0

Tak w ogóle, to przypominam, że przerywamy historyczny rekord bez przegranej Realu Madryt i najprawdopodobniej rekord pozostanie przy... FC Barcelonie :)

No i 6 pkt. przewagi!

2

Co to jest za miazga WTF

1

"Spieprzyliście nam niedzielę"

0

Pierwsza żółta kartka dla piłkarza Realu w 79 minucie. Już sędzia powiedział "uj, nie ogarnę już tego"

5

To jest niewiarygodne jak silna jest ta Barcelona w swoim spokoju i cierpliwości.

0

Znowu mi drgnął.

2

Nie wierzę, nie wierzę też że to się nie zemści, ale obym się mylił

0

Ja p*****e Lewy... oby się to nie zemściło

0

Ja: Casado dzisiaj nie dojeżdża, ale to normalne w tym wieku
Casado 5 minut później: asysta w stylu Iniesty / Xaviego do Lewandowskiego

0

Teraz te 10 - 15 minut będzie najtrudniejsze.

10

Ale co wejście De Jonga nam pomogło i uspokoiło środek pola to naprawdę sztos. Oby tylko utrzymać tę grę i koncentrację do końca meczu.

0

Hahahaha, ale coś pięknegooooo!

0

@Encore Tak, dopiero w powtórce zauważyłem. Coś pięknego, teraz to utrzymać.

0

Jeeeeeest! Nie ma spalonego! Teraz to utrzymać!

0

Dobra, ale czy tam nie było spalonego? Proszę żeby nie było

1

Oj Yamal nie dojechał trochę psychicznie, tutaj totalne niedojrzałe zachowanie, powinien podawać. Szkoda, ale to jest wciąż 17 latek.

4

@Kruk123 Taki wynik szczerze mówiąc biorę w ciemno.

3

Casado dzisiaj trochę niepewny, ale znowu: to jest dość normalne w tym wieku.

3

Cieszy mnie to, że Flick od razu robi zmianę. Nie wiadomo jak De Jong będzie ogarniać, zawsze to jest niewiadoma, ale fajnie, że od razu robi zmianę i to za Fermina, który nie miał dzisiaj najlepszego dnia. Wolałbym Olmo, ale #InFlickWeTrust.

Lecimy. Oby było dobrze.

1

@parpe Tak, ale nie wiem czy tam spalonego nie było - przy sytuacji Viniciusa nie było spalonego, ale w sumie był faul na Casado lub Pedrim, więc w sumie też nie powinno być ewentualnej bramki.

5

xG 0.29 - 0.37
Posiadanie piłki 42% - 58%
Sytuacje bramkowe 1 - 6
Strzały na bramkę 0 - 2
Strzały niecelne 1- 3
(Flashscore)

Jak dla mnie bardzo wyrównany mecz, wszystko co niebezpieczne po stronie Realu to po spalonych poza sytuacją Viniciusa, który powinien to trafić.

Jak na tak młody zespół i nieporównywalnie wyższe doświadczenie Realu to uważam, że nie jest źle. Brakuje zdecydowanie spokoju, ale to przyjdzie z czasem u tych zawodników. Uważam, że talent i jakość jest po naszej stronie, ale brakuje doświadczenia - podobnie jak z Bayernem. Tam się udało, oby i tutaj się koniec końców udało.

9

Cóż za zaskoczenie, że pierwsza żółta kartka w meczu to dla zawodnika Barcelony! Żodyn się nie spodziewał, żodyn.

1

@Encore Zdecydowanie. Remis jak dla mnie będzie świetnym wynikiem.

2

Moim zdaniem dzisiaj widać nie różnice w stricte umiejętnościach piłkarskich tylko właśnie w doświadczeniu i tym, że my gramy m.in. dwoma 17 latkami. Widać, że Real to drużyna po prostu bardziej doświadczona.

Biorąc to wszystko pod uwagę moim zdaniem nie gramy źle. Liczę na Olmo w drugiej połowie.

0

Brakuje mi w środku pola spokoju. Wydaje mi się, że Olmo czy De Jong większy by spokój wprowadzili mimo wszystko + więcej doświadczenia w takich meczach. Dlatego to mi daje spokój w kontekście dalszej części sezonu. A teraz trzeba po prostu walczyć tym co mamy i dlatego tak ciężko nam jest tutaj kontrolować mecz.

5

Haha, te faule to jest jakiś żart :D

5

Swoją drogą jakby Vini trafił to i tak nie powinno być bramki ze względu na faul - ofc bez kartki, zero zaskoczenia. Madryt klasycznie faworyzowany.

0

Bardzo duża nieskuteczność u jednej i u drugiej drużyny póki co. Mogłoby być tutaj już spokojnie parę bramek.

0

@saviol54 celnie o Viniciusie

4

Pamiętajcie, że dzisiaj gramy 11 vs. 16

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?