7

Swoją drogą rozwala mi to głowę, że mamy 0:3 w 60 minucie przy pełnej dominacji z Gironą z którą zawsze mieliśmy mnóstwo problemów, a gdyby skuteczność była wyższa to mogłoby być w tym momencie spokojnie 0:5. Chwilo trwaj.

10

Oby to była zmiana tylko ze względów ostrożności, a nie jakaś poważniejsza kontuzja. Na razie wstrzymałbym się z wyrokami etc.

2

Nosz Robert, taka śliczna akcja...

1

Jedynym dla mnie minusem jest czasem niepewna obrona, ale przewagę mamy bardzo dużą, więc już na spokojnie :)

2

Cudowna jest ta Barcelona. Chwilo trwaj i niech kulminacja będzie w El Clasico.

1

@Rust_Cohle @Who_you_mam Może i nie pomogliście, ale za to się uśmiechnąłem!

0

Co Laboga tam powiedział, że taki pojazd na niego?

4

@Kapitan hawk jak tam łowy? Dzisiaj będzie grubo, liczymy na potężne sprawozdanie!

0

@kanver_ Dobra, teraz to ma sens :)

11

To się układa w logiczną całość: nie było za bardzo transferów latem, bo wszystko poszło na sędziów. Gwizdnęli nam już 2 karne, a mamy 5 kolejkę, dużo fauli na naszą korzyść, WTF.

Laporta jak zwykle 2 kroki przed wszystkimi.

1

Hahahahaha, ale Gala i inne Madrycioki mają teraz pianę w mordzie :D
Ale szczerze to ja bym karnego gwizdnął.

2

Dobra, trudno. Jak będzie 1:2 - gramy dalej, nic się nie dzieje.

0

A ja szanuję za takie decyzje jak Raphinii, jest 2:0, jest kontrola, więc można sobie na to pozwolić, bo piłka to nie tylko zwycięstwa, a dla mnie przede wszystkim atrakcyjność. Dlatego wybrałem Barcelonę, a nie Real ;)

2

O kur, aż mi drgnął

28

Ten pressing Barcelony Flicka jest niesamowity.

1

No i zajebiście.

0

Balde no co Ty mordo...

0

Girona póki co nie istnieje.

2

@Danny Gaucho Jeszcze gdyby zaczynali mecze punktualnie! Może do mundialu ogarną.

7

Zajebiste jest to tłumaczenie się sędziów przez mikrofon. Oczywiście na to Tebas nie pójdzie w La Lidze bo by wyszło sędziowanie często pod Real, ale przynajmniej w MLS można nacieszyć się takim rozwiązaniem.

0

EDIT: Spalony niestety :(

3

Ciekawe czy @Popitek12 ogląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Pierwsza bramka Leo śliczna, ładnie minął przeciwnika i przymierzył

2

@adamek20151 @Adran360 Dzięki, czyli trochę po****ane jak na USA przystało...

1

Jak to wygląda z wygraniem MLS? Inter Miami z tego co widzę ma ok. 6-7 pkt. przewagi, ale pamiętam, że to nie jest tak jak w Europie, więc jak to wygląda i co musi zrobić Inter Miami by wygrać MLS?

1

@Adran360 Ciekaw jestem jak będzie na MŚ. 2 lata to niedużo czasu...

0

Murawa widzę TOP w tym Miami niczym bagna w RDR2

5

Ale mnie wk****a, że w tych Stanach prawie za każdym razem te mecze zaczynają się z 10/15 min. opóźnieniem...

2

@Encore Szkoda, ale trudno. W Realu nie widać póki co jakiejś poprawy, a z taką grą o stratę punktów aż tak trudno nie będzie. Zresztą już to zrobili 2x, a mamy dopiero 5 kolejkę.

5

Dobra, powoli w końcu koniec tej madryckiej pseudopiłki, obrzydliwa gra. Jutro wraca Barcelona Flicka grająca jak do tej pory nieporównywalnie atrakcyjniej co przynosi również lepsze wyniki i oby jutro ten status quo został utrzymany. Barcelona przynosi radość swoją grą, Real zmęczenie, a nawet i momentami wstyd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?