3

@Yoshi94 Najlepsza partia wszech czasów.

5

@D10SLEO Również wolałbym by zdecydowanie bardziej to skrytykowali, ale @Ojciec5tkidzieci napisał, że SŁOWEM nie wspomnieli co jest kłamstwem i tylko to chciałem pokazać.

4

@Ojciec5tkidzieci U mnie działa
https://zapodaj.net/plik-4SvC4fyuCa

Poszedł edit do linku, teraz powinien działać, bo jedna liczba była usunięta w nazwie linku.

1

@Ojciec5tkidzieci
Jak to nie wspomniały?

twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1883996875663220881

7

@Aragorn33 Haha, jakie K.O. :v
"Zawsze miałem łeb do interesów"

2

@MesQueUnClub96 Po prostu chodzi mi o to, że w niektórych przypadkach warto jest znaleźć jakąś drogę i się w niej kształcić niezależnie od matury, czy studiów. Mamy mnóstwo dostępów do różnych kursów etc., więc czas typu rok przerwy po maturze możesz poświęcić na znalezienie odpowiedniej drogi i kształceniu się powoli w tym kierunku we własnym zakresie.

2

@Tasde Właśnie to mam na myśli mówiąc krótka kampania, czyli taka jak w przypadku GTA V czy RDR2. W stosunku do innych firm Rockstar robi dość krótkie kampanie, ale bardzo intensywne.

2

@MesQueUnClub96 Z doświadczenia powiem, że 13 lat po skończeniu liceum na drugiej klasie jest ogólnie całkiem opłacalne.

2

@Misiusessi Jak przedmówcy - do lekarza musisz się udać, bo tutaj mimo, że jesteśmy ekspertami od wszystkiego, to jednak w sprawach medycyny mamy pewne braki.

Zdrówka!

2

@Kgorecki2500 Zobaczymy, IMO następne półtora tygodnia będzie kluczowe. Też obstawiałbym raczej 2026 (choć pół roku temu stawiałem inaczej), ale może chcą zrobić krótką, a intensywną kampanię reklamową. Niedługo się okaże.

4

W przyszłym tygodniu Take-Two ma znowu jakieś spotkanie z inwestorami, dokładnie 6-go lutego. W podobnym okresie ogłosili datę premiery i pokazali materiały z GTA 5 i RDR2. Jak oni nie pokażą czegokolwiek z GTA 6 w przeciągu półtora tygodnia, to szanse na wyjście tej gry w 2025 moim zdaniem spadną do absolutnego minimum.

4

@paweldunajecfcb Nie tak wielki jak @jowita, ale trochę kg pewnie ma.

6

@Roobo Argumentów wolę używać w dyskusjach, które mają jakikolwiek sens i są dla mnie w jakikolwiek sposób na tyle wartościowe by ich używać. Poza tym argumentami posługują się użytkownicy typu @Aragorn33 i dokładnie tych samych argumentów użyłbym w dyskusji na temat WOŚP, bo są one powszechne wobec takich nienawistników jak Ty, więc po co miałbym to jeszcze dodatkowo powielać?

Nie jesteś osobą, która jest dla mnie w jakikolwiek sposób wartościowa - zresztą jak niestety wiele osób o poglądach prawicowych na tym portalu, dlatego wolę posługiwać się czymś bardziej prymitywnym niż poświęcać czas na argumentację, linki etc. Poza tym już to robiłem w dyskusjach na temat m.in. szczepionek czy homoseksualizmu i efekt był ten sam.

Tyle ode mnie. Znowu uciekam od dyskusji. Mimo wszystko pozdrawiam i oby nikt nigdy z Twojego otoczenia nie potrzebował pomocy WOŚP w życiu.

4

@Roobo Oho, trafiłem w czuły punkt. Znowu. @Aragorn33 Mogą być tutaj gorące, przygotuj się.

14

@Aragorn33 Aż szkoda słów na tą żenującą pseudokrucjatę przeciw WOŚP i Owsiakowi, ja już na to nie mam siły. Smutni ludzie ze smutnym, zawistnym i prymitywnym charakterem - oczywiście w większości (jak nie wszyscy...) o poglądach stricte prawicowych. Nie ma w tym przypadku. Jak najmniej takich osób w społeczeństwie, jak najmniej...

A WOŚP bije kolejne rekordy i kolejny raz będzie pomagać chorym dzieciom. To jest najlepsza odpowiedź na to wszystko.

2

@Mitch_Atleta To Real, nie ma innej drużyny z taką ilością szczęścia... jeśli matematycznie są 2% szans to dla Realu wynoszą one 50%.

10

@Bocheno1 Zatem rozgwiazda to duchowe zwierze Viniciusa.

6

Ale w ostatnich dniach La Bamba płonie

2

@Popitek12 Zgłoszone.

4

@July_6_BcN A propos:
https://zapodaj.net/plik-uWtUQG7TsZ

Taka sytuacja. @Popitek12 przestań mnie śledzić!

1

Jaki to jest mem :v

twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1884231715646022111

15

@gumaz @Luciano99 ten mocz to miałeś dać do przychodni, a nie do salonu masażu i to jeszcze w Lublinie, wtf gościu

3

Za każdym razem gdy widzę w mediach frazę "w klubie panuje optymizm":
https://media.tenor.com/Cl6kbnQN9N8AAAAM/mad-leonardo-dicaprio.gif

EDIT: Widzę, że redakcja tego samego zdania, szybciutko zmieniony tytuł :D

5

@MesQueUnClub96 To, że mając dostęp do wielu wartościowych i co najważniejsze sprawdzonych informacji sporą grupą społeczną nadal są ludzie niezbyt inteligentni wierzący w płaską ziemię, szkodliwość szczepionek czy innego rodzaju chore teorie spiskowe.

3

@SelloutCrowd Ale Sanah i Podsiadło to Ty szanuj!
Btw polecam Radio Kampus lub po prostu ogarnąć sobie swoją własną listę Spotify ;)

10

@Konradowskyy i ma konto na notatniku, a Gala jest jego siostrzeńcem

4

@Kgorecki2500 Wow, niesamowite zdjęcie.

1

@PizzerMan Podbijam! A dzionek melancholijnie dość. Odpoczywam po weekendzie :D

Trzymaj się i zdrówka!

1

Oby byl tutaj rekord.

twitter.com/fkeverycountry/status/1883531419604894065

3

@NeroTFP1 Gdyby nie był tym Ferranem to nie byłby sobą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?