34

To też jest ciekawe, że w sumie większą dumą dla Hiszpanii jest FC Barcelona, która produkuje kluczowych piłkarzy, którzy potem zdobywają np. Mistrzostwo Europy, a nie Real, który nie dość, że zachowuje się jak rozkapryszony dzieciak i w tak możliwie historycznym dniu obraża się na cały świat, to jeszcze w swoim podstawowym składzie nie ma prawie w ogóle żadnego Hiszpana.

Wiele razy to pisałem: wiele elementów Realu Madryt jest tak niesamowicie pozornych, że czasami aż w to ciężko uwierzyć.

twitter.com/A_Bialkowski/status/1850958956371271979

229

Czy wiecie, że łechtaczka ma ok. 3000 zakończeń nerwowych, a i tak nie jest tak wrażliwa jak kibice Realu w ostatnim tygodniu?

3

Dobry prank będzie też jak wszystko z listą będzie się zgadzać, a tylko pierwsze z drugim się zamienia :D

Madrycioki to będą jeszcze bardziej zmiazdzeni psychicznie, niezależnie co się stanie.

3

Jeśli Vini to jednak wygra to będzie to jeszcze większa kompromitacja Realu Madryt. I paradoksalnie chyba nawet chciałbym by Vini wygrał. Trochę sytuacja win-win, bo i tak będzie to kompromitacja Realu.

Btw ale co myśmy się też podpalili i zaczęli wyśmiewać Viniego i celebrować Rodriego to nasze :D

Czasem jednak trzeba zamknąć mordę i tyle. Czekamy, ale będzie na pewno śmiesznie :D

twitter.com/theMadridZone/status/1850952455179141197

1

@ViscaelBarca2007 "behavior and fair play"?
Niemożliwe, on przecież chce grać tylko w piłkę.

twitter.com/LifeOfNapaul/status/1850931145975988697

7

Cała La Bamba od ok. tygodnia:

twitter.com/BarcaTimes/status/1850902691234394282

6

@Sulimo W końcu ten kraj dostał to na co zasługuje, szanuję.

10

Ale prychłem :D

twitter.com/quassssssss/status/1850869828245922289

5

@MessiForeverTheBest a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci

1

@Kengo Niesamowite są te komentarze. Czwarta gęstość.

20

@marcin62 Symfonia.

1

@Sulimo Ten właściwy pisany przez "i", a nie "y" :)

3

@Popitek12 Robert? Też byłoby zajebiście.

0

@DiSBlaDE Wszystkiego najlepszego! - tak na przyszłość ;)

7

- Vini?
- Co?
- RODRIGO!

0

@ROBSSSON Tak, bo w końcu zaczęli spokojnie pracować i po tak wielkich zwycięstwach jak ostatnio nie ma głosów, że "wygramy wszystko", albo znowu, że "wróciliśmy!", tylko m.in. Lewy podkreśla, że jeszcze nic nie wygrali etc. U kibiców podobny klimat mimo bardzo dużej celebracji - też wciąż mamy świadomość, że nic nie wygrali mimo, że po takich zwycięstwach z miejsca stają się faworytem w różnych rozgrywkach.

0

@DiSBlaDE Jeszcze niech Valencia ich wyjaśni :D

5

Ale futbol w ostatnich dniach opluwa Real Madryt. Coś pięknego.

24

Nie są k***a szanowani, bo w końcu VAR trochę bardziej stopuje ich oszukiwanie, a męczennik prawdopodobnie będzie mieć "tylko" drugie miejsce w Złotej Piłce, bo pierwsze zgarnie fundament mistrza Anglii i mistrza Europy.

W Madrycie od dawna się autentycznie w d*pach poprzewracało i nawet takie wciry od Barcelony nie są w stanie nauczyć ich pokory. Obrzydliwy klub.

twitter.com/_LGalacticos/status/1850906495027716324

10

Dopiero teraz ogarnąłem co się prawdopodobnie odwadowicowało w związku ze Złotą Piłką, męczennikiem i całym Realem Madryt, a włączając to sobotnie upokorzenie od Barcelony na Santiago Bernabeu oraz to jaki klimat aktualnie panuje w tych dwóch klubach chciałbym podzielić się z Wami moim długo przemyślanym komentarzem:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!111

Dziękuję bardzo za przeczytanie,
Smacznej kawusi wszystkim!

3

@esem91 Wszystko będzie zależeć od LM. Z taką Barceloną jest to możliwe. Kluczowe będzie utrzymanie formy lub ewentualny powrót do formy po jakimś kryzysie (bo mam wrażenie, że lekki kryzys przyjdzie prędzej czy później, ale lepiej jak przyjdzie w grudniu niż w np. w kwietniu).

3

@comtedurgell pół etatu tu, pół etatu tu i w czerwcu dwa tryplety, ezz

4

@Kamilos84 No trudno.

28

@Luciano99 "(...) NIE/TAK pisanie wielkimi literami [caps lockiem]"

3 takie same, jasne i klarowne informacje w jednym zdaniu. Jak do niezbyt bystrych dzieci. W sumie pasuje.

1

@norbi77 Odpowiedzi równie piękne :)

10

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500 ale pare jogurtów to mógłbyś nam oddać, za dużo tam masz

64

ej weźcie zmrużcie oczy ok?

twitter.com/GxlDeFerminn/status/1850626510811803804

6

"Barcelona zdominowała Real. Dobra gra czy szczęście?"
https://zapodaj.net/plik-6bpcQtnUP8

Kanał Zero z absolutnie idiotycznym tytułem. Raz, że sam tytuł siebie nawzajem wyklucza, bo zdominowanie takiego przeciwnika to "raczej" jest dobra gra, a nie szczęście, dwa, że 0:4 na wyjeździe to też jest "raczej" dobra gra, a nie szczęście.

I o ile ogólnie lubię Kowala, Twarowskiego i Rudzkiego o tyle butna postać Stanowskiego mnie totalnie odpycha. Obejrzałem z 3 minuty i odpadłem. Mijają kolejne miesiące, a wciąż Kanał Zero jest dla mnie czymś czego nie potrafię oglądać. W zasadzie głównie ze względu na antypatyczną osobę Stanowskiego.

3

@FCB_dimiC japoński mordo, niby taki mądry a japońskiego nie ogarniasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?