macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak w ogóle, to przypominam, że przerywamy historyczny rekord bez przegranej Realu Madryt i najprawdopodobniej rekord pozostanie przy... FC Barcelonie :)
No i 6 pkt. przewagi!
2
Co to jest za miazga WTF
1
"Spieprzyliście nam niedzielę"
0
Pierwsza żółta kartka dla piłkarza Realu w 79 minucie. Już sędzia powiedział "uj, nie ogarnę już tego"
5
To jest niewiarygodne jak silna jest ta Barcelona w swoim spokoju i cierpliwości.
0
Znowu mi drgnął.
2
Nie wierzę, nie wierzę też że to się nie zemści, ale obym się mylił
0
Ja p*****e Lewy... oby się to nie zemściło
0
Ja: Casado dzisiaj nie dojeżdża, ale to normalne w tym wieku
Casado 5 minut później: asysta w stylu Iniesty / Xaviego do Lewandowskiego
0
Teraz te 10 - 15 minut będzie najtrudniejsze.
10
Ale co wejście De Jonga nam pomogło i uspokoiło środek pola to naprawdę sztos. Oby tylko utrzymać tę grę i koncentrację do końca meczu.
0
Hahahaha, ale coś pięknegooooo!
0
@Encore Tak, dopiero w powtórce zauważyłem. Coś pięknego, teraz to utrzymać.
0
Jeeeeeest! Nie ma spalonego! Teraz to utrzymać!
0
Dobra, ale czy tam nie było spalonego? Proszę żeby nie było
1
Oj Yamal nie dojechał trochę psychicznie, tutaj totalne niedojrzałe zachowanie, powinien podawać. Szkoda, ale to jest wciąż 17 latek.
4
@Kruk123 Taki wynik szczerze mówiąc biorę w ciemno.
3
Casado dzisiaj trochę niepewny, ale znowu: to jest dość normalne w tym wieku.
3
Cieszy mnie to, że Flick od razu robi zmianę. Nie wiadomo jak De Jong będzie ogarniać, zawsze to jest niewiadoma, ale fajnie, że od razu robi zmianę i to za Fermina, który nie miał dzisiaj najlepszego dnia. Wolałbym Olmo, ale #InFlickWeTrust.
Lecimy. Oby było dobrze.
1
@parpe Tak, ale nie wiem czy tam spalonego nie było - przy sytuacji Viniciusa nie było spalonego, ale w sumie był faul na Casado lub Pedrim, więc w sumie też nie powinno być ewentualnej bramki.
5
xG 0.29 - 0.37
Posiadanie piłki 42% - 58%
Sytuacje bramkowe 1 - 6
Strzały na bramkę 0 - 2
Strzały niecelne 1- 3
(Flashscore)
Jak dla mnie bardzo wyrównany mecz, wszystko co niebezpieczne po stronie Realu to po spalonych poza sytuacją Viniciusa, który powinien to trafić.
Jak na tak młody zespół i nieporównywalnie wyższe doświadczenie Realu to uważam, że nie jest źle. Brakuje zdecydowanie spokoju, ale to przyjdzie z czasem u tych zawodników. Uważam, że talent i jakość jest po naszej stronie, ale brakuje doświadczenia - podobnie jak z Bayernem. Tam się udało, oby i tutaj się koniec końców udało.
9
Cóż za zaskoczenie, że pierwsza żółta kartka w meczu to dla zawodnika Barcelony! Żodyn się nie spodziewał, żodyn.
1
@Encore Zdecydowanie. Remis jak dla mnie będzie świetnym wynikiem.
2
Moim zdaniem dzisiaj widać nie różnice w stricte umiejętnościach piłkarskich tylko właśnie w doświadczeniu i tym, że my gramy m.in. dwoma 17 latkami. Widać, że Real to drużyna po prostu bardziej doświadczona.
Biorąc to wszystko pod uwagę moim zdaniem nie gramy źle. Liczę na Olmo w drugiej połowie.
0
Brakuje mi w środku pola spokoju. Wydaje mi się, że Olmo czy De Jong większy by spokój wprowadzili mimo wszystko + więcej doświadczenia w takich meczach. Dlatego to mi daje spokój w kontekście dalszej części sezonu. A teraz trzeba po prostu walczyć tym co mamy i dlatego tak ciężko nam jest tutaj kontrolować mecz.
5
Haha, te faule to jest jakiś żart :D
5
Swoją drogą jakby Vini trafił to i tak nie powinno być bramki ze względu na faul - ofc bez kartki, zero zaskoczenia. Madryt klasycznie faworyzowany.
0
Bardzo duża nieskuteczność u jednej i u drugiej drużyny póki co. Mogłoby być tutaj już spokojnie parę bramek.
0
@saviol54 celnie o Viniciusie
4
Pamiętajcie, że dzisiaj gramy 11 vs. 16