macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale mnie wk****a tak ciche i jałowe Montuijc...
0
@Nazio_87 Jest, ale Montuijc moim zdaniem już udowodniło z tymi kibicami, którzy już nie mogą wchodzić, że potrafi tam być dobry doping.
15
Cudowna Barcelona!
Jedyny minus to żenujący i wstydliwy "doping" na Montujic. Wstyd, że Ci kibice, którzy dawali jakikolwiek doping nie są wpuszczani na stadion, a w zamian za to nie ma żadnej alternatywy. Ta drużyna zasługuje na jak najlepszy doping, a nie taką ciszę. Wstyd Panie Laporta!
1
@Eklerek W stylu Realu
2
Szczęsny uratowany. Ale mam dziwne wrażenie, że gdyby wynik był na styku, to hiszpańscy sędziowie by nie byli tak rozsądni...
6
Powinien cofnąć do faulu Kounde
3
4:0 w pierwszej połowie (jak na razie). Przypominają się najlepsze czasy Pepa Guardioli, gdzie już w pierwszej połowie było pozamiatane.
0
@Gibbon_FCB Jednak te babole to max 1-2 poważne błędy w obronie i moim zdaniem nie mogą być powodem porażki, gdy xG jest na poziomie min. 2.5.
3
Jak oni są skuteczni, to nie ma co zbierać z KAŻDEGO rywala. Wszystko inne się zgadza. Tutaj chodzi tylko o skuteczność. Tylko i aż.
4
89% posiadania piłki i 3:0 w 17 minucie. WTF.
16
@Mixtape Pewne 1:1 z xG powyżej 3.5.
2
@Marian_Pazdzioch Spokojnie, Barcelona to nie osiedle Paździocha, Boczka i Kiepskiego.
0
@tadzik447 Nie, bo w finale LM ulegną Albatrosom.
1
@don'T.R.I.P.e Ale każdy kto daje do puszki na tego złodzieja dostaje jedno dziecko na obiad. Żal nie skorzystać.
1
@Kgorecki2500 Weź nie psuj... przy WOŚP to każdy ma dobre serduszko :D
2
@Martwy Jeszcze jak!
10
Nawet postacie z gier wspierają WOŚP! :O
twitter.com/FakesForge/status/1883500708559028495
1
@Encore Może to jakieś naleciałości z trudnej historii, gdzie zawsze czujemy zagrożenie przed jakąkolwiek innością i odchyłem, który nie pasuje do naszego światopoglądu, plus bardzo duża skłonność do bycia zmanipulowanym. Ale faktycznie jest to ciekawy, smutny i raczej głęboki temat, bo też do końca nie wiem skąd to się bierze.
3
@Encore Zdecydowanie się zgadzam, poza tym już o tym wielokrotnie tutaj pisałem. To jest coś co mnie bardzo odpycha od tego narodu/społeczeństwa.
9
@Encore Najgłośniejsi są Ci, którzy są najbardziej zawistni, prawdopodobnie z przeogromnymi kompleksami, które nieskutecznie leczą bezczelnym i niezwykle prymitywnym dopieprzaniem się do czegoś, co jest dobre od lat.
Właśnie tak wygląda mnóstwo przeciwników WOŚPu.
3
@koziar A mnie głównie chodzi stricte o wsparcie i nawet jak niektóre działania mi się nie podobają, to nie wyobrażam sobie przez jedną osobę omijać tak świetny i piękny event jak finał WOŚP, dlatego wspieram i będę wspierać. Poza tym mimo, że również angaż polityczny Owsiaka mi się nie do końca podoba (mimo, że raczej rozumiem z czego to wynika) to i tak w tej całej "wojence" jestem w 100% po stronie Owsiaka.
7
No i lecimy z 33 finałem WOŚP. Oby jak co roku zebrano jak najwięcej co pomoże ogromnej ilości osób - w tym roku onkologii i hematologii dziecięcej.
A zainteresowanym polecam się wybrać do swojego lub pobliskiego miasta, gdzie odbywają się eventy związane z WOŚPem - może być całkiem przyjemnie i ciekawie :)
2
@July_6_BcN I Real Madryt
1
@kulek22 Oby jak najwięcej trafiło na konto WOŚP. Fajna aukcja i liczę na jakąś drobną relacje w social mediach gdy ta osoba będzie na treningu i na meczach :)
1
@Popitek12 Dokładnie tak Popitek. Wypije dzisiaj za Twoje zdrowie psychiczne.
6
@Popitek12 Zgłoszone.
3
@Messibestplayerintheworld Wersje 2021. Mnóstwo irytujących błędów i niedopracowania, ale i tak gameplay dla mnie lepszy niż FIFA, więc raz na jakiś czas można odpalić.
@michal26 Sprawdzę!
8
@July_6_BcN Czyli w sumie już nigdy, bo co mecz będziemy jej wyczekiwać :D
0
@michal26 Path of Exile? Niestety nie i jak już to zagram pewnie za wiele miesięcy. Póki co poza grami, które co jakiś czas zawsze odpalam (RDR2 CoD: Modern Warfare 2, PES) ogarniam sobie na spokojnie Mafię: Definitive Edition, Hogwarts Legacy i dojdzie do tego Max Payne 3 :)
Mój cel na ten rok jest więcej grać, bo interesuje się bardzo tą branżą, a w ostatnich latach grałem bardzo mało, więc trochę wstyd :D
7
Max Payne 3 na Steamie za 23 zł. Jak ktoś nie ma - żal nie brać, świetna gierka.