macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Popitek12 Co Ty gadasz :O
8
No i Nico w końcu w Barcelonie. A Wy jak zwykle narzekacie, nawet mi Was nie żal, wstyd mi za takich kibiców.
0
@4drian0 where half life 3
1
@Kgorecki2500 Lubisz starsze?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Gdyby GTA VI tworzyli Laporta z Deco.
twitter.com/levraibratz/status/1826572936137822560
0
Zazdro Pep... :/
1
@VegetaPolska Może jako firma nie czują się dobrze w sandboxach - jeśli więc mają to spieprzyć, to niech będzie to liniówka. Tym bardziej, że sandboxów, czy open worldów będzie raczej całkiem sporo na rynku w przyszłym roku.
@AFA konsola PS5 / Xbox Series S lub X, mam nadzieje, że pomogłem
21
Pierwsze, oficjalne screeny z Mafia 4 :)
Jaram się mocno, może być genialny klimat, tym bardziej że Sycylię bardzo lubię jako miejsce (okolice Katanii).
twitter.com/LegacyKillaHD/status/1825996436623765844
11
@Luciano99
Mówiłem Ci byś nie pozwalał się bawić @jowita @Bocheno1, masz po pracowniku, gratuluje
twitter.com/DudekPL4/status/1826904967094890925
3
@Rust_Cohle Ok
@ViscaelBarca2007 A ja mam wrażenie, że tam było dużo różnic w zdaniach i Laporta stwierdził, że te pachoły nie będą mu wchodzić z butami do klubu i ogarnął sobie osoby, które rzeczywiście się za bardzo nie sprzeciwiają. Ale jak było/jest naprawdę tego nigdy się raczej nie dowiemy.
@Kidd Ale przyznaj, że sprytnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zoker W sumie śmiesznie będzie jak kadra Flicka rzeczywiście tej całej beznadziejnej sytuacji wykręci jakiś super wynik w tym sezonie.
13
To w ogóle jest bardzo ciekawe jak bardzo Laporta się we wszystkim pogubił. Poza drobnymi błędami i klasycznym dla siebie populizmami pierwsza część jego kadencji była dobra i miejscami bardzo dobra. To co zawsze było silną stroną Laporty, czyli znajomości i dobór świetnych i mądrzejszych od siebie ludzi stało się znów rzeczywistością na początku tej kadencji. Zatrudnienie Revertera, czy Alemany'ego to kapitalne decyzje.
I nie wiedzieć czemu nagle Laporta stwierdził, że zmieni tych ludzi na kogoś nieporywnywalnie mniej kompetentnego. Co tam się odwadowicowało? W świetnym podcascie Un Toc De La Rambla chyba Błażej powiedzial fajne porównanie: że wcześniej Laporta jechał sobie na rowerku w najlepszej asyscie, a od jakiegos czasu stwierdził, że uj - pojedzie sam i w efekcie parę razy się koncertowo wy****ał :D
Wciąż uważam, że Laporta zrobił całkiem sporo dobrego dla tego klubu, ale niestety od dłuższego czasu zasługuje na dużą krytykę, bo zupełnie się pogubił i ciężko aż w to uwierzyć jak bardzo to jest odmienne od najlepszych cech Laporty które zawsze były jego mocnymi stronami. Może nawet jego go to wszystko przerosło? Nie wiem, ale mam nadzieję, że ta cała krytyka do niego dotrze i coś to zmieni. Trzeba żyć nadzieją, bo co innego nam pozostało...
Na szczęście jutro drużyna Flicka ora kolejnego rywala i niech ona będzie naszym światełkiem w tunelu. Ezz
2
@Culer9002 Może, ale moim zdaniem zawsze to jakieś przedstawienie emocji i moim zdaniem mogłoby to uruchomić jakąś pozytywną reakcję. Laporta lubi być uwielbiany przez publikę, a póki co jego PR jest chyba najgorszy w karierze. Tylko nie wiem czy on zdaje sobie z tego sprawę.
