0

@clyde Ale prześcieradła to Real, a nie Atletico.

1

@blakkudium Klasyk - gdybyśmy wykorzystywali wszystko to co mamy do wykorzystania, to dziś mielibyśmy z 6-7 pkt. przewagi w lidze i wiele bramek strzelonych więcej (mimo, że i tak strzelamy najwięcej ze wszystkich co z drugiej strony jest zajebiście imponujące).

0

@Coutinho007 Chodzi mi o wszystkie mecze, nie tylko pomiędzy tymi trzema drużynami.

6

Czyli w sumie jednak cały Madryt ma taką specyfikę, że może być dymany przez 3/4 meczu, ale wstanie z kolan na 10/15 minut i nagle pozwoli mu to na zachowanie godności i w miarę dobrego wyniku :D

Madryt w czepku urodzony.

9

Przedziwny mecz. Zdecydowanie większa część meczu to zabawa, śliczna gra, totalna dominacja, a mecz kończy się wynikiem 4:4 przy czym tracimy ultra szybko 2 bramki na początku i 2 bramki na końcu meczu.

Wg. mnie to jest trochę kwestia właśnie tego braku doświadczenia wielu młodych zawodników, że potrafią dać coś cudownego i atrakcyjnego, a zarazem brakuje im stabilizacji i chłodnej głowy w niektórych kluczowych momentach. Mecze z Atletico to bardzo uwypukliły.

Mimo to jakoś podchodzę do tego na spokojnie: regularność, rozsądek i chłodna głowa w końcu przyjdą, a patrząc na to jak ta drużyna się rozwija, to uważam, że spokojnie możemy Atletico pokonać na Metropolitano grając równie atrakcyjną piłkę co dzisiaj.

PS. Ferran karykaturalny, Gavi nie dość, że bez formy, to wprowadza niepotrzebny chaos na boisku wtedy, kiedy potrzebny jest spokój.

12

Tutaj powinno być 5/6:2. Nie wierzę i to jeszcze grając przez prawie cały mecz tak pięknie.

1

Trochę zero zaskoczenia. Klasyczna drużyna stworzona przez młodzież: niezwykle energiczna, kreatywna i magiczna, a zarazem nieokiełznana i tracąca po prostu koncentrację przez brak doświadczenia.

Spokojnie, wszystko przyjdzie z czasem, ja i tak jestem mega zadowolony z dzisiejszego meczu.

0

Wynik nie oddaje cudownego stylu i dominacji Barcelony w tym meczu. Jak dla mnie pod tymi względami jeden z najlepszych meczów w tym sezonie.

4

Ale grają chłopaki!

3

Ferran by tego nie trafił, bo Ferrana by tam po prostu nie było

1

Lewy i Gavi wchodzą, lecimyyyyy

4

Wypadałoby tą śliczną grę potwierdzić jakąś bramką.

1

Lewego dawajcie, niech TVP ma w końcu

1

No nie wiem, pewnie się nie znam na przepisach, ale wszedł przed niego i zablokował dalszy bieg przez włożenie nogi. Dla mnie karny.

EDIT: Choć faktycznie - piłka uciekała co w sumie skutkowało brakiem podyktowania karnego.

2

3 bramki przeciwko Atletico w pierwszej połowie i to grając bez napastnika. Hansi, prowadź.

0

Ale, że strzelimy z Atletico 2 bramki z rożnych to się nie spodziewałem. W końcu ta drużyna ma bardzo szeroki wachlarz zagrań w których również są groźne rogi.

Aczkolwiek trzeba przyznać, że to jak Atletico się ustawiło przy tym rożnym to absolutna amatorka i dramat.

0

Ferranowi to już w ogóle psycha siądzie po tym meczu i zaś będzie musiał się ponapinać w social mediach...

0

Kocham ten zespół. Remontada grając pięknie i dominując rywala. A nie jak niektórzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@PiotrR Klasyk na La Bambie.

1

Coś pięknego, super że Cubarsi strzelił

0

Cudna akcja, brawo!

6

Nie mogę sobie poradzić z tą sytuacją Ferrana, lotnisko przed sobą, lotnisko za sobą, czasu w uj, sam na sam, a ten j*b w bramkarza :D

Nie mieści mi się to w głowie.

3

O wow, to było jedno z najgorszych wykończeń jakie widziałem w ostatnich sezonach... coś niesamowitego, Ferran... tyle czasu i miejsca.

3

Flick to już im tam 100 kółek wokół Barcelony wymyślił w tej głowie niezależnie od końcowego wyniku.

3

No grubo powiem Wam.

1

Trzeba przyznać, że świetnie Atleti przycisnęło w tej pierwszej minucie. Walczymy dalej!

6

Grada d'Animacio będzie pewnie większy i głośniejszy doping robić w jakimś pubie niż Ci na Montuijc :D
No, ale żebym się pozytywnie zaskoczył.

2

Już się bałem, że tak absurdalne pustki, ale na szczęście to była jakaś przebitka sprzed godzinki. Rozkład jazdy klasycznie znany!

2

@Cule2013 Nie mam zielonego pojęcia, ja w konsolach nie siedzę. Ale zakładam, że tylko na PS5 Pro jest szansa na 60 klatek.

0

Fable przesunięte na 2026 rok (bardzo możliwe, że chcieli uniknąć starcia z GTA VI). Dodatkowo wjechał nowy zwiastun, który wygląda ślicznie.

twitter.com/shinobi602/status/1894425735063830651

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?