1

Strzały 26 do 0 :v

0

Corner taken quickly!

4

@kiper09 Przecież ewidentnie Araujo trzymał się za łydkę i pokazywał coś Flickowi. Czasami warto się wstrzymać z takimi opiniami i trochę poczekać na rozwój wydarzeń...

2

@Pitinho @Danny Gaucho
@Filipem Jemu bardziej chodzi o cały sezon

0

@Katalończyk 99 Oczywiście, że jest, tylko często różnica polega na tym, że Real aż tak nie dominuje rywala i te ich bramki często są zdobywane bez żadnej logicznej podstawy.

0

To jeszcze Yamal i fajrant Panowie

1

rm.pl w ryk, bo farfocel :v

0

Świetne zmiany, najważniejsze, że Pedri odpocznie.

2

No i zajebiście, ale wciąż mam nadzieje na bramkę Lewego by odskoczyć Mbappe jak i na przełamanie Yamala.

1

Yamal na bank usłyszał w szatni coś w stylu "weź się w końcu przełam". W sumie mecz i wynik pod to idealny, więc nie dziwie się, że aż tak się "chami".

0

@Szmulek To nie był cichacz, słychać było, że tam dzisiaj kawka i szlug wleciały po śniadanku...

1

@sevs No ciężko inaczej grac, gdzie drużyna przeicwna całą 10 jest we własnym polu karnym...

7

Viva la Vida na stadionie, ale to się kojarzy właśnie z Barceloną i tym historycznym sezonem 08/09. Oby końcowy scenariusz aktualnego sezonu był taki sam.

4

3

Lewandowski to jest naprawdę dzisiaj taki dramat, że aż człowiek niedowierza. Lubię go, ale "oczu kompiel"...

1

@Pitinho Dobiegłby. Zdania ekspertów jak zwykle podzielone.

1

Lewy dobiegłby do tego podania od Olmo, ale... mu się nie chciało? O co chodzi?

1

@Katalonik97 Nie, ja jednak wolę takie akcje jak ta na 1:0 i dominowanie przeciwnika ¯\_(ツ)_/¯

0

Lecimy z nimi na mięciutko :)

1

Ale to pograli, coś pięknego

2

LIGA NEGREIRY!!!1111oneoienern

4

Gerard Martin TOP

12

Kounde ostatnio gorsza forma. Oby wrócił do optymalnej dyspozycji, bo w obronie w ostatnich meczach słabo.

2

@Popitek12 Jak zwykle w punkt Popitek

0

@PizzerMan Spokojnie i przyjemnie. Zaraz meczyk. A u Ciebie jak tam?

6

Smacznej kawusi i dobrego meczu La Bambo!

1

@Popitek12 Zatem ma coś wspólnego z Cristiano Ronaldo.

9

@MateuszQ Oby tylko im została szansa na LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Aragorn33 Na miejscu klubu dałbym ogłoszenie do social mediów i spróbowałbym znaleźć tę dziewczynę fundując jej bilet na mecz w jakiejś dobrej loży.

Natomiast inną sprawą jest sam mecz, bo gdyby była taka sytuacja, a Barcelona straciłaby punkty, to trochę przypał :v

7

Przepięknie karma wróciła i to już tak szybko :)

twitter.com/K4milO444/status/1895918985339945234

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?