macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@RoberDzik I cyk, połowa La Bamby:
"Ej Mati, ̶c̶y̶c̶k̶i̶ю̶з̶ь̶ ̶н̶е̶ ̶л̶ю̶б̶и̶м̶ы̶й̶ jusz nie lublju RoberDzika"
4
@mordini123 O kur... prawie spadłem z fotela ze śmiechu. Jaki to jest mem...
6
@Rastafarnianin Nie wrzucajcie takich rzeczy, bo @Luciano99 może to obejrzeć
9
Granie na takiej murawie to mem i skandal.
8
Ale by na takiej murawie chodziła laga na Robercika
11
Czy był już karny dla Realu Madryt w dzisiejszych meczach?
10
@arasz1819 A co najważniejsze: Messi nadal swoją grą daje dużo radości w przeciwieństwie do niektórych z Madery.
2
@Lionel_Messi10 No i namówił
4
Dobra chopy, włączać czy nie włączać?
2
@arasz1819 W punkt.
5
Gwiazdorek. Nienawidzę takiego zachowania. Pewnie w Realu zacznie w końcu grać, ale mam dużą satysfakcję za ten potężny falstart :)
twitter.com/JeffFcb14/status/1844418895844901130
3
Ah ta Ameryka... Ogólnie nie rozumiem dlaczego w aż tak narażonych na kaprysy pogody miejscach czy to w USA, czy to w Ameryce Południowej są otwarte stadiony. Rozumiem, że to mniejsze koszty, ale chyba lepiej jest wydać raz, a porządnie i mieć zabezpieczenie dla takich sytuacji niż co jakiś czas narażać różne wydarzenia na opóźnienia czy odwołania co generuje na pewno jakieś straty.
Podobny case, choć bardziej skomplikowany jest z budowaniem swojego dorobku na terenach, które co roku są najbardziej narażone na kataklizmy jak np. Floryda. A im dalej w czasie tym przez globalne ocieplenie takich kataklizmów będzie coraz więcej. Pewnie jest to w większości kwestia przywiązania do miejsca, rodziny i pokoleń, ale wciąż - takie sytuacje nie zdarzają się od wczoraj, więc tym bardziej na miejscu wielu ludzi nie wydawałbym większości swoich zasobów finansowych tworzonych przez kilkadziesiąt lat na miejsce, gdzie to wszystko mogę stracić za rok, czy dwa lata. Zdecydowanie wolałbym się przeprowadzić w spokojniejsze miejsce i tam budować coś trwałego i pokoleniowego niż np. najbardziej narażone miejsca Florydy.
5
@tadzik447 jakie schudła, tyle to miała w gimnazjum, @MesQueUnClub_87 po prostu ma stare informacje, 2024 cm to aktualnie ma w udzie
12
@zadafcb @Luciano99 co się ktoś dobiera do Twojej, jedziesz z nim Lucek :D
15
@FCB_dimiC Co kibicowanie CRowi robi z ludźmi...
6
@Luciano99 " także te odnośnie wypłat"
Odnośnie czego?
3
@tadzik447 Palmerin de Launfal
10
Factos.
twitter.com/nocontextfooty/status/1844055325021987113
33
Jeden z teoretycznie najbardziej niepasujących zawodników dał nam praktycznie jeden z najlepszych transferów ostatnich lat.
Dozgonny szacunek Luuk!
twitter.com/AnabellaMarvy/status/1843965659124035729
6
@Popitek12 Czyli 100% za Portugalią, wow
0
@Popitek12 Rozdarte serca?
49
Ale to będzie technologiczne dzieło sztuki
twitter.com/MbappeOOC/status/1843621742818013669
6
@Who_you_mam Ale to w Choroszczy w tym samym budynku oprócz szpitala jest też szkoła?
3
@zodiak_10 zerknąłem tylko
6
@zodiak_10 @Luciano99 Ty weź chociaż zapewnij tym chłopakom chleb i wodę raz na miesiąc, bo jest niesamowite jak oni są wygłodzeni
0
Tymczasem Święcicki i Ćwiąkała u Wojewódzkiego i Kędzierskiego. Sztos zestaw, chętnie przesłucham.
3
@barcelonaLM Ale tam designer musiał się napocić z fontem by to czytelnie wszystko zmieścić...
0
@konrad1661 Łoo, faktycznie, zapomniałem. No to ja już wiem jak będziemy wyglądać za niedługo: https://zapodaj.net/plik-S1nol2L6Mx
1
@NeroTFP1 Szkoda, że wyborów żadnych nie ma... good times. Ale za to w przyszłym roku będzie się działo!
1
@maroon Też na początku tak myślałem, ale:
- Lighthouse był w całości czarno-biały, szary, a tutaj mamy jednak kolor
- mimo wszystko Defoe ma inną brodę i charakteryzację
Po sprawdzeniu jest to film "Van Gogh. U bram wieczności":