2

@Kgorecki2500 "Trochę" wciąż surrealistyczne :D

2

@Rust_Cohle R.I.P. Liverpool ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale ten Real to tam ogarnijcie u siebie ok?

11

Cristiano Ronaldo to chory psychicznie człowiek.
https://zapodaj.net/plik-CTH3Y7T6Iu

twitter.com/Joshua_Ubeku/status/1841843228246519853

4

@Worny Właśnie tego się boję - w podobnym tonie mówili o tym nasze ziomki w Un Toc De La Rambla, że z Araujo to miałoby większy sens. Z jednej strony mi to imponuje, z drugiej to zakrawa trochę już o brawurę. Zobaczymy, a nuż Flick zaskoczy i na Bayern z Realem złoży coś nieco innego i mimo wszystko bardziej bezpiecznego pod względem taktycznym.

4

@Kapitan hawk Mało rzeczy mnie tak żenuje jak polskie pseudodziennikarstwo. I nawet jeśli to jest napisane przez jakiegoś innego pseudodziennikarza z zagranicy, to mamy wybór czy powielać te kretynizmy czy napisać coś mądrzejszego...

9

@Kgorecki2500 W uj się boję o defensywę i o tę absurdalnie wysoko postawioną linię obrony, ale uj - #InFlickWeTrust

13

Tylko po kolei, by nikt 2x wp****u nie dostał

twitter.com/ReshadFCB/status/1842135540038074788

5

@barcelonaLM @Kgorecki2500 jest ekscytacja?

4

@michal26 @Kgorecki2500 W sumie też bym poszedł zobaczyć @Rust_Cohle w akcji.

2

@Kgorecki2500 No i jak było? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@barcelonaLM Kto był, jest i będzie zawsze "tylko" drugi?

0

@Rust_Cohle Ale bym se złowił takiego legendarnego niszczuka długonosego

6

A potem dopiero za 2 tygodnie. Ciężary... :/

twitter.com/DoniecMati/status/1841824970671882259

25

Czyli 3/7 zawodników wróci prawdopodobnie już za parę tygodni, czyli za 2 mecze, kolejny (Christensen) powinien wrócić za ok. miesiąc, a kolejny (Araujo) za ok. 2 miesiące.

Jeśli nikt się nie rozwali to wygląda to całkiem optymistycznie.

6

@Lionel_Messi10 Fajne! Ogólnie w GTA VI mam nadzieje, że będzie jakiś easter egg związany z Messim - świetny temat na jakiś drobny quest, czy po prostu jakąś małą historię :)

12

1. Messi z kolejnym (46!) trofeum i z dubletem w tym z cudowną bramką z wolnego, dodatkowo Suarez z bramką.
2. Barcelona z kolejnym pogromem, tym razem 5:0.
3. Kolejny Polak w Barcelonie.
4. Bayern w pape.
5. Real w pape i z klasycznie beznadziejną grą.

To były dobre piłkarsko dni!

PS. Ten Columbus to najlepsza drużyna jaką do tej pory widziałem w MLS.

5

Mimo wszystko to nie zmienia faktu, że obrona Interu Miami jest naprawdę beznadziejna i to jest trochę cud, że doszli tu gdzie są.

1

Calender broni, wow!

2

Osiągnięcie Interu Miami w tym sezonie i bycie b. blisko drugiego i możliwe, że trzeciego trofeum w historii tego klubu z tak beznadziejną obroną jest naprawdę potężnym osiągnięciem. Nawet jeśli dzisiaj przegrają.

4

Ale durne zagranie ręką, zaraz 2:3 chyba
EDIT: Columbus w 10 po czerwonej kartce. Zajebisty mecz :)

3

Śmieszkowy ten meczyk, ale za to lubię MLS, futbol NA TAK :D

10

Haha, kolejny, co robi GOAT.
@Popitek12 Oglądasz?

4

Lajonel zaczyna, 1:0 Miami!

3

@escarabajo @Lionel_Messi10 @Adran360 Dzięki mordeczki, niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi!

2

To jak to wygląda, Inter Miami dzisiaj wygrywa i mają zaklepane trofeum, ale do całkowitego wygrania MLS potrzeba jeszcze wygrać w jakichś playoffach?

1

@Lionel_Messi10 O, dzięki za przypomnienie. Mam robotę, więc włączę sobie na drugim monitorze :)

7

Mati z pięknym rigczem

twitter.com/DoniecMati/status/1841585212351758429

7

Dobra, ale trzeba przyznać, że dzisiaj Laboga zadziwiająco mądrze mówi - przyznał, że Real zagrał beznadziejnie, chwalił Lille. Szanuje.

10

@Ryoumen Z 24 to na pewno nie wypadną, ale z TOP 8 mogą już jak najbardziej.

5

@Encore Oczywiście!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?