0

Ależ będzie grillowanie Ter Stegena w najnowszym Un Toc De La Rambla przez Maćka Miko :D

0

@don'T.R.I.P.e Do tego to jeszcze daleko + paru zawodników wróci.

53

Pierwsza kolejka LM, wyjazd, gramy od 10 (!) minuty w 10, cały plan na mecz się posypał i trzeba było szybko łatać, a na La Bambie głosy, że Bayern nas zmiecie, że nie będziemy w "8", że ogólnie to kończyć sezon, bo nic się dobrego nie wydarzy.

La Bamba niezmienna od lat, durnota miesza się ze śmiesznością.

4

Ale to jest zimny prysznic po tym ostatnim disneylandzie :D
Może i dobrze. Zobaczymy jak to wpłynie na Barcelonę.

0

Haha, Ter Stegen znowu się nie rzucił, tylko odprowadzał piłkę wzrokiem, WTF

8

To jest jeden z najgorszych meczów Ter Stegena w historii jego występów w Barcelonie. Moim zdaniem po prostu zawalił nam ten mecz.

1

Znowu Ter Stegen nie zrobił tyle ile powinien...

4

@MesQueUnClub96 Grając w "10", na wyjeździe, z dobrą drużyną. Szok i niedowierzanie.

12

Moim zdaniem jak na granie w "10" i okoliczności to naprawdę nie gramy źle. W drugiej połowie trochę zniwelowaliśmy błędy i chaos z pierwszej, staramy się grać mądrze.

2

@Luciano99 @jowita weź, nie dość, że bramkę zakryje to i całą połowę boiska

1

Ter Stegen jest do zmiany, nie wierzę w to, błąd za błędem...

5

Dobrze Ter Stegen teraz

0

Dobry pomysł na tą drugą połowę. Tutaj Monaco będzie dominować i przeważać, to oczywiste, ale będąc skoncentrowanym w obronie, wyprowadzając kontry i czasami utrzymywać się przy piłce jak przed chwilą mamy szanse. Kluczem będzie koncentracja.

9

I to są te różnice...

twitter.com/Wyszczekany_/status/1836122357938733405

35

Oj jak bardzo w punkt. Bardzo mnie dzisiaj striggerował Ter Stegen. Podobnie jak Araujo, z tym, że Ter Stegen jest starszy i bardziej doświadczony. Debilny błąd i najgorsze, że takie coś mu się co jakiś czas przydarza.

twitter.com/michalgajdek/status/1836847912392745209

8

Ogólnie to dziwią mnie komentarze, że ten zawodnik niewidoczny, tamten też etc. Przecież oni nawet nie mieli czasu by dobrze wejść w ten mecz, w 10 minucie już wszystko było zaprzepaszczone i trzeba było totalnie na nowo przemyśleć cały pomysł i plan na to spotkanie. Obraz gry i to, że dany zawodnik jest niewidoczny jest tylko i wyłącznie wynikiem czerwonej kartki, a co za tym idzie głównym winowajcom jest po prostu Ter Stegen.

PS. Żewłakow p****i, że nie poznaje Barcelony. A jak ma poznawać, jak od 10 minuty grają w "10". Nie rozumiem dlaczego o tym się wręcz zapomina, przecież to jest GŁÓWNA sytuacja, która naznaczyła mecz.

25

Moim zdaniem wyciągnęliśmy z tej połowy naprawdę bardzo dużo. Teraz mądra przemowa sztabu trenerskiego, parę zmian by zniwelować mnóstwo niedokładności i możemy wywieźć naprawdę niezły wynik.

Ale z tym Ter Stegenem to dajcie spokój, kto to widział...

2

top 10 bramkarzy do kupienia, wysoka jakość w rozsądnej cenie
[SZUKAJ]

13

@Seneka No ciekawe k***a dlaczego skoro grają w 10...

40

Szkoda, że w sumie nawet nie zobaczyliśmy jaki pomysł ma Flick na ten mecz, bo w 10 minucie to poszło się j***ć i trzeba o 180 stopni obrócić ten pomysł. Nienawidzę takich kretyńskich błędów u zawodników tak doświadczonych. Takie błędy powinny mieć bardzo duże konsekwencje.

0

@marcin62 i to w niedziele o 5:30 rano

28

Choćbyśmy to jakimś cudem wygrali to i tak nie można Ter Stegenowi tego durnego błędu przepuścić. Za dużo było indywidualnych wpadek w tych rozgrywkach w ostatnich latach. W końcu coś tutaj musi się zmienić, a Ter Stegen jeśli ma być na kolejne sezony w Barcelonie to musi się ogarnąć.

0

No i zajebiście. Ale pamiętajmy, że i tak to będzie BARDZO trudny mecz.

8

Myślicie, że zestaw wartości Ter Stegena pozwala go krytykować, czy jest taki jak Araujo i nie można?

4

Ter Stegen to jest jakiś żart w europejskich pucharach. Ja nie ogarniam dlaczego my zawsze musimy tak kretyńskie i podstawowe błędy popełniać w tych rozgrywkach... Araujo 2024, Ter Stegen 2024, a to dopiero pierwsza kolejka. Na takie błędy żaden trener świata nie zaradzi, to zawodnik musi wziąć odpowiedzialność za takie błędy.

6

Niesamowite ile tam na tym boisku jest miejsca :D
Właśnie za to lubię MLS, totalnie radosny futbol i dużo rozrywki.

1

@Lionel_Messi10 Lepiej się nie dało, perfekcyjny strzał.

5

Atlanta jaka bramka na 2:2 :O
Ślicznie uderzył.

15

Ale niesamowita wrzawa podczas wejścia Messiego, wow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?