macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A ten dyskutuje, jo nic nie zrobił :D
6
Jak rozwalił nam Lewego na Bayern i Real to k***a bierzemy siekierę z zakładu @Luciano99 i dojeżdżamy typa
3
@Kapitan hawk Modrić to taki chorwacki @Comentateiro
1
Po lewej Polska w ataku, po prawej Polska w obronie.
https://i.imgflip.com/2siu6l.jpg?a480264
8
@Cvzx O nie, jesteśmy zgubieni
5
@MrShakira Na bank któryś z @Luciano99 @Kessie @AFA @Bocheno1
1
@kuz A wszystkie strzeli Bednarek
4
@Pedri16Future W punkt. Chociaż zima jest dla mnie bardzo romantyczna i spokojna. Z naukowego punktu widzenia śnieg (ofc jeśli się pojawi...) też wygłusza całe otoczenie co też dodaje fajnego klimatu. A jesień jest mistyczna. W sumie chyba nie powiedziałbym jednak, że lata nie lubię, bo też korzystam z uroków tej pory roku, ale więcej pozytywów mają dla mnie inne pory roku ze względu na wady lata w postaci upałów, czy owadów.
Btw to ja zacznę:
7
@MesQueUnClub_87 No i git. "mróz i ciemności egipskie" < upał, mnóstwo owadów i nieprzewidywalna pogoda.
I cyk do ignorowanych.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Jakchcesz Nie.
5
@kubix05 Zdecydowanie jeden z moich ulubionych filmów. Tarantino TOP!
2
Tymczasem Sigur Ros ponownie wystąpią w Polsce, a dokładnie 16.09.2025 w Hali Stulecia we Wrocławiu i tym razem z 41 osobową orkiestrą Primuz Chamber Orchestra.
@8stoichkov8
https://www.eskarock.pl/radar/sigur-ros-zagraja-we-wroclawiu-zespol-wystapi-wraz-z-primuz-chamber-orchestra-aa-3yCR-c5GN-e13F.html
4
@siuuu W sumie masz rację - pod artykułami nie czytałem komentarzy, a widzę, że jest trochę głosów, że Olmo to przeciętniak :/
Mea culpa. I wstyd dla tych ludzi.
1
@Luciano99 To na spokojnie, ma jeszcze czas. Wypije dzisiaj za niego.
19
Wk****y Szczęsny na Bernabeu w 90 minucie, gdy przy stanie 0:4 Lewy zmarnuje setkę, 2024, olej na płótnie.
twitter.com/Eintracht/status/1845117230704623792
4
@Luciano99 a Twój stary to kiedy dostanie zielone światło do gry?
3
@Gacek5 Nikt nie podważał jakości piłkarskiej Olmo. To kapitalny zawodnik i jak najbardziej był/jest i mam nadzieje, że będzie wartością dodaną na boisku. Bardziej chodziło o jego podatność na kontuzje i kwestie miejsca w składzie, gdzie na daną pozycję mieliśmy sporo zawodników (chociaż po skandalicznym odejściu Gundo zrobiło się miejsce). Nie widzę tutaj sprzeczności. To, że jest podatny na kontuzje się niestety potwierdziło. Poza tym wciąż mamy początek sezonu i wciąż uważam, że w kluczowym momencie zabraknie nam pary, którą np. Nico mógłby spokojnie dać.
13
@Popitek12 Miłego dnia dla ramblowiczów kibicujących Leo Messiemu.
1
To jest gruby mem co się stało w ostatnich minutach :D
1
@Encore CR zszedł, więc może będzie wyżej.
EDIT: Napisane w idealnym momencie.
3
Widzę, że kilka niedociągnięć jest...
3
@kamyk_23 Super, dzięki bardzo za namiary - szukałem czegoś podobnego, bo ostatnio robiłem krótką animację, gdzie potrzebne jest też wstawienie jakiegoś dźwięku, więc sprawdzę :)
2
@kamyk_23 Wcześniej jakieś darmowe kawałki, czy miałeś jakąś subskrypcję na dźwięki, które można wykorzystać do filmów?
2
@Criss18Barca Brakuje mi potężnej Wisły Kraków. Żurawski, Kalu Uche czy jakoś tak... Sentyment.
3
@Criss18Barca No a ile razy Legia Warszawa została Mistrzem Polski w XXI wieku, a ile FC Kopenhaga? Weźcie się ogarnijcie.
3
@Derean Generał major.
2
@Encore @Popitek12 A tak na serio to podobno Messi wg. kumpli z boiska, chociaż jest mi przegłupio to pisać. Ale kilkanaście lat temu gdy regularnie chodziłem na Orliki to styl gry Leo był dla mnie niezwykłą inspiracją i za wszelką cenę chciałem go naśladować. Ale teraz nie wiem jakbym się odnalazł, bo ekipa od wielu lat już mi się porozjeżdżała po Polsce.
2
@Popitek12 Cristiano Ronaldo.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
@Luciano99 @jowita opinia
10
@FcPortoFan1999 A Ekstraklasa?