12

K***a on wraca, nie wierzę. Oby to była prawda.

twitter.com/BarcaTimes/status/1840444506010689700

3

4

Hej, pomyślałem sobie, że korzystając z dnia wolnego zrobię dla odmiany listę rzeczy, które hiszpańscy sędziowie robią dobrze. Listę wstawiam poniżej, zachęcam do przeczytania.

0

Haha, czyli może w przyszłym roku. Idźcie mnie z takimi njusami, bo nie wyczymie...

0

@Peciak Świat się kończy, zgadzam się z Peciakiem... gdzie rodzice popełnili błąd.
A tak na serio to jak najbardziej w punkt. Lecimy dalej.

3

Jestem bardzo ciekawy jak z Bayernem i Realem Flick ustawi zespół pod kątem defensywnym. Aż tak wysoka linia obrony jednocześnie mi imponuje i przeraża. Mam wrażenie, że z tak mocnymi ekipami jak Bayern i Real będzie to samobójstwo przy tak niepewnej naszej formacji... pytanie, czy Flick jest w stanie zagrać bardziej asekuracyjnie, czy yolo i gramy na zasadzie: jeśli rywal strzeli 9 bramek to wy macie strzelić ich 10 :)

Bardzo jestem tego ciekawy.

13

Mecz Barcelony dokładnie pokazał to o czym mówiłem jakiś czas temu - że krótka ławka da się w końcu we znaki... Podziękujmy Szwagrom.

Co do samego meczu to trudno - mimo wszystko podobało mi się jak cisnęli pod koniec. Pracujemy po prostu dalej, a Hansiemu Flickowi może to też da jakąś informację żeby rotować mniej lub rozsądniej na tak ciężkich terenach. Ale wciąż - pełna ufność we Flicka i tę drużynę. Nic się nie dzieje, lecimy dalej.

6

"Mamy już dobry skład" - Joan Laporta w sierpniu.

0

No i zajebiście, pomijając niezwykłego farta w tej akcji to początek pierwszej połowy bardzo dobry!

2

Po raz pierwszy od b. dawna miałem odruch by wyłączyć mecz. Nie przez grę Barcelony, nawet nie przez nieudolnych sędziów bo to jest tradycja, a przez... Ferrana. Niezwykle irytuje mnie ten zawodnik.

0

@Bartas7VeB Że co posiada?

7

Ale bym se zobaczył taką Barcelonę bez Ferrana Torresa.

12

Ferran to jeden z najgorszych piłkarzy Barcelony jakich widziałem w tym klubie w ostatnich wielu latach.

55 mmln i napinanie się w social mediach jak to ciężko nie ćwiczy...

0

Jakoś nawet nie jestem zaskoczony ani zły. Bardzo średni skład na taki stadion, a rotować trzeba. Powtarzam, że krótka ławka będzie dawała nam się we znaki, bo szwagry nie ogarnęły okienka...

Nie stracić drugiej, po przerwie Yamal i Raphinia i możemy to jeszcze wygrać.

4

@Comentateiro Mam nadzieje, że nadzieja Realu Madryt o jakimkolwiek trofeum podczas tego sezonu, bo wszystko bierze ekipa Flicka.

2

@mekston Generała Franciszka Kleeberga 44, 41-218 Sosnowiec

3

Mam do sprzedania znicze i wkłady, promocyjna cena 30 zł za jeden znicz i 10 zł za jeden wkład, piszcie priv

1

@Kapitan hawk Ciągnie swój do swego.

1

@esem91 @TheNekro94 W tej scenie ścieżka dźwiękowa była idealnie dobrana, mega lubię ten moment:


7

@ranger3120 To na bank @RoberDzik

0

@RoberDzik " ja mam taki styl bycia, że lubię sobie popisać głupoty i pośmiać się z innymi kibicami"

O to to, w punkt!

9

Good Morning Mr. Szczesny, would you like to be our first goalkeeper?

Kind regards
Szwagry Laporta & Deco

twitter.com/Senna_Sempre_12/status/1839019693203755185

15

@Deviler Nie no takie puree z masełkiem to sztos

9

@Luciano99 teraz się śmiejesz, ale jak Ci wykupie ten cały zakładzik razem z Wami wszystkimi za hajs z tej współpracy to zostanie tylko płacz i zgrzytanie zębów

32

Real nie ma po co wychodzić na boisko za miesiąc

twitter.com/Meczykipl/status/1839176705430127076

0

@Popitek12 A Cristiano Ronaldo to piłkarz.
@kanver_ Mnie odcinki 3 i 7 się podobały, gorszych momentów bardziej upatrywałbym w tempie, ale to moje zdanie.
@Kgorecki2500 Gra.

6

Pojawił się zwiastun drugiego sezonu The Last of Us. Pierwszy sezon był wg. mnie dobry, a momentami bardzo dobry, więc liczę na utrzymanie poziomu i ciężkiego klimatu.

twitter.com/StreamOnMax/status/1839319097273889280

0

@Kamiloza91
Z tego co się orientuję jest parę opcji:
1. 7 dni za darmo, a później 24-26 Euro co miesiąc.
2. Kupno jednej wersji, ale chyba bez aktualizacji koszt 400 - 900 zł i wyżej w zależności od wersji.
3. Najbardziej opłacalna wersja, ale w sumie przeznaczona głównie dla designerów - miesięczna płatność za cały pakiet Adobe Creative Cloud za ok. 36 Euro na rok, po roku ok. 70 Euro

Nie wiem do jakiego użytku, ale jeśli nie chcesz płacić miesięcznie kilkadziesiąt Euro i użytek jest domowy, to moim zdaniem powinieneś się rozejrzeć za innymi programami typu Affinity, bo cenowo wypadają lepiej :)

https://wingsbridge.pl/bezplatne-alternatywy-dla-photoshopa-co-jest-najlepsze/
https://spidersweb.pl/2021/06/photoshop-zamienniki-alternatywy-najlepsze-programy-graficzne.html

0

@4drian0 Zabawne, że sporo premier będzie w lutym, bo wszyscy się boją jesieni i GTA VI :D

Ale coraz bardziej mam wrażenie, że GTA VI wypadnie na 2026.

2

@Kidd Coś w tym jest, ale trzeba też przyznać i mocno skrytykować wiele jego ruchów i sytuacji jak np. z Xavim, wciskanie kitów na konferencjach, zbytnią propagandę, czy dla mnie beznadziejne okienko transferowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?