10
Z tego co widzę na zagranicznych social mediach to b. dużo jest krytyki zarządu, klubu i Laporty. Nie jestem fanem gwizdania na stadionach, ale w tym przypadku mam nadzieje, że Montuijc choć trochę sobie pogwiżdże na Laportę i to co się ostatnio dzieję.
27
Dzień dobry :)
twitter.com/ReshadFCB/status/1826188567208431855
0
@FcPortoFan1999 W sumie tę nachodzącą odsłonę nazwałbym bardziej prequelem. Szóstka i siódemka tak, ale piątka była fajna jak dla mnie. I widać vibe piątej odsłony w stylistyce tej nadchodzącej części.
1
@FcPortoFan1999 Tak, chociaż akcja gry dzieje się przed "trójką". Ogólnie wygląda to moim zdaniem bardzo obiecująco, czuć klimat trzeciej odsłony serii i dla mnie tej najlepszej. Mam nadzieje, że tego nie spieprzą w żaden sposób, bo zapowiada się coś naprawdę fajnego by połechtać nasze sentymenty :)
9
A wiecie, że dzisiaj zapowiedziano nowe Heroes of Might and Magic? Wzorowane jest na sławnej i genialnej "trójce". Trzymam kciuki, by wyszło zajebiście!
https://www.cdaction.pl/zapowiedzi/widzialem-nowe-heroes-of-might-and-magic-wyglad-sredni-ale-wnetrze-wspaniale
twitter.com/bsidePL/status/1826670257505009808
twitter.com/MightMagicGame/status/1826684587843449084
3
@juarez Endrick jest jedynym aktualnie grającym piłkarzem, który pamięta dzieciństwo @Comentateiro.
7
@Comentateiro Wybrał język faktów, to co się dziwisz.
4
@Comentateiro Nawet jeśli (bo miałoby to sens np. w kwestii pressingu), to sposób w jaki Gundo jest wypychany jest znów kompromitujący i obrzydliwy.
1
@wojopancer
3
@Rust_Cohle To wieczorkiem.
7
Przepiękny ten materiał Ćwiąkały. Kapitalne grillowanie Laporty i Deco, bardzo w punkt. Aż człowiek znów jest wk****y na tych szwagrów... Idę po meliskę, bo nie wyczymie
4
@Barceloniarz987 Właśnie oglądam, jestem w 6 minucie i już z 3x (ofc słusznie) powtórzył jak wielka to jest kompromitacja i jak bardzo to źle wizerunkowo wpływa na postrzeganie Barcelony.
Ale spoko, ważne, że Laporta zmienił dostawcę szynki i że panuje optymizm :)
7
@RoberDzik Może być, ale najważniejsze i tak, że panuje optymizm.
5
@Luciano99
- Ojciec mam plan
- Jaki?
- Kurła sprytny
2
@Zoker Tak.
15 znaków
4
@Rust_Cohle On jest zawsze tak zjarany, że i tak to pewnie podpisał
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/80541194_1402384439943684_8071572897396686848_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=7b2446&_nc_ohc=0SvX86ynIyAQ7kNvgE652l9&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=00_AYBL_0zcSsqFfzu_URifskArPXwRRUWovefskic63_faAQ&oe=66EDAC61
20
@FCB24 Ehh... no właśnie o to chodzi, że mógł tam postawić jakąkolwiek wiarygodną i ważną nagrodę typu Złota Piłka, nawet jakaś replika Champions League, czy cokolwiek innego, a "dziwnym trafem" postawił tam coś co wygląda jak puchar MŚ i jeszcze światło tak pada, że jest to bardzo niewidoczne, a kształtem ewidentnie przypomina najcenniejsze trofeum w piłce, które zdobył jego największy rywal. Przypadek? Może, ale ja w taki przypadek totalnie nie wierzę. Powtarzam, że moim zdaniem MŚ Messiego mu wyrządziło trwałą szkodę w mózgu i w jego emocjonalności i teraz będzie robić WSZYSTKO by oszukiwać rzeczywistość i jakkolwiek prowokować.
15
@FCB24 Naprawdę trzeba to tłumaczyć?
@Popitek12 Przestań w końcu chlać. Zgłoszone.