1

Tutaj może będzie meczyk:


1

W ogóle ja mam takie wrażenie, że w Barcelonie wszystko jest zajebiście, dobrze jest, dobrze robią i w ogóle w pyte, a na La Bambie, czy wśród polskich kibiców Barcelony wszystko źle, to nie pasuje, tamto beznadziejne, przegramy wszystko, rozwiązać klub :D

Jakby tak znaleźć środek, to może w końcu byłoby normalnie. Oby właśnie Flick i jego ziomkowie byli takim środkiem.

0

Super, że Ter Stegen nawiązał do Xaviego i Roberto, świetny gest

1

@MesQueUnClub96 Dani Olmo w wersji błąd, tak czy nie?

2

Wyobrażacie sobie jaką Nico miałby tutaj owacje? Jeśli Nico zrezygnuje z tego transferu, to naprawdę będzie to jego duży błąd.

0

No i po co gwiżdżą na Lengleta...

4

Lamine największe owacje i największa gwiazda. 17 latek... mózg roz***any kolejny raz.

1

@Pawlusek No tak, bo żadne ruchy nie zostały poczynione by sezon bez trofeów się powtórzył i trzeba być ciągle smutnym, bo w zeszłym sezonie nie wyszło, głowa w dół, to jest ten mental.

0

0

@Damian_Balde Jakość jest bardzo przeciętna, ale u mnie też nic nie ścina i nie ma żadnych problemów.

1

@siuuu No i namówił

2

U mnie wszystko działą z tym Barca One, ale jakość tego wszystkiego jest smutna... szczególnie jak jest to odpalone na monitorze 4k.

1

Komentarz usunięty

16

Najpiękniejszy, najlepszy i największy Polak obchodzi dziś 61 urodziny. Wszystkiego najlepszego Panie Robercie!

twitter.com/thepolandnews_/status/1822929172752212124

20

I takie właśnie są te durne media. Tydzień temu mamy powrót do sytuacji 1:1, wszystko w pyte, dobrze jest, dobrze robią. Wczoraj Nico już prawie zaklepany. Dziś znów jakieś negatywne informacje i że sytuacja Barcelony taka sama jak rok, czy 2 lata temu (wtf), bo tak się im wylosowało.

A prawdy nie zna nikt. Wszyscy to farmazoniarze i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Cierpliwie czekamy.

twitter.com/BarcaUniversal/status/1822898162324926661

1

@marcin62 Dokładnie, dlatego niech gry Rockstara wychodzą co parę ładnych lat.

0

No i dziś prawie oficjalnie startujemy z sezonem. Bardzo się stęskniłem, nie tylko za Camp Nou, ale ogólnie za tą atmosferą. Na meczach np. z Napoli, czy PSG był kapitalny doping. Mam nadzieje, że w tym sezonie w końcu drużyna dojedzie i będziemy z niej dumni. Tego Wam i sobie życzę. Podchodzę do tego sezonu z nową i całkiem dużą nadzieją. Vamos!

twitter.com/ktp_fcb/status/1821866058669597079
twitter.com/FCBarcelona/status/1822754615839859151

7

@Sulimo Trzymaj się i zdrowia dla babci!

1

@budel17 Pewnie tak, ale mnie to po prostu nie jara. W ogóle kiedyś się trochę bardziej interesowałem siatkówką, tenisem, koszykówką, skokami... ale już od wielu lat z tego wszystkiego została tylko piłka i snooker.

2

@MesQueUnClub_87 Z jednej strony tak. Z drugiej nikt mu nie kazał pieprzyć głupot w wywiadach, które niesamowicie irytowały...

1

@budel17 nie wk***aj mnie

4

Sergi "wyciągniemy wnioski" Roberto w końcu odchodzi.

Tymczasem wiele kibiców Barcelony:
https://64.media.tumblr.com/tumblr_m1powhRVdz1rqnp16o1_r1_500.gif

Z całym szacunkiem do Roberto, ale o parę lat za późno i wielokrotnie bardzo irytowała jego apatia w grze, która była bardzo mdła i bez wyrazu oraz przede wszystkim miałkie wypowiedzi bez charakteru.

Niemniej jednak zasługuje na godne pożegnanie i mam nadzieje, że takie dostanie. Bo to nasz chłopak, mimo wszystko.

2

@AFA Albowiem było to dobre. I widział On optymizm, gdy Pan powiedział: idź i graj w Katalonii.

0

@FcPortoFan1999 Piłka nożna > Snooker > wszystko inne

0

@FCKubanczyk89 Nie wiem ¯\_(ツ)_/¯

38

Igrzyska skończone, gówniarze z paletkami po sezonie, więc w końcu na La Bambę wraca najlepszy sport świata, czyli piłka nożna, bo startują sezony.

Jest w pyte.

1

Spokojnie.

twitter.com/BarcaUniversal/status/1822676515236327855

10

@Messibestplayerintheworld Oby tak było. Napisałbym, że szykuje się fascynująca walka o mistrza, ale potem sobie przypominam, że są hiszpańscy sędziowie...

3

Tymczasem Ćwiąkała głosem intuicji typuje FC Barcelonę jako mistrza Hiszpanii 24/25. Co to się tam porobiło...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?