2

@Comentateiro Jak można obciąć coś czego tak naprawdę nie ma?

3

@HarveySpecter Ale co to zmienia? Naprawdę tak ważne jest tutaj źródło? Samemu można to sprawdzić, więc nie rozumiem czepiania się o brak źródła przy tak statystycznych informacjach. Przecież wiadomo, że nie wziął tego z głowy. Nie każdy jest Hajto...

11

@MesQueUnClub96 twitter.com/FakesForge/status/1848418692444406018

0

@Sulimo Wystarczy wejść na jego profil i zobaczyć komentarze m.in. z tego miesiąca.

2

@John_Doe Ale ja Ci nie piszę żebyś przestał. Dla mnie to nawet lepiej... ;)
Po prostu piszę o moich odczuciach. Tyle.

7

@John_Doe To jaką Ty tutaj prymitywną propagandą dajesz to jest naprawdę niesamowite :D

Na La Bambie jestem od początku, ale cały czas zaskakuje.

6

Genialne jest to zdjęcie. Uderzający tragizm i smutek. Zdecydowanie jedno z najlepszych zdjęć zrobionych w okresie II wojny światowej.

twitter.com/Ojdadana/status/1847703766872609023

8

@zodiak_10 ale oznaczaj - @Popitek12

14

Jaka to jest przewaga... mam nadzieje, że tak będzie wyglądać cały sezon i koniec końców przełoży się to na trofea.

twitter.com/DataMB_/status/1848106633110708258

1

@partymaker Wciąż jest to wysoko postawiona linia obrony. Ale fakt - Flick może manipulować odległością linii obrony i to w sumie wydaje się najsensowniejsze, że przy drużynach słabszych będzie to gdzieś na 40-50 metrze, przy lepszych zespołach na ok. 30 metrze.

5

@partymaker A ja uważam, że mimo wszystko zagra. Nie ma żadnych przeslanek, że zagra inaczej, bo w takim wypadku podejrzewam, że testowałby to w innych meczach. Co więcej, wszystkie jego dotychczasowe drużyny też zawsze grały tak wysoką linią obrony niezależnie od rywala. Dlatego się tego cholernie boję, ale oby to zdało egzamin lub oby Flick po prostu zaskoczył.

1

@Pawel13sz Tak, tak mówiłem. Ale również mówiłem, że trzeba Xaviemu dać czas do około grudnia 2023. Po tym okresie pisałem, że będe dużo bardziej krytyczny. I co? I byłem. Bardzo nie podobało mi się jak potraktowano Xaviego, a sam Xavi też zachował się średnio, cała ta sytuacja to jeden wielki mem i wstyd. Ale koniec końców pisałem również, że zwolnienie Xaviego to ogólnie dobra decyzja, bo z nim już raczej nie ma przyszłości. Jednak również uważam, że Xavi nadal ma duży talent i jeśli nabierze doświadczenia, dystansu i zmieni współpracowników - może pozytywnie zaskoczyć. To tak w skrócie. Przeanalizuj sobie moje komentarze od ok. 2022-go roku do ok. czerwca 2024, a zobaczysz, że nie ma tam przypadku, czy sprzeczności. Jest bardziej przyznanie się do błędu i zawód.

PS. To, że Flick jest lepszym trenerem nie ulega wątpliwości, więc tym samym też nie dziwi taka zmiana.

36

Cudny piłkarsko wieczór. Ta Barcelona sprawia mi najwięcej radości jak na razie od ok. 2016 roku. 8 lat czekania...

Obyśmy tylko zdali te 2 nadchodzące turbo trudne egzaminy. Oby nie było żadnych głupich błędów indywidualnych. Oby nie było żadnej kalkulacji. Obyśmy wyszli jak po swoje. Skoncentrowani, silni, agresywni, zaangażowani, energiczni, pełni pasji. Tak jak do tej pory. Najwyższy czas.

0

Co za piękny wieczór La Bambo :)

0

No dobra, w takim składzie, przy takim wyniku - można wybaczyć.

0

Coś pięknego :)

0

I na 5:0 Gavi, taka mała prośba :)

4

Jeśli Bayern i Real będą tak łapani na spalone, a cała tak wysunięta linia obrony zda egzamin, to w pełni uwierzę w tę taktykę w defensywie. Na razie to mi to imponuje... i zarazem się tego bardzo boję.

1

@Azrik z okazji śmierci legendarnego piłkarza Naaskensa

4

Przepiękna jest to drużyna. Obyśmy w końcu tak samo pisali po następnych dwóch meczach, które będą największym sprawdzianem.

0

Świetna kontra, zajebiscie to rozegrali. Szkoda tej setki.

1

@Pnog37 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Dobra, znowu mi drgnął. To w sumie już norma przy Barcelonie Flicka.

4

Świetna akcja przed tym karnym tak w ogóle, super się to rozwijało.

1

Ależ się stęskniłem za tym... lecimy Panowie!!!

2

@AlexDark00 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jesteś niepodrabialny. Uwielbiam La Bambę za takie komentarze.

1

@FcPortoFan1999 Jak Portugalia nie ogarnie MŚ 2026 (gdzie CR na pewno wystąpi by męczyć swoją grą), a Argentyna wygra kolejny raz MŚ to taki scenariusz nie jest nieprawdopodobny :)

CR już ma zrypaną psychikę, a co dopiero wtedy.

3

@Patriskos Byłoby zajebiście - najważniejsze i tak jest dobro całej drużyny.

0

@PizzerMan Podbijam!

3

Michał Leja dodał kolejny odcinek serii "Z kartki", tym razem znowu z Piotrkiem Szumowskim :)

Będzie co oglądać po meczu - Leja i Szumowski mega do siebie pasują na scenie i mają świetne porozumienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?