1

K***a tutaj już 1:1 powinno byc... :(

1

Dobrze weszli w tę drugą połowę

8

Dla mnie to jest karny dla Barcelony

0

Super, że Flick tak szybko reaguje

11

Moim zdaniem to jest do wygrania - nieco więcej dokładności, chłodniejsza głowa w kluczowych dograniach, zmiana Gerarda Martina i Ferrana i możemy to ogarnąć.

4

Trzeba winko by otworzyć, bo Rayo powoli staje się takim drugim Getafe pod względem wk***ych drużyn (nie licząc ofc Realu, ale to inna liga).

10

Ale to jest i będzie wk***y, irytujący i męczący mecz dla nas jako kibiców Barcelony jak i dla samych piłkarzy. Jak tutaj uda się zdobyć 3 pkt. to dla mnie będzie większe osiągnięcie niż wygrane z Valencią i Bilbao.

1

Ter Stegen WTF, miał po prawej k***a bliżej Cubarsiego, czasami aż ciężko uwierzyć w te błędy...

0

@Guess W sumie racja, tam piłka nie wyszła...

3

Masakra ile jest niedokładności u wszystkich. Bardzo słaba koncentracja czego dowodem jest bardzo prosty i wstydliwy błąd Kounde przy linii... Zawodnicy w szoku, że Rayo tak gra, muszą się ogarnać, bo ten mecz mimo wszystko jest do wygrania przy lepszej celności i koncentracji.

7

Ter Stegen bardzo słabo niestety, powinien to obronić...

1

@mekston Tak, ale oby nie jak Roma, Liverpool i mnóstwo innych zespołów :)

1

Rayo jakby grało o Puchar Wszechświata. Niesamowita jest ich werwa. Ale mam wrażenie, że tego nie wytrzymają kondycyjnie, bo to jest absurdalne tempo

0

@Rhoo Tę "taktykę" pamiętam z czasów Mourinho i Barcelony Guardioli ;)

0

Ale dramatyczna murawa jest na Vallecas... to będzie trudny mecz.

9

@bari_94 I niech Messi na to spotkanie przyniesie tam puchar MŚ i nagrodę dla najlepszego gracza MŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

28

W ogóle ta przerwa reprezentacyjna jest tak z d*py teraz, zwłaszcza po tak intensywnym w reprezentacyjne spotkania okresie letnim... dramatycznie jest to wszystko poustawiane. Może i my mamy szwagrów w Barcelonie, ale niemniejsi są w FIFIE i UEFIE.

2

@vangoor No La Bamba jest niezwykła pod tym względem :D
Ale podczas meczu siatkarzy było podobnie.

@Omoziu W punkt, śpiewałem to na Camp Nou 2 lata temu :)

32

Może i mam dość Laporty, może i mam dość Deco, może i mam dość pseudodziennikarzy wypuszczających farmazony, może i mam dość chaosu, wiecznych problemów na poziomie zarządzania i grubych (!) kompromitacji wynikających z niekompetencji...

...ale dziś znów usiądę jak jakiś dzeciak i będę się jarać tym, że gra moja ulubiona drużyna piłkarska. Mam nadzieje, że znów tak jak ostatnio Barcelona dowiezie na poziomie sportowym, a w drużynie będzie dziś, jutro i za pół roku widoczny progres, tak jak do tej pory. Vamos!

twitter.com/FCBW_MEDIA91/status/1580285714935054336

0

@Faro Spokojnie, panuje optymizm.

0

@FcPortoFan1999 Ćśśśś

6

@gadzinakun Getafe.

7

@Kgorecki2500 A ja Nico... :/

1

Gdyby Laporta z Deco robili gry:

twitter.com/johnny_oats/status/1827810629346115844

0

@abram3k Przepraszam.

15

@Norkusik Dlaczego marne pocieszenie? Nie mieliśmy Mallorci czy Valladolid, tylko Valencię i Bilbao, a patrząc na różne problemy z niedostępnością zawodników i trenerem, który wciąż uczy się zawodników, a oni jego to naprawdę wygląda to dobrze :)

13

Cudowny mecz. Villarreal 3 pkt z Celtą, a to oznacza, że za ok. 24h Barcelona może być samodzielnym liderem La Ligi Tebasa jeśli jutro wygra z Rayo :)

0

Karny dla Villarreal :D

4

Grube meczycho, taki futbol chce się oglądać, a nie jakichś Mekambów czy innych Viniciusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Aj szkoda, minimalny to musiał być spalony Villarreal. A Celta przed chwilą słupek :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?