macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@wojopancer Real, który upada i sobie rozwala głupi ryj.
6
@Popitek12 Ale zostaw @July_6_BcN , daj jej spokój...
8
@Aragorn33 Grafik TOP, szanuje za ten easter egg :D
2
@SzczenaWojtula Sw@da & Niczos
2
Czyli realnie zostanie położona w grudniu.
6
@okiemtypera_lucaxx95 A ja uważam, że Real przejedzie się po City. Chociaż pewnie jak zwykle zamiast zagrać jak na potencjał składu to wynik będzie stykowy nawet z tak słabym City i skończy się 1/2 bramkową przewagą... cały Real.
6
@Popitek12 Zagrajcie w kamień, papier, nożyce.
0
Ale to jest obrzydliwe, szczególnie ta Dominika z takim plakatem...
twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1888916189553795495
12
@Marian_Pazdzioch W tym wieku. Chyba.
A tak na serio, to całkowicie gotowe ma być w 2026.
13
@tomek8756 Ta, chyba na paraolimpiade :v
0
@Yoshi94 Moim zdaniem to właśnie wynikało z kwestii braku dystansu i zimnej głowy, która się z tym łączy. Na to najwięcej sił poszło co ofc było kolosalnym błędem. Xavi z dystansem i lepszym sztabem byłby dużo lepiej przygotowany do meczu, bo mniej poświęcałby energii i czasu na jakieś zewnętrzne pierdoły, a więcej na rozwiązywanie problemów wewnętrznie.
2
@Danny Gaucho Dokładnie, ale pamiętajmy, że tylko jedno nazwisko to nie jest nalepka na ubikację.
3
@Danny Gaucho "Dlatego powtarzam konsekwentnie o tym niezbędnym dystansie."
W innym miejscu z tego wywiadu mówił, że Xavi miał to coś. I również tak uważam. Moim zdaniem głównymi problememami Xaviego były brak dystansu z brakiem umiejętności odcięcia się od negatywnych głosów oraz oczywiście nieprofesjonalny sztab. Wciąż uważam, że Xavi taktycznie ogarnia i jeśli kiedyś zdecyduje się wrócić do europejskiej piłki z dystansem i lepszym sztabem, to może pozytywnie zaskoczyć. Bardzo mu tego życzę.
9
@MesQueUnClub96 Bo trzeba zapłacić za konto premium, na priv wyślę numer konta i podam kwotę ok?
6
FCBarca.com przynajmniej przez chwilę spadła do poziomu rm.pl
Nigdy więcej!
https://zapodaj.net/plik-p0AICB8s5I
https://zapodaj.net/plik-5phqhwlnS6
5
Super Bowl to dla mnie chyba najbardziej amerykańska rzecz. Chaos, mnóstwo reklam co jest w sumie najważniejsze dla wielu, zabawa, show, przebodźcowanie i w efekcie mało sportu w stosunku do reszty.
7
@Popitek12 Cieszę się, że ktoś w końcu zauważył, że Messi to nie tylko talent, ale też właśnie ciężki trening. Brawo Popitek!
0
@Kondziubarca Tymczasem Ty wspierający komentarz, że nic z tego nie będzie... :v
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15301001#comment-15301001
8
Pozdrawiam @karol130197 i @Kondziubarca, który "wsparł" taki komentarz ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15301001#comment-15301001
10
Kapitalny mecz pod względem zarządzania, inteligencji i dojrzałości. Widać jak ta drużyna się rozwija - grając w "10" jeszcze z 2-3 miesiące temu byłyby dużo większe problemy jak z Celtą. Mecz z Realem i dzisiaj był dowodem na to, że ta drużyna notuje naprawdę świetny progres w kontekście radzenia sobie w potencjalnie trudnych sytuacjach.
Dodatkowo piękne jest to, że zmiennicy - Fermin, Ferran, Eric Garcia i też coraz częściej De Jong dają coraz częściej bardzo dobre zmiany gdy coś idzie nie tak.
Jak dla mnie Barcelona 24/25 to jest naprawdę wielka drużyna. Obym nie musiał odwoływać tych słów za parę miesięcy, ale jak na razie to obok Liverpoolu najlepsza drużyna w Europie. I tyle.
Odrobiliśmy parę punktów straty, mamy 1 i 2 pkt. do Atletico i Realu oraz mecze bezpośrednie. Znów jesteśmy zależni od siebie. Jedziemy dalej w tej jak na razie pięknej przejażdżce i oby kulminacją były trofea późną wiosną. Vamos!
11
@Roobo Nie wierzę, że ktoś narzeka po takim meczu...
0
Flick co trafił ze zmianami dzisiaj, sztos. W "10" podwyższamy prowadzenie grając naprawdę mega inteligentnie, coś pięknego.
0
WTF... trzymać to teraz, z Celtą się nie udało, ale z Realem zagraliśmy tak, że Real nie miał za bardzo sytuacji gdy graliśmy w "10". Teraz to powtórzyć i tyle.
8
Ale to jest przepiękne jak po przeciętnej pierwszej połowie wychodzi drużyna, która poprawia praktycznie wszystko co nie funkcjonowało w pierwszej. Po tym poznać naprawdę wielkie drużyny i w tym sezonie Barcelona taką zwykle jest :)
PS. Nie podyktowałbym tam karnego dla Sevilli, bardzo miękki karny. Ale ofc Ci odklejeni Madryciaki już piszą o Negreirze.
0
@Koorsik Jak najbardziej jestem za
0
Fermin póki co niesamowite wejście
3
Co pograli... teraz utrzymajcie to pls
38
Jak można oglądać mecz podczas gdy w Polsce trwa zamach stanu...
0
Szczęsny kapitalna obrona, ale cała akcja TOP
11
To jest jeden z tych meczów, gdzie zwyciestwo trzeba wyszarpać. Sevilla dziś jest naprawdę świetna. Musimy poprawić dokładność podań w drugiej połowie i powinno być git, w końcu coś się wyklaruje.