macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
K***a tutaj już 1:1 powinno byc... :(
1
Dobrze weszli w tę drugą połowę
8
Dla mnie to jest karny dla Barcelony
0
Super, że Flick tak szybko reaguje
11
Moim zdaniem to jest do wygrania - nieco więcej dokładności, chłodniejsza głowa w kluczowych dograniach, zmiana Gerarda Martina i Ferrana i możemy to ogarnąć.
4
Trzeba winko by otworzyć, bo Rayo powoli staje się takim drugim Getafe pod względem wk***ych drużyn (nie licząc ofc Realu, ale to inna liga).
10
Ale to jest i będzie wk***y, irytujący i męczący mecz dla nas jako kibiców Barcelony jak i dla samych piłkarzy. Jak tutaj uda się zdobyć 3 pkt. to dla mnie będzie większe osiągnięcie niż wygrane z Valencią i Bilbao.
1
Ter Stegen WTF, miał po prawej k***a bliżej Cubarsiego, czasami aż ciężko uwierzyć w te błędy...
0
@Guess W sumie racja, tam piłka nie wyszła...
3
Masakra ile jest niedokładności u wszystkich. Bardzo słaba koncentracja czego dowodem jest bardzo prosty i wstydliwy błąd Kounde przy linii... Zawodnicy w szoku, że Rayo tak gra, muszą się ogarnać, bo ten mecz mimo wszystko jest do wygrania przy lepszej celności i koncentracji.
7
Ter Stegen bardzo słabo niestety, powinien to obronić...
1
@mekston Tak, ale oby nie jak Roma, Liverpool i mnóstwo innych zespołów :)
1
Rayo jakby grało o Puchar Wszechświata. Niesamowita jest ich werwa. Ale mam wrażenie, że tego nie wytrzymają kondycyjnie, bo to jest absurdalne tempo
0
@Rhoo Tę "taktykę" pamiętam z czasów Mourinho i Barcelony Guardioli ;)
0
Ale dramatyczna murawa jest na Vallecas... to będzie trudny mecz.
9
@bari_94 I niech Messi na to spotkanie przyniesie tam puchar MŚ i nagrodę dla najlepszego gracza MŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
28
W ogóle ta przerwa reprezentacyjna jest tak z d*py teraz, zwłaszcza po tak intensywnym w reprezentacyjne spotkania okresie letnim... dramatycznie jest to wszystko poustawiane. Może i my mamy szwagrów w Barcelonie, ale niemniejsi są w FIFIE i UEFIE.
2
@vangoor No La Bamba jest niezwykła pod tym względem :D
Ale podczas meczu siatkarzy było podobnie.
@Omoziu W punkt, śpiewałem to na Camp Nou 2 lata temu :)
32
Może i mam dość Laporty, może i mam dość Deco, może i mam dość pseudodziennikarzy wypuszczających farmazony, może i mam dość chaosu, wiecznych problemów na poziomie zarządzania i grubych (!) kompromitacji wynikających z niekompetencji...
...ale dziś znów usiądę jak jakiś dzeciak i będę się jarać tym, że gra moja ulubiona drużyna piłkarska. Mam nadzieje, że znów tak jak ostatnio Barcelona dowiezie na poziomie sportowym, a w drużynie będzie dziś, jutro i za pół roku widoczny progres, tak jak do tej pory. Vamos!
twitter.com/FCBW_MEDIA91/status/1580285714935054336
0
@Faro Spokojnie, panuje optymizm.
0
@FcPortoFan1999 Ćśśśś
6
@gadzinakun Getafe.
7
@Kgorecki2500 A ja Nico... :/
1
Gdyby Laporta z Deco robili gry:
twitter.com/johnny_oats/status/1827810629346115844
0
@abram3k Przepraszam.
15
@Norkusik Dlaczego marne pocieszenie? Nie mieliśmy Mallorci czy Valladolid, tylko Valencię i Bilbao, a patrząc na różne problemy z niedostępnością zawodników i trenerem, który wciąż uczy się zawodników, a oni jego to naprawdę wygląda to dobrze :)
13
Cudowny mecz. Villarreal 3 pkt z Celtą, a to oznacza, że za ok. 24h Barcelona może być samodzielnym liderem La Ligi Tebasa jeśli jutro wygra z Rayo :)
0
Karny dla Villarreal :D
4
Grube meczycho, taki futbol chce się oglądać, a nie jakichś Mekambów czy innych Viniciusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Aj szkoda, minimalny to musiał być spalony Villarreal. A Celta przed chwilą słupek :O