macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ będzie grillowanie Ter Stegena w najnowszym Un Toc De La Rambla przez Maćka Miko :D
0
@don'T.R.I.P.e Do tego to jeszcze daleko + paru zawodników wróci.
53
Pierwsza kolejka LM, wyjazd, gramy od 10 (!) minuty w 10, cały plan na mecz się posypał i trzeba było szybko łatać, a na La Bambie głosy, że Bayern nas zmiecie, że nie będziemy w "8", że ogólnie to kończyć sezon, bo nic się dobrego nie wydarzy.
La Bamba niezmienna od lat, durnota miesza się ze śmiesznością.
4
Ale to jest zimny prysznic po tym ostatnim disneylandzie :D
Może i dobrze. Zobaczymy jak to wpłynie na Barcelonę.
0
Haha, Ter Stegen znowu się nie rzucił, tylko odprowadzał piłkę wzrokiem, WTF
8
To jest jeden z najgorszych meczów Ter Stegena w historii jego występów w Barcelonie. Moim zdaniem po prostu zawalił nam ten mecz.
1
Znowu Ter Stegen nie zrobił tyle ile powinien...
4
@MesQueUnClub96 Grając w "10", na wyjeździe, z dobrą drużyną. Szok i niedowierzanie.
12
Moim zdaniem jak na granie w "10" i okoliczności to naprawdę nie gramy źle. W drugiej połowie trochę zniwelowaliśmy błędy i chaos z pierwszej, staramy się grać mądrze.
2
@Luciano99 @jowita weź, nie dość, że bramkę zakryje to i całą połowę boiska
1
Ter Stegen jest do zmiany, nie wierzę w to, błąd za błędem...
5
Dobrze Ter Stegen teraz
0
Dobry pomysł na tą drugą połowę. Tutaj Monaco będzie dominować i przeważać, to oczywiste, ale będąc skoncentrowanym w obronie, wyprowadzając kontry i czasami utrzymywać się przy piłce jak przed chwilą mamy szanse. Kluczem będzie koncentracja.
9
I to są te różnice...
twitter.com/Wyszczekany_/status/1836122357938733405
35
Oj jak bardzo w punkt. Bardzo mnie dzisiaj striggerował Ter Stegen. Podobnie jak Araujo, z tym, że Ter Stegen jest starszy i bardziej doświadczony. Debilny błąd i najgorsze, że takie coś mu się co jakiś czas przydarza.
twitter.com/michalgajdek/status/1836847912392745209
8
Ogólnie to dziwią mnie komentarze, że ten zawodnik niewidoczny, tamten też etc. Przecież oni nawet nie mieli czasu by dobrze wejść w ten mecz, w 10 minucie już wszystko było zaprzepaszczone i trzeba było totalnie na nowo przemyśleć cały pomysł i plan na to spotkanie. Obraz gry i to, że dany zawodnik jest niewidoczny jest tylko i wyłącznie wynikiem czerwonej kartki, a co za tym idzie głównym winowajcom jest po prostu Ter Stegen.
PS. Żewłakow p****i, że nie poznaje Barcelony. A jak ma poznawać, jak od 10 minuty grają w "10". Nie rozumiem dlaczego o tym się wręcz zapomina, przecież to jest GŁÓWNA sytuacja, która naznaczyła mecz.
25
Moim zdaniem wyciągnęliśmy z tej połowy naprawdę bardzo dużo. Teraz mądra przemowa sztabu trenerskiego, parę zmian by zniwelować mnóstwo niedokładności i możemy wywieźć naprawdę niezły wynik.
Ale z tym Ter Stegenem to dajcie spokój, kto to widział...
2
top 10 bramkarzy do kupienia, wysoka jakość w rozsądnej cenie
[SZUKAJ]
13
@Seneka No ciekawe k***a dlaczego skoro grają w 10...
40
Szkoda, że w sumie nawet nie zobaczyliśmy jaki pomysł ma Flick na ten mecz, bo w 10 minucie to poszło się j***ć i trzeba o 180 stopni obrócić ten pomysł. Nienawidzę takich kretyńskich błędów u zawodników tak doświadczonych. Takie błędy powinny mieć bardzo duże konsekwencje.
0
@marcin62 i to w niedziele o 5:30 rano
28
Choćbyśmy to jakimś cudem wygrali to i tak nie można Ter Stegenowi tego durnego błędu przepuścić. Za dużo było indywidualnych wpadek w tych rozgrywkach w ostatnich latach. W końcu coś tutaj musi się zmienić, a Ter Stegen jeśli ma być na kolejne sezony w Barcelonie to musi się ogarnąć.
0
No i zajebiście. Ale pamiętajmy, że i tak to będzie BARDZO trudny mecz.
8
Myślicie, że zestaw wartości Ter Stegena pozwala go krytykować, czy jest taki jak Araujo i nie można?
4
Ter Stegen to jest jakiś żart w europejskich pucharach. Ja nie ogarniam dlaczego my zawsze musimy tak kretyńskie i podstawowe błędy popełniać w tych rozgrywkach... Araujo 2024, Ter Stegen 2024, a to dopiero pierwsza kolejka. Na takie błędy żaden trener świata nie zaradzi, to zawodnik musi wziąć odpowiedzialność za takie błędy.
2
@TheNekro94 Co zaorał
https://i.makeagif.com/media/6-14-2014/xhd2Yg.gif
6
Niesamowite ile tam na tym boisku jest miejsca :D
Właśnie za to lubię MLS, totalnie radosny futbol i dużo rozrywki.
1
@Lionel_Messi10 Lepiej się nie dało, perfekcyjny strzał.
5
Atlanta jaka bramka na 2:2 :O
Ślicznie uderzył.
15
Ale niesamowita wrzawa podczas wejścia Messiego, wow.