macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Strzały 26 do 0 :v
0
Corner taken quickly!
4
@kiper09 Przecież ewidentnie Araujo trzymał się za łydkę i pokazywał coś Flickowi. Czasami warto się wstrzymać z takimi opiniami i trochę poczekać na rozwój wydarzeń...
2
@Pitinho @Danny Gaucho
@Filipem Jemu bardziej chodzi o cały sezon
0
@Katalończyk 99 Oczywiście, że jest, tylko często różnica polega na tym, że Real aż tak nie dominuje rywala i te ich bramki często są zdobywane bez żadnej logicznej podstawy.
0
To jeszcze Yamal i fajrant Panowie
1
rm.pl w ryk, bo farfocel :v
0
Świetne zmiany, najważniejsze, że Pedri odpocznie.
2
No i zajebiście, ale wciąż mam nadzieje na bramkę Lewego by odskoczyć Mbappe jak i na przełamanie Yamala.
1
Yamal na bank usłyszał w szatni coś w stylu "weź się w końcu przełam". W sumie mecz i wynik pod to idealny, więc nie dziwie się, że aż tak się "chami".
0
@Szmulek To nie był cichacz, słychać było, że tam dzisiaj kawka i szlug wleciały po śniadanku...
1
@sevs No ciężko inaczej grac, gdzie drużyna przeicwna całą 10 jest we własnym polu karnym...
7
Viva la Vida na stadionie, ale to się kojarzy właśnie z Barceloną i tym historycznym sezonem 08/09. Oby końcowy scenariusz aktualnego sezonu był taki sam.
4
@bartekvisca Oby...
3
Lewandowski to jest naprawdę dzisiaj taki dramat, że aż człowiek niedowierza. Lubię go, ale "oczu kompiel"...
1
@Pitinho Dobiegłby. Zdania ekspertów jak zwykle podzielone.
1
Lewy dobiegłby do tego podania od Olmo, ale... mu się nie chciało? O co chodzi?
1
@Katalonik97 Nie, ja jednak wolę takie akcje jak ta na 1:0 i dominowanie przeciwnika ¯\_(ツ)_/¯
0
Lecimy z nimi na mięciutko :)
1
Ale to pograli, coś pięknego
2
LIGA NEGREIRY!!!1111oneoienern
4
Gerard Martin TOP
12
Kounde ostatnio gorsza forma. Oby wrócił do optymalnej dyspozycji, bo w obronie w ostatnich meczach słabo.
2
@Popitek12 Jak zwykle w punkt Popitek
0
@PizzerMan Spokojnie i przyjemnie. Zaraz meczyk. A u Ciebie jak tam?
6
Smacznej kawusi i dobrego meczu La Bambo!
1
@Popitek12 Zatem ma coś wspólnego z Cristiano Ronaldo.
9
@MateuszQ Oby tylko im została szansa na LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Aragorn33 Na miejscu klubu dałbym ogłoszenie do social mediów i spróbowałbym znaleźć tę dziewczynę fundując jej bilet na mecz w jakiejś dobrej loży.
Natomiast inną sprawą jest sam mecz, bo gdyby była taka sytuacja, a Barcelona straciłaby punkty, to trochę przypał :v
7
Przepięknie karma wróciła i to już tak szybko :)
twitter.com/K4milO444/status/1895918985339945234