2

26

Ale odjechał nasz Robercik!

twitter.com/TrollFootball/status/1843190589837500727

0

@FCB_dimiC A takie różne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@FCB_dimiC Może i nie mam życia, ale za to pobiłem @FcPortoFan1999 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio, to ciekawa sprawa: po zmianie danych wyzerowało mi licznik i musiałem czekać 48h na zatwierdzenie konta :D

1

@capoN Pełna zgoda, niestety...

11

Nadrobiłem konferencję prasową Probierza i Lewandowskiego i to jest DRAMAT jakich my mamy tragicznych "dziennikarzy"... pytania o to, kto jest aktualnie najlepszym napastnikiem na świecie, czy co imponuje Lewemu w długożywotności CRa (oczywiście pytanie zadane przez Madrycioka Szczygielskiego) to jakaś kpina. Śmiech Probierza i Lewandowskiego pod koniec pokazuje wszystko...

Wam kury szczać prowadzić, a nie za dziennikarstwo sportowe się brać!

1

@bart_azz Moim zdaniem jeśli dostaną minuty z Sevillą, to jest szansa na któregoś z nich w wyjściowej "11" na Real. Na Bayern nie ma szans, bo tam też ostrożnie dostaną pewnie trochę minut.

1

@Zoker Źródło w stylu: zaufaj mi stary.

2

@ikar34 Pewnie wygląda to tak:
https://ih1.redbubble.net/image.1216692082.0906/bg,f8f8f8-flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.jpg

Chociaż IMO to bardziej Szwagry zawaliły z gwarancjami... ale jak było naprawdę to raczej się nie dowiemy. Tak czy inaczej w przyszłym roku kolejna karuzela z Nico...

1

@Kgorecki2500 Ok, w sumie spróbuję, smacznego!

1

@Kgorecki2500 Mrożonka jakaś? Jeśli tak to jaka?

2

@Kgorecki2500 Ciągnie swój do swego... Trump i ta stacja są siebie warci.

1

@don'T.R.I.P.e Ja się boję, że przyjdzie jakiś kluczowy mecz i trochę to się przeciw nam obróci... ale to tylko moje obawy. We Flicka mocno wierzę :)

Btw szanuję za oczywisto-nieoczywiste profilowe.

24

W punkt!

twitter.com/thexdeaf/status/1842933691049492805

0

@krol211 Mógłby tam zagrać Fort, gdyby na prawej zagrał Kounde, ale rozumiem, że Kounde potrzebuje odpoczynku.

1

@Sulimo Dużo zdrowia!

6

Sztos pierwsza połowa. Świetnie się ogląda tę Barcelonę, nawet jak gra tak na 70%, bo moim zdaniem dzisiaj jakoś bardzo mocno wysilać się nie trzeba.

Ale wciąż nie mam zaufania do tej obrony - moim zdaniem Alaves tutaj coś strzeli. Raz, że Penia, dwa że klasycznie bardzo wysoka linia obrony, trzy że niepewność przy stałych fragmentach, cztery że kiepska forma Balde, który zostawia mnóstwo miejsca.

Tak czy inaczej i tak jest zajebiście :)

8

@Danny Gaucho Nigdy cię nie lubiłem. Nie okazywałaś mi szacunku, w twoich oczach widziałem tylko pogardę. A to boli. Jak drzazga w fi*cie.

12

@FCB_dimiC Ehh...

23

I to jest piękna solidarność w takich chwilach.

twitter.com/malczyniak/status/1842673954550366332
twitter.com/DoniecMati/status/1842671538035642577

3

@misterio Daje nadzieję i wg. mnie Villarreal jest po prostu lepszy, więc wiadomo jak to się skończy - nie ma sensu włączać :)

1

@NeroTFP1 Poza tym pamiętajmy, że Borås Arena to też nie jest nalepka na ubikację.
@D10SLEO Geniusze myślą podobnie.

0

@FcPortoFan1999 Z jednej strony fajnie, z drugiej niesamowicie mnie wpienia to jak ten potencjał jest marnowany i jak duża w tych wszystkich zwycięstwach jest zasługa 3 składowych: indywidualności, szczęścia i sędziów.

2

Czyli w sumie dzień jak co dzień: dzisiaj jest sobota, jutro niedziela, mamy październik, a Real gra słabo czy wręcz obrzydliwie.

Nihil novi sub sole.

Tymczasem ja czekają na w końcu atrakcyjnie grający Real Madryt:
https://cdn.tosavealife.com/wp-content/uploads/2018/05/Waiting-Memes-52918.jpg

0

@draxidox 2.0 i 04 najlepsze wersje.

1

@sonek dobrze tato

8

@Roobo Świetny pomysł. @Martwy ?

Przy okazji zarzucę utworem:


7

@Safrani im więcej takich ludzi w barwach Konfy, tym śmieszniej*
:)

0

@FCB_dimiC Świadkowie twierdzą, że miał 12 lat i miał na bluzie logo Konfederacji. Gdy prosili by się uspokoił powiedział, że to wszystko jest wyrwane z kontekstu i że to na żart było.

24

@Trojanek23 Ale Ty jesteś zajebisty, nie każdy bohater nosi peleryne, labambowski psik*tas bez s

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?