszystko ugiąć. Zelensky ma praktycznie całą Europę za sobą, która coraz bardziej się jednoczy, a to jest bardzo pozytywna sprawa nie tylko dla Ukrainy, ale też dla nas jako społeczności Europejskiej.
0
Komentarz usunięty
14
Dopiero teraz nadrabiam - Zelensky TOP, kapitalnie odpowiadał na te wys*ywy, a Trump klasycznie szkoda gadać. Wstyd i dramat. Dobrze też zareagował po tym wszystkim Tusk i z tego co widzę po social mediach - zyskał spore poparcie.
twitter.com/prywatnik/status/1895537438036279501
5
@LukaszFan "Nosz k***a, powinno wyjść inaczej"
4
@Kengo Zobacz @Kessie, jeszcze tylko 35646345235465 lat i w sumie nadal Cię nie będzie stać na taki fotel.
5
Macie na jeszcze lepszy piąteczek.
twitter.com/Yoda4ever/status/1895151913534136565
3
@Danny Gaucho Gęsty, bo zmieszany z tłuszczem.
22
Tak wyglądałyby pączki gdyby je robił zakład @Luciano99
twitter.com/KaszubLGD/status/1895167615129014685
9
Dokładnie tak, ale Łódź zamieńmy na Madryt
twitter.com/KarolDzonson/status/1895086228921328047
9
Najlepsza reklama Tesli wszech czasów.
twitter.com/libbage55/status/1894041512800837848
4
@blakkudium Często ludzie są głupsi od zwierząt i najbardziej potworni ze wszystkich gatunków. Smutne.
“Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.” - Andrzej Sapkowski
3
@Luciano99 Kurła ale pszypau :/
0
@DiSBlaDE O Bogowie, walka!
6
@Martwy Albo ewentualnie do pączka.
6
Jak pączek to tylko z lukrem, cukier puder kibicuje Realowi.
6
@Luciano99 ile ta cała Twoja @jowita zjadła dziś pączków i dlaczego nigdzie już ich nie ma?
1
@JimMorrisonFCB Jak najbardziej udanego!
10
Dzisiaj prawie same pazie grają w piłkę, dajcie mi Barcelone Flicka, a nie jakieś piłkarskie wydmuszki
2
@Cule2013 Ja również, ale też liczę na to, że jak odpadniemy z kimś w pucharach, to po wyrównanym meczu, a nie blamażu. Chociaż z drugiej strony różnie może być z tak wysoką linią obrony, więc może być tak, że albo jedziemy wszystkich jak Real i Bayern dotychczas, albo będziemy tracić po 4-5 bramek. Nic po środku. Zobaczymy, ale ja również już jestem Flickowi ogromnie wdzięczny.
8
Oglądając wiele drużyn w Europie włączając w to Real, czy Bayern, to naprawdę Barcelona w zdecydowanej większości momentów wygląda najlepiej i najatrakcyjniej - razem z Liverpoolem. Mega cieszę się, że tak stosunkowo szybko doszło do sytuacji, że gramy jedną z najlepszych piłek w Europie i oby tak było już do końca sezonu.
Oglądając City to to jest przepaść. Kiedyś była przepaść na korzyść City, dziś na korzyść Barcelony. I niech tak zostanie.
9
Komentarz usunięty
1
@marcin62 Ja tam widzę jakieś nieśmiałe zarysy :D
23
@cules100pro No offence, ale bardzo podoba mi się składnia tego pytania :D
0
@PatrykBarca Dlatego napisałem tylko o lidze, nie wspominając o dzisiejszym meczu.
0
@Sulimo Dokładnie tak!
4
Swoją drogą Barcelona Flicka z tymi dzieciakami jest często kwintesencją słowa "YOLO" :D
0
@Kapitan_SW Ba dum tss.