19

Niby ten Real taki dobry, ale gdyby im zabrać piłke to już nie

0

@arasz1819 Tutaj zgoda :)

1

@Encore Może, w sumie byłoby fajnie, ale mam wrażenie, że w Barcelonie mają klimat, że jesteśmy na równi, bo jak to tak można uznać, że Real jest znacznie lepszy. I takie popieprzone myślenie poprzez oszukiwanie rzeczywistości będzie generować presję, a po jakimś wygranym klasyku zaś ktoś wyskoczy "we're back" dopóki znowu nie będzie wpierdzielu w LM...

Kocham ten klub i każdy mecz będę oglądać bardzo kibicując i starając się podchodzić rozsądnie i cierpliwie... ale wiele rzeczy mnie już bardzo męczy i irytuje.

15

Na pocieszenie powiem Wam, że wg. Laporty mamy już dobry skład, nie wiadomo tak naprawdę jak wyglądają nasze finanse, ciągle słuchamy pierdół od dziennikarzy kontrolowanych przez klub, a w klubie są zawodnicy, którzy są leniwi, ale po każdym niepowodzeniu będą mówić, że wyciągniemy wnioski i że wrócą silniejsi, ale pamiętajcie że nie można ich krytykować :)

"Dziękuję" wszystkim, którzy przyczynili się do tego jak bardzo Real odjechał Barcelonie. Miną lata zanim ten poziom jakkolwiek się wyrówna. Ale cóż, cierpliwości... Bo cóż nam pozostało.

2

@Rust_Cohle Siema

2

@Pitinho Jeszcze nie wiem.

1

@Messibestplayerintheworld Ja już nie wiem, tutaj jest taki chaos informacyjny, że to jest dramat. Jak dla mnie nikt nic nie wie i prawdy nie zna nikt. Dlatego staram się cierpliwie czekać (choć czasem jest ciężko...) do 31-go sierpnia na oficjalne ruchy Barcelony i ostateczny skład. Wtedy będę podsumowywać. Mam nadzieje tylko, że jak będę podsumowywać, to nie będę się obawiać bana ze względu na mocne słowa ws. tego klubu... Czas pokaże.

1

@Kapitan hawk Oby, ale mnie apatia i zarazem chaos związany z Barceloną coraz bardziej irytuje... a jeszcze się sezon nie zaczął. We Flicku nadzieja...

10

Ale po co, przecież jest git, Flick weź tam ulep z tego co masz, a jak nie dasz rady to znajdziemy kogoś innego ok?

twitter.com/ReshadFCB/status/1823702081963798785

2

@Kapitan hawk Tymczasem piłkarze: nie no, po co to biegać z takom temperaturom, miliony przychodzą, to dopiero pierwszy mecz, sezon jest długi, weź wyjdź ktoś i powiedz, że wyciągniemy wnioski tym durnym kibicom hehe dawaj robert idziemy na plaże

1

@Encore O, Trzaskowski kibic Atletico, a więc naturalnie przeciwnik Realu - jeszcze bardziej go lubię.

1

@DonCarletto Tarczyńskiego bardzo nie lubię - buc podobny do Czarnka. To ja już chyba wolę Jakiego :D

1

@bartekvisca Dodatek super, moim zdaniem lepszy od podstawki, która też była b. dobra (po patchach i zmianach).

0

@Popitek12 Najlepszym z PO i ogólnie - Trzaskowski lub Sikorski. Z innych partii to nie wiem, ale wydaje mi się, że Morawiecki (chyba, że Kaczyński kogoś nagle wyciągnie nieznanego a'la Duda), Dziemianowicz-Bąk lub Matysiak oraz Bosak.

1

@marcin62 Właśnie mam nadzieje, że tak nie będzie... nic mnie bardziej nie irytuje i nie pozwala odpowiednio docenić drużyny niż topowa kadra, a gra pragmatyczna i na styk.

6

Komentarz usunięty

2

@Cule2013 Ok, czekaj... już.

5

Ciekaw jestem czy Real z Mbappe w końcu dotknie potrójnej korony. Real aktualnie raczej jest najlepszą drużyną na świecie - mimo, że moim zdaniem City gra ładniej i lepiej, to wyniki są na korzyść Realu i to przeważa, a z Mbappe będą niesamowicie mocni. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać i czy w końcu Real zacznie bardziej dominować topowe zespoły, bo tego mi bardzo brakuje w grze drużyny Ancelottiego przy takim składzie.

Smutne jak Real odjechał Barcelonie w ostatnich latach...

1

@arasz1819 W sumie nawet się tego nie spodziewałem, zapomniałem jak prosto ich striggerować. Fenomen.

1

@tbas Jeden rabin powie tak...

8

@Kapitan hawk No TV o wolności, ale jakbyś chciał powiedzieć, że pary homoseksualne powinny się pobierać i adoptować dzieci to już nie.

4

@Xaviball Hahahahaha, i cyk, odpalony. Kocham Was :)

1

@tbas Jest szansa by ta "nowa prawica" była w końcu normalna? Czy raczej ciężko?

7

@NeroTFP1 Ale to na żarty jest i wyrwane z kontekstu.

0

@Czajka90 Cieszę się, że masz w końcu trochę lepszy wieczór, pozdrawiam :)

8

Jeśli oni nie będą razem to nie wierzę w miłość.

twitter.com/GMiziula/status/1822730179296284777

1

@pt9 Mam nadzieje, że znowu to jakiś wys*yw mediów nijak mający się do rzeczywistości, bo jeśli rzeczywiście oni chcą ryzykować stratę punktów z Valencią i taką decyzję uzależniać od jednego meczu, to ja nie mam pytań...

1

@Aragorn33 Polska prawica jest mistrzem w rozprzestrzenianiu różnych fejków, imponujące :)

0

@esem91 No jak widać jeszcze nie ;)

4

RDR na PC prawie oficjalnie potwierdzone - na oficjalnej stronie PlayStation pojawił się opis ujawniający wersję PC. Oczywiście opis został już zmieniony, ale screen został. Teraz czekamy na pełne potwierdzenie przez Rockstar i datę premiery.

twitter.com/Wario64/status/1823224534159196470

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?