4

RDR na PC prawie oficjalnie potwierdzone - na oficjalnej stronie PlayStation pojawił się opis ujawniający wersję PC. Oczywiście opis został już zmieniony, ale screen został. Teraz czekamy na pełne potwierdzenie przez Rockstar i datę premiery.

twitter.com/Wario64/status/1823224534159196470

0

@Pedri16Future Nic, tutaj chodzi o flashbacki z przeszłości, bo słyszeliśmy już to milion razy, a nic się nie zmieniało. Oby tym razem było w końcu inaczej.

0

@kuz O, czyli BI źle skopiował? A to zaskoczenie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

Bardzo lubię Flicka, uważam że przeżyjemy z nim sporo fajnych chwil i bardzo mu kibicuję, ale jak przeczytałem "musimy wyciągnąć wnioski" to zacząłem turlać się ze śmiechu :D

Dodajmy do tego, że następne tygodnie będą kluczowe i że panuje optymizm i mamy tryplet.

1

@Aragorn33 U mnie nic, wypadłem totalnie z tego tematu, więc siedzę cicho. Ostatnio śledzę tylko kanał ORB.

1

@Gall Polecam większy dystans, nie wiem jak można nie zauważyć tego dystansu w wypowiedzi @KamQiX

EDIT: No właśnie :)

9

Haha, La Bamba w tym momencie:

twitter.com/ReshadFCB/status/1823086143036166248

0

@ObiektywnyKibic121 "Ja nie mam pretensji do Flicka, tylko do tych pilakrzy, bo to jest śmiech co niektórzy prezentują."

I tutaj się zgodzę, natomiast mam po prostu nadzieje, że Flick ich ogarnie. Ale na pewno potrzeba czasu.

0

@Kamiloza91 Załamany jestem, że trzeba to tłumaczyć. A to załamanie się pogłębia gdy czytam niektóre komentarze... La Bamba jest niezwykła.

1

@ObiektywnyKibic121 Oczywiście, że tak. To jest JEDEN mecz, mamy sierpień, to dopiero 4 mecz tego trenera, a paru zawodników wciąż nie zagrało... naprawdę mam wymieniać? Chyba to oczywiste, że to NIC nie znaczy w kontekście całego sezonu. Jedyne na co mam nadzieje to to, że Laporta by polepszyć nastroje realnie ruszy po rynku transferowym i po prostu wzmocni drużynę, szczególnie pozycje LS.

0

@FcPortoFan1999 Niech w końcu wyjdzie i powie, że jesteśmy dziadami i nic nie wygramy...

1

Dobra, tak na poważnie to na razie uj mnie to wszystko obchodzi, nawet gdyby przegrali 15:0. Najważniejsza jest i tak pierwsza kolejka ligowa i to jak tam to będzie wyglądać. A zarząd ma czas do końca sierpnia na wzmocnienie drużyny. Po tym czasie będę rozliczać. Mam nadzieje, że w dobrym nastroju, a nie wk***ny jak zwykle w ostatnich latach w przypadku tego klubu...

28

"Mamy dobry skład" - Joan Laporta 12.08.2024

Po tych słowach FC Barcelona traci w 45 minut 3 bramki u siebie z AS Monaco w meczu towarzyskim. Kurtyna :)

0

@ObiektywnyKibic121 Też mam wrażenie, że ten mecz może mieć więcej pozytywów niż gdyby było np. 5:0. Zobaczymy, czekamy cierpliwie na mecz z Valencią.

19

Nie ma aktualnie w drużynie bardziej irytującego piłkarza jak Ferran. Lewy czasem coś strzeli etc. A Ferran? Pieprzy coś o mentalu, wstawia milion zdjęć z siłowni, wybrał sobie samozwańczy (!) przydomek, na dzisiejszej prezentacji wyjątkowo szczęśliwy jakby był jakimś bohaterem, a jak przychodzą mecze, to jest jednym z najgorszych i najbardziej mdłych zawodników.

1

Zobaczycie, że niedługo po tym meczu zaczną nas zalewać pozytywnymi informacjami, że Nico blisko, czy coś w tym stylu. Zupełnie przypadkowo oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ale przynajmniej mamy dobry skład i panuje optymizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@norbi77 Lewego często broniłem, ale tutaj śmiechłem srogo :D

0

Nie wyobrażam sobie nie wzmocnienia składu. Myślę, że Laporta powiedział to politycznie, jak z Kounde jakiś czas temu. Jeśli skończymy okienko w takim zestawieniu, to będę potężnie zawiedziony.

Laporta, nie pozwól nam narzekać, masz jeszcze 3 tygodnie.

0

Nie wiem co Flick musiałby zrobić by odzyskać Lewego. Czasami mam wrażenie, że to już jest taki wrak pod wieloma względami... no ale cóż, czekam cierpliwie. Obym się pomylił.

1

Co tam się odwaliło? :D
Aaa, okej :D

2

@kuz Liczę, że to klasycznie w celach politycznych jak np. z Kounde jakiś czas temu...

21

Część La Bamby już obrażona, bo dzieci nie dostały tego co wytworzyły sobie w swojej głowie w poniedziałkowy wieczór. Urocze :D

4

Widać małe różnice pomiędzy tym co było za Xaviego, a jest za Flicka - przede wszystkim znacznie wyższa intensywność i lepszy, intensywniejszy pressing.

Ale śmieszne jest oczekiwanie, by po paru meczach była jakaś giga różnica, szczególnie w dość eksperymentalnym składzie. Tutaj miesiące będą potrzebne.

Poza tym istotne jest to, że dziś np. Pau Victor ma gorszy dzień - mógł strzelić na 1:0 i parę razy źle przyjął piłkę gdy mógł strzelać, lub stworzyć b. dobrą sytuację.

0

Flick bardzo wysoko ustawił linię obrony w tym meczu - obawiam się, że mogą być z tego problemy. Natomiast bardzo na plus zajebista intensywność, bezpośredniość i wydaje mi się, że skoordynowany pressing (w końcu!).

PS. Poza tym znów Lewy z przodu, a nie w środku czy coś. Oby tak zostało.

4

Tutaj jest mecz:


0

@Ziemniako Gdzie masz dowód, że go zgłosili?

0

I cyk, prawie 1:0

0

Sporo kibiców dzisiaj, miły widok :)

0

@Nazio_87 Możliwe, bo na oryginalnym Barca One ciągle coś gadają i słychać stadion

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?