macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Swoją drogą rozwala mi to głowę, że mamy 0:3 w 60 minucie przy pełnej dominacji z Gironą z którą zawsze mieliśmy mnóstwo problemów, a gdyby skuteczność była wyższa to mogłoby być w tym momencie spokojnie 0:5. Chwilo trwaj.
10
Oby to była zmiana tylko ze względów ostrożności, a nie jakaś poważniejsza kontuzja. Na razie wstrzymałbym się z wyrokami etc.
2
Nosz Robert, taka śliczna akcja...
1
Jedynym dla mnie minusem jest czasem niepewna obrona, ale przewagę mamy bardzo dużą, więc już na spokojnie :)
2
Cudowna jest ta Barcelona. Chwilo trwaj i niech kulminacja będzie w El Clasico.
1
@Rust_Cohle @Who_you_mam Może i nie pomogliście, ale za to się uśmiechnąłem!
0
Co Laboga tam powiedział, że taki pojazd na niego?
4
@Kapitan hawk jak tam łowy? Dzisiaj będzie grubo, liczymy na potężne sprawozdanie!
1
@Arden Niech sobie poczyta w takim razie:
https://www.fcbarca.com/120067-oficjalnie-nowe-zasady-sedziowania-na-sezon-2024-25,dyskusja-14723047.html
0
@kanver_ Dobra, teraz to ma sens :)
11
To się układa w logiczną całość: nie było za bardzo transferów latem, bo wszystko poszło na sędziów. Gwizdnęli nam już 2 karne, a mamy 5 kolejkę, dużo fauli na naszą korzyść, WTF.
Laporta jak zwykle 2 kroki przed wszystkimi.
1
Hahahahaha, ale Gala i inne Madrycioki mają teraz pianę w mordzie :D
Ale szczerze to ja bym karnego gwizdnął.
2
Dobra, trudno. Jak będzie 1:2 - gramy dalej, nic się nie dzieje.
0
A ja szanuję za takie decyzje jak Raphinii, jest 2:0, jest kontrola, więc można sobie na to pozwolić, bo piłka to nie tylko zwycięstwa, a dla mnie przede wszystkim atrakcyjność. Dlatego wybrałem Barcelonę, a nie Real ;)
2
O kur, aż mi drgnął
28
Ten pressing Barcelony Flicka jest niesamowity.
1
No i zajebiście.
0
Balde no co Ty mordo...
0
Girona póki co nie istnieje.
2
@Danny Gaucho Jeszcze gdyby zaczynali mecze punktualnie! Może do mundialu ogarną.
7
Zajebiste jest to tłumaczenie się sędziów przez mikrofon. Oczywiście na to Tebas nie pójdzie w La Lidze bo by wyszło sędziowanie często pod Real, ale przynajmniej w MLS można nacieszyć się takim rozwiązaniem.
0
EDIT: Spalony niestety :(
3
Ciekawe czy @Popitek12 ogląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Pierwsza bramka Leo śliczna, ładnie minął przeciwnika i przymierzył
2
@adamek20151 @Adran360 Dzięki, czyli trochę po****ane jak na USA przystało...
1
Jak to wygląda z wygraniem MLS? Inter Miami z tego co widzę ma ok. 6-7 pkt. przewagi, ale pamiętam, że to nie jest tak jak w Europie, więc jak to wygląda i co musi zrobić Inter Miami by wygrać MLS?
1
@Adran360 Ciekaw jestem jak będzie na MŚ. 2 lata to niedużo czasu...
0
Murawa widzę TOP w tym Miami niczym bagna w RDR2
5
Ale mnie wk****a, że w tych Stanach prawie za każdym razem te mecze zaczynają się z 10/15 min. opóźnieniem...
2
@Encore Szkoda, ale trudno. W Realu nie widać póki co jakiejś poprawy, a z taką grą o stratę punktów aż tak trudno nie będzie. Zresztą już to zrobili 2x, a mamy dopiero 5 kolejkę.
5
Dobra, powoli w końcu koniec tej madryckiej pseudopiłki, obrzydliwa gra. Jutro wraca Barcelona Flicka grająca jak do tej pory nieporównywalnie atrakcyjniej co przynosi również lepsze wyniki i oby jutro ten status quo został utrzymany. Barcelona przynosi radość swoją grą, Real zmęczenie, a nawet i momentami wstyd.