macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mnie C+ online działa, ale jakość jest bardzo słaba jak na 80zł/mies. i jak na informacje, że to pomiędzy 1080p, a 4k... następnym razem wybieram Playera jak tak dalej pójdzie.
9
Oho, Lewy do Yamala przed chwilą: "Słuchaj młody, ja poudaje dziś znowu Busquetsa ok? Weź tam coś pokombinuj z przodu, połataj, damy rade mordo hehe"
6
@pioz123 Nie wiem, ale Real na pewno będzie miał swoich przedstawicieli w finale - nie da się zagrać finału bez sędziów.
6
Fajnie Ćwiąkała wyjaśnił zasady nowej LM
1
@kamyk_23 Zazdro, mam nadzieje, że kiedyś też się tam wybiorę :)
0
@Zoker Haha, spokojnie, zluzuj majty mordo, to był tylko ŻART. Włącz C+ i oglądaj maszynę Flicka zaraz
1
@BartqRKO "(...) bo wydaje ci się, że tak wyglądają realia w całej Polsce."
Oczywiście, że nie. Piszę tylko ZE SWOJEJ perspektywy. Zdaję sobie sprawę, że np. na wsi to wygląda totalnie inaczej. Ale wszystko to co piszę, to przecież tylko moja perspektywa, a nie prawda objawiona.
4
Dobry skład, lecimy z nimi na mięciutko, rozkład jazdy znany...
0
@BartqRKO Miasto do 50k mieszkańców, ale często bywam w mieście 300k mieszkańców.
1
@SawneyBean Pokazałem Ci, że na każdy Twój problem A można znaleźć rozwiązanie B. Podobnie latem. Piszesz o tym, że zima ogranicza. Lato też - upały, które nie są zdrowe i burze, które też nie pozwalają Ci w danym momencie robić jakieś aktywności.
"rozumiem, że po pracy wracasz do domu i codziennie bierzesz dzieciaka na narty i snowboard tak? ;-) Bałwany też lepisz codziennie?"
Piszesz o pływaniu, czy o graniu w piłkę. Dokładnie tak samo mogę napisać: nad jezioro, czy na boisko chodzisz codziennie?
Twoje wypowiedzi jak dla mnie są bardzo ograniczone. Reasumując: dla mnie zima ma dużo więcej zalet, mimo że latem też potrafię czerpać b. dużo radości. Ale upały, burze, czy robale są dla mnie zbyt męczące (co nie znaczy że nie można sobie z tym poradzić). I tak samo można sobie poradzić zimą. Ale patrząc na wszystkie wady i zalety - wybieram zimę, zdecydowanie.
5
I cyk zaraz się uruchomi jakiś @Zoker czy inny rzezimieszek "ale dlaczego wy krytykujecie tego cristiano rywalizacja zakonczona ale macie kompleksy co on wam zrobił" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
25
No cóż Cristiano, jak to mówią: raz pod wozem, raz pod wozem.
1
@4drian0 Nowy projekt od Tarsier Studios mnie bardzo intryguje - Ci ludzie zrobili świetne 2 części Little Nightmares. Trzecia część robiona przez inne studio też ofc mnie ciekawi.
4
Już tylko niecałe 1.5h! Grzejemyyyyy
#InFlickWeTrust
twitter.com/ReshadFCB/status/1824744806712492043
twitter.com/janopileczce/status/1824748654915109244
1
@SawneyBean Pojeżdżę samochodem, bo większość dróg jest przejezdna, popływać mogę na basenie, pojechać mogę w góry, czy gdziekolwiek indziej by pozwiedzać np. muzea, lub również pozwiedzać obiekty na zewnątrz, gdyż spacer w śniegu jest zaskakująco możliwy, w piłkę można pograć na hali, lub część boisk jest zazwyczaj odśnieżona, więc też to nie stanowi problemu. Dodatkowo można pojeździć na nartach, czy na snowboardzie, a z dzieckiem ulepić bałwana, lub porzucać się śnieżkami.
"Generalnie w taką zimę nie zrobisz prawie nic i do tego jeszcze dobija minusowa temperatura." - sorki, ale dla mnie to totalna odklejka. Robić można mnóstwo rzeczy w taką pogodę. Kwestią jest bardziej to co jest dla Ciebie atrakcyjne. I tak dla mnie jeżdżenie na nartach jest bardziej atrakcyjne niż opalanie się na plaży.
3
@FCB_dimiC Po 1. nie jesteś w moim typie, po 2. to już Ci pisałem mordo że @AFA @Kessie i ten trzeci którego nazwy nie wolno wymawiać się zrzucają.
1
@Encore Ok, trzymam za słowo
1
@Laporta tą Pajor to za Lewego poprosimy
1
@MesQueUnClub96 Zima w moim obszarze w tym roku:
https://zapodaj.net/plik-asSalZCl89
https://zapodaj.net/plik-RolSaHBzUi
https://zapodaj.net/plik-qwHwcSUaAu
https://zapodaj.net/plik-BjtCeJjupg
https://zapodaj.net/plik-S3KuVoNq99
To były epizody, ale jednak śliczne i piękne.
4
@MesQueUnClub96 Tak, ale ja tutaj mówię właśnie o takiej zimie jak na video powyżej. Ale włączając to nawet naszą zimę (choć moim zdaniem w ostatnich 2 latach trochę śniegu jednak było) to i tak nasza polska zima >>>> nasze polskie lato ¯\_(ツ)_/¯
Nic mnie tak nie męczy jak upały. Szkoda, że nie ma gdzieś środka o czym mówił @TheNekro94 wcześniej i pogoda często jest skrajna, ale niestety pogoda często będzie szaleć przez globalne ocieplenie.
@NeroTFP1 Uwielbiam spacery w taką pogodę, gdzie nasypie sporo świeżego śniegu. Poprzedniej zimy i rok temu udało mi się właśnie w taką pogodę zrobić sporo spacerów i miałem duży fun :)
@Alex1995 Rozumiem, ale ja na szczęście nie mam tego problemu :)
26
Takie coś >>>>>> lato 30 stopni z robalami
twitter.com/RysiekzMisia2/status/1824439801094758729
1
@TheNekro94 Najlepszy film fantasy w historii i żaden film od ponad 20 lat nie jest nawet blisko. Arcydzieło.
twitter.com/programZDupy/status/1822734352398028967
4
@Kapitan hawk Do narzekań La Bamby na absolutnie wszystko i bardzo skrajne nastroje również. Stęskniłem się! Chociaż podczas meczów siatkarzy było podobnie :)
2
@Kessie To na żarty było i wyrwane z kontekstu.
9
No właśnie, proste pytanie.
twitter.com/Jogurt1000/status/1824183063531622612
3
Un dia de partit! Niech to będzie zaczątek czegoś naprawdę fajnego i przyjemnego, niech drużyna Flicka będzie ostoją, nadzieją i dumą w tym całym barcelońskim chaosie i nieprofesjonalizmie.
#InFlickWeTrust
twitter.com/DoniecMati/status/1824683968353931450
3
@Muszynianka Ok, po prostu chciałem sprawdzić
9
@VegetaPolska czy to prawda, że byłeś główną inspiracją dla postaci tego chłopaka w pierwszej części "W głowie się nie mieści?"
twitter.com/Animated_Antic/status/1824132368237727794
0
@Muszynianka w Polsce nie jest pięknie
0
@Encore Heh, nie. Niech będzie ten optymizm w końcu realny, a nie sztucznie nadmuchany przez Laportę i jego popleczników.