1

Dobra, będzie zemsta za Puchar Gampera :vvv
Ale spoko to wygląda wg. mnie, są szanse na awans nawet mimo spieprzenia składu przez Szwagrów o czym nie wolno zapominać.

0

O, na City do Czech można by się wybrać, zajebiście

3

1

Chomiki posiadają 16 zębów, z których 4 to siekacze, 2 to kły, a 10 to zęby trzonowe. Siekacze chomika rosną przez całe jego życie, ponieważ szybko się zużywają podczas gryzienia pokarmu i drapania. Kły służą głównie jako narzędzia do obrony i rozdarcia pokarmu, a zęby trzonowe są odpowiedzialne za mielenie i kruszenie jedzenia w jamie ustnej.

Ważne jest, aby dietę chomika dostosować do jego potrzeb pokarmowych, ponieważ źle dobrane jedzenie może prowadzić do chorób zębów i jamy ustnej. Oprócz diety warto też zapewnić chomikowi odpowiednią pielęgnację zębów, na przykład poprzez dostarczanie mu materiałów do przegryzania, takich jak odpowiednie gałęzie czy kamienie, które pomagają w naturalnym ścieraniu zębów. Bardzo fajnym rozwiązaniem są tunele dla małych zwierząt, które najczęściej robi się tak, by były jadalne dla chomików.

4

To był najlepszy występ Cristiano Ronaldo jaki widziałem w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ale zajebiście brzmi ten angielski Buffona z tą domieszką włoskiego akcentu :D

4

Śmiesznie by było jakby CR wyszedł po tą nagrodę, a Ceferin powiedział, że daje nagrodę kapitalnemu piłkarzowi, DRUGIEMU najlepszemu zawodnikowi w historii :D

CR by chyba j***ął Ceferina tą nagrodą

1

@pt9 Właśnie gwizdałem przed chwilą

3

@Kessie @Luciano99 on jest do zwolnienia, mówiłem Ci

0

@shinthps Sprytnie!

1

@Rust_Cohle Zaraz po Cant Del Barca*
Jak zwykle prawie w punkt

0

Zrypali trochę ten hymn dając wokal na najbardziej wybijający się dźwięk i tłumiąc instrumentalność. Nie jest to już tak epickie :(

14

@Popitek12 jak zwykle literówka Popitek - wóda*

23

"pracę"

xDDDDDDDDDDDDDDD

3

Bardzo dobra nitka, polecam. Szkoda tylko, że Flick będzie mieć trudności w składzie...

twitter.com/FutbolwNitce/status/1828851518960697789

3

@AlwaysBlaugrana
Bayer: Ok, zadzwonimy do Pana
Deco: Ale ja nie mam telefonu
Bayer: Okej, okej...

4

@JimMorrisonFCB Ja się bardzo zawiodłem na Laporcie teraz. O ile gdy przyszedł to zrobił sporo dobrego i zatrudnił świetnych ludzi (Reverter, Alemany), ale później totalnie się pogubił, kompromitacja instytucjonalna goniła kolejną kompromitacje i mam wrażenie, że nie zrobił tyle ile mógłby zrobić. O to mam największe pretensje i przez to czuję dużą irytację Laportą. Nie wiem co musi zrobić bym ponownie mu zaufał i chciał by wygrał wybory w 2026. Jest jeszcze sporo czasu, ale ciężko o jakikolwiek optymizm - mocno się zawiodłem w ostatnich ok. 2 latach.

5

@doc Mieli k***a rok by się przygotować do tego okienka...

hehehehehehehehehehe
twitter.com/konfidencik112/status/1829124796178665927

1

@maroon O każdy.

5

@Kgorecki2500 Tam była liczba mnoga, ale w sumie racja, Laporta teraz pewnie siedzi na Skype z Deco, który jest skacowany po urodzinach i się dziwią czego oni się czepiają, przecież był kontrakt na dużą skalę :D

@Rust_Cohle No musiał przyjść i jeszcze bardziej wk****ć
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTX6tDtnDwBU4-jruEiFyai65xq4JfBGoYhhA&s

5

"Jesteśmy w stanie podpisać kontrakty na dużą skalę"
Joan Laporta 25.07.2024

Spieprzone prawie każde negocjacje, żadnemu zawodnikowi nie można było dać gwarancji rejestracji, oddanie najlepszego pomocnika zeszłego sezonu, a jedynym wzmocnieniem jest Dani Olmo - świetny zawodnik, ale za kupę kasy z wątpliwą historią kontuzji i na pozycje, gdzie jest wielu innych zawodników, co więcej Dani Olmo pominął 2 kolejki, bo nie można było go zarejestrować, w tym czasie wypada 17 letni Bernal, który grał na pozycji od lat dobrze nieobsadzonej. Tymczasem Dyrektor Sportowy parę dni przed końcem okienka leci sobie do ojczyzny świętować urodziny.

"Mamy już dobry skład"
Joan Laporta 12.08.2024

Kurtyna. Mnie to tak wk****a, że Laporta z Deco powinni od każdego kibica La Bamby i nie tylko zebrać porządnie w ryj. Co to jest za kompromitacja i wstyd...

6

@MichuZ44 To brat Pepa Guardioli.

2

@Aragorn33 Spokojnie, mamy dopiero końcówkę sierpnia, szacuję że tak ok. września/października będziemy mieli podobne informacje :)

4

@JimMorrisonFCB Spokojnie "jeśli wróci do zasady 1:1", więc nie ma na to szans już teraz :)

1

@Popitek12 Miłosław Zero IPA lub Mini Maxi IPA z Pinty.

A osobiście polecam jeszcze 1 na 100 z Kormorana - nie do końca bezalkoholowe, bo 1%, ale już podchodzi pod tę kategorię.

1

@Kidd Może, ale największe prawdopodobieństwo niepowodzenia jest bardziej przez braki w składzie niż potencjalne błędy taktyczne. Ale oczywiście wszystko zależy od sezonu etc. Po prostu uważam, że nie starczy nam pary w pewnym momencie przez przeciętną ławkę.

11

Nawet @AFA @Kessie i @Bocheno1 nie są w stanie tak spieprzyć roboty jak prawdopodobnie zrobili to Laporta z Deco podczas tego okienka.

Wybitna i niespotykana niekompetencja połączona z bezczelnym populizmem wynikającym z kontroli mediów.

Jeśli cokolwiek pójdzie źle w tym sezonie (a niestety sporo na to wskazuje, bo moim zdaniem w końcu zabraknie nam pary w kluczowych momentach sezonu przez nieprzemyślaną ławkę), to wara od Flicka. Potężna krytyka powinna spaść tylko i wyłącznie na Laportę z Deco.

1

@PizzerMan Podbijam jak @Luciano99 do @Sysia11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